Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kilo almaya devam etme. Kendinle ne derdin var bak kızıyorum. :işsiz:Once kontrol altına al sonra varsın yavaş yavaş gitsin. Çabaladiginda verdigini hepimiz biliyoruz.
Evet canım ya psikolojik olarak sanki bilinçaltında zayıflamak istemiyor bana öyle geldi kilo kaybetmek sanki bende başka şeyler uyandırıyor ama çözecem

16 8 yap Ben öyle başladım şimdi 18 yapıyorum genellikle açlığı Duruma göre Zorlandigim zaman spor çok iyi geliyor Yuruyus vs ne yapabilirsen
Evet yürüyüşe başladım bugün artık düzenli yürümeye baslicam çünkü bel fitigim arttı sanırım hareketsiz yaşam ve kilo sağlık sorunu oluşturmaya basladi

16 8 yap Ben öyle başladım şimdi 18 yapıyorum genellikle açlığı Duruma göre Zorlandigim zaman spor çok iyi geliyor Yuruyus vs ne yapabilirsen
Ben de aralıklı oruç yapayım dedim ama zaten normal düzenime göre çoğu zaman 16 8 yapıyormuşum. Şimdi 18 saat açlığa geçmek istiyorum ama eşim vardiyalı çalışıyor o biraz beni zorluyor inşallah yapabilirim. Sen anladığım kadarıyla yapıyorsun. Nasıl yapıyorsun kaç öğün yapıyorsun neler yiyorsun bana anlatabilir misin biraz.

Bana da lazım formül 🫣 zira çok zorlanıyorum keşke hiç bırakmasaydim diyorum. Ne güzel alışmış düzenimi oturtmuştum
Canım ayıptır söylemesi iç camasirlarimizla aynada vücudumuzun her noktasını inceliyoruz.Birkac saniyeyle bırakma ama. ☺️ Ben bu fiziği istemiyorum onu hak ettiği güzelliğe kavuşturacağım deyip niyetimizi alıyoruz.

Canım ayıptır söylemesi iç camasirlarimizla aynada vücudumuzun her noktasını inceliyoruz.Birkac saniyeyle bırakma ama. ☺️ Ben bu fiziği istemiyorum onu hak ettiği güzelliğe kavuşturacağım deyip niyetimizi alıyoruz.
Çok mantıklı bilinçaltımıza güzel bedenimizi kodluyoruz o zaman 😊süpermiş

Bir mezarimiz bile yok :işsiz: Yanlış mı okudum diye defalarca baktım yok mezar almış arkadaş o_Oablam ne diyeceğimi bilemedim. Hiç aklıma gelmemişti.
Ay benim de hiç aklıma gelmez
Bu ara modum çok düşük çok kolay yoldan çıkıyorum. Diyetisyen işini eşime danismadim randevu aldım ama.
Dünya hali ne olur ne olmaz mezarlarimizi aldık. Haliyle ödemesi çıkıyor. Dünyada sırf dünyalık çalışmamak gerek.
Vallahi takdir ettim seni hiç ölmeyecek gibi diyet yapıyorsun, Yarın olecek gibi mesajını şimdiden alıyorsun.

Merhaba kizlar
Oğlum hastaydı oğlum gitmeyince kızımda okula gitmek istemedi
Hepbirlikte evdeydik anlayacağınız. Kuzum çok hasta hiçbir şey yemedi gözü hep yataktaydi. Bi yandan da kardeşine satasiyor
Şimdi vicdan yapıyorum uyudular
Bak kardeşine kötü şeyler söylersen okula götürürüm falan dedim biraz üstüne gittim sanki ama baştan söylemezsem olaylar büyüyor diye söyledim öyle...

Neyse öyle işte geç kalktı erkenden uyudu oglusum...
Ben de onlar belki yer diye kek falan yaptım ama oğlum ucundan yedi sadece 1 2 çatal ancak
Ağzının tadı yok hiç
Aslında yapmazdım ama ben de 2 dilim yedim kekten...

Bekliyorum cnm iyi bir Dr bulduk çok şükür umudumu ona bağlıyorum 4 ocak için gün verdiler 2024 ün ilk güzel ve çaresi var haberini alacağım gün olması için dua ediyorum. Umudumu yüksek tutuyorum rabbim büyük ona sığınıyorum
Olacak inşaAllah canım Rabbim büyüktür 🤲🏼

Enfes görünüyor sağlıklı mutlu yaşları olsun oglusunun canım

Aslında çok mantıklı yada üst üste gömülmek de iyi oluyor kaynanam ve gorumcem öyle oldu çok iyi annemde babamın üstüne vasiyet etti
Belli bir sene geçmesi gerekiyor onun için, bir yakınımız öyle defnedildi, o zaman öğrenmiştik

27 aralık menümu yazayım da başka birşey yemeyeyim yoksa durum vahim

Uyanınca
Limon mandalina zencefil bal karabiber maydanoz shot

Sabah 11
1.5 haşlanmış yumurta
Lor peyniri
Zeytin Domates Yeşillik

Ogle
1.adet Trabzon hurması
2 ceviz
1.dilim çavdar ekm
sporthealth-1-20231227-175419.jpg
eği

Akşam
3 kaşık karnına
2 kaşık makarna
Ton balığı
Salata
Su 3.u bulur
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Günaydınlar hanımlar torun hasta bizdede dün hastanede kaldı kusması geçmedi hala ne yese çıkartıyor salgın var resmen.
Kızımda yok yurt dışında iş için gitti cumartesi sabah gelecek oda.
Çok geçmiş olsun benim bebeğimde günlerdir böyle. Bugün biraz daha iyi sayılır ama hala bir şey yemiyor. Anne sütü ve su içmek istiyor sadece. Torununuz nasıl oldu?

X