Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sagol ablam çok teşekkür ederim inşallah cuma günü bildirim yaparım çok düzensiz beslendim evde degildim diye

Günaydınlar hanımlar torun hasta bizdede dün hastanede kaldı kusması geçmedi hala ne yese çıkartıyor salgın var resmen.
Kızımda yok yurt dışında iş için gitti cumartesi sabah gelecek oda.
Geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin baya bi salgın var geçen hafta benim turunda da aynı sorun oldu

ŞAKİR'i kaybettik.
Elhanın fotosunda olan kedimi yoksa neyi vardı çok üzüldümm
Elhan iyi, Şakir kedicik iyi deyildi dün, onunla ilgileniyordu
Neyi vardı öyle çok üzüldüm şimdi
Geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin baya bi salgın var geçen hafta benim turunda da aynı sorun oldu
Çok sağol arkadaşım salgın var resmen çocuklarda çokmuş birde,sizede geçm,şler olsun nasıl şimdi iyimi

Canım dişleri çekilmişti ameliyat sonrası kötüleşiyor sonrası kaybettik

Elhan cim uyudun mu? Varsa bir haber bizi de bilgilendir canım meraktayim

Ben de çok merak ettim. Uykum kaçtı. Aklıma kedicik takıldı

Günaydın kızlar ılık2 bardak suyumu içipyürüyüşeçıkacağımhava aydınlansın Elhan canim benim merakdayiz varmi bi gelişme hadi iyi haberler ver bize insalahhh

Günaydın herkese

Kediciğin son durumu iyi dimi Elhan

Hayırlı sabahlar
Elhan , bi haber ver canım bak hepimiz merak ediyoruz
İnşaAllah bugün çok daha iyidir

Noldu çıtırım Elhan 'a iyi demi

Kaptanım hayırdır

Ben de merak ettim.

Geçmiş olsun canım.

Çok geçmiş olsun canım.

Afiyet olsun canım . Biraz karbonlu ama kontrollü olmuş .

Afiyet olsun canım. Güzel menü.

İyi olur tabi canım.

ŞAKİR'i kaybettik.

Elhan ablam çok üzüldüm

ahhh yaaaa
Elhan çok üzüldüm ahhh canımm

Elhan iyi, Şakir kedicik iyi deyildi dün, onunla ilgileniyordu

Deme yaa, çok üzüldüm
Elhan , başın sağolsun canım

@elhamcım çok üzüldüm canım.

Elhan ahh yaa çook üzüldüm

Elhan çok üzgünüm canım

Çok üzüldüm yaaa ben kurtulur diyordum Elhan

çok üzüldüm : (( Elhan başın sağolsun : ((

P

Elhan ablacim çok üzüldüm ya oda bi evlattir.. başınız sağolsun.

Elhan Canım benim cokk üzüldüm sen iyisindir umarim

Ahh Elhan ... İçim yandı . Kurduğun bağ çok kuvvetliydi . Senin için çok zor olduğunu anlıyorum .Allah gönlünü ferahlatsin.

Elhan çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum

Canım dişleri çekilmişti ameliyat sonrası kötüleşiyor sonrası kaybettik

Kıyama ne acısı vardı demek ki,sözün bittiği yer maalesef.

Elhan Çim basın sagolsun gerçekten üzüldüm...
Hepinizden Allah razı olsun.
Dün akşam saatlerinde haber geldi kaybettik diye . Haber edemedim sizi çok kötüyüm hala darmadağınigim.
Pazar gecesi çok iyiydi , saglikliydi. Pazartesi sabahı kusmalara yenik düştü yavrum. Serum verildi , bağışıklık güçlendirici aşi yapildi. Ama olmadı. Belirtileri zehirlenmeymis ameliyatla ilgisi olsa sonrasında kötüleşme olurdu diyorlar. Ameliyattan sonra üç gün gözetimde kalmıştı. Bilmiyorum her ne olduysa bizim evde oldu. Kafayı yiyecem. Etrafta onu zehirleyecek hiçbir şey yok zaten gözümden sakiniyorum ama onu ne zehirledi bilmiyorum. Kendi bencilliğim yüzünden gitti kedim. Keşke hiç getirmeseydim evlatlık alsalardi. Nasıl pişmanim anlatamam. Bu beni kahrediyor.

Taburcu olduğu hali.

Yüklenme canım kendine. Nerden bilebilirdin ki böyle olacağını? Gözünden sakindigin için veremedin zaten sen Sakir'i ,ona çok iyi bakacagindan emin olduğun için. Sen yapabileceğin herşeyi yaptin onun için . Lütfen yıpratma kendini. Onun ömrü o kadardi. Sevilerek ilgi görerek geçirdi son zamanlarını. Bundan daha değerli ne olabilir ?

sen o daha iyi koşullarda yaşasın istediğin için bırakamadın başkasına ama ömrü bu kadarmış demek ki acını çok iyi anlıyorum ama yüklenme kendine lütfen

sen o daha iyi koşullarda yaşasın istediğin için bırakamadın başkasına ama ömrü bu kadarmış demek ki acını çok iyi anlıyorum ama yüklenme kendine lütfen
Gönlüme söz geçirebilsem olmuyor ki...Güzel düşünceleriniz için çok sağ olun. Şöyle yapsaydım böyle etseydim deyip duruyorum. Sanki tekrar Şakir' i geri getirecekmişim gibi interneti didikliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…