Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende sabah yulaflı smooti yaptım muzlu
Öğlen çakmak paça çorbası yoğurt

Ayyy güldüm vallahi
Eskiden Arap sabunu ile alimunyum tencereler surterdik pırıl pırıl olurdu bizi parlatacak deterjan olsa ayyy ne güzel ollirdu
Canım hep gül inşallah.
Tencereyi ocakta beş dakika ısıtıp kararan veya sararan alt tabanına Arap sabunu sürüp on dakika bekledigimizde hala pırıl pırıl oluyor.
Kendime hiç denemedim.

Ne güzel bir vücudun var benimki saat başı sıkıntı çıkarıyor.

Ama ben sabaha kadar çok gidiyorum wc ye. İçmesem susuz kalcam. İçiyorum mecburen bu sefer de uyku arası devamlı banyo. Çoğunlukla gözüm kapalı oluyor.
Sende neden öyle olmuyor?
Ben şikayetçiyim hakim bey

Neresi güzel
Sabah yüzüm gözüm şiş kalkıyorum
Bak onda da hiç aynı değil. Geceyi uyku bölünmesine rağmen sabah her geçen gün daha güzelleşiyorum sanki
Hiç şiş değil yüzüm gözüm. Önceleri her gün şiş oluyordu göz kapaklarım. Akşam geç yediklerim sindirmiyordu tabi.
Şikayetimi geri alıyorum hakim bey

Selamlar herkese.
Dün yediğim tatlı bütün gün başıma bela oldu. Nerden yediysem. Hem midem yandı bütün gün. Hem de hep açlık hissi vardı.

23 Kasım menüm

10:00
5 ceviz 5 hurma

15:00
2 kabak 2 domates ile kabak spagetti yaptım. 2 kaşık da bulgur kattım tok tutsun diye. 1 kase yoğurtla yedim doydum çok şükür

Spor: 3 mil Fast Leslie
250 ip atlama

Su: 2,5 litre olacak inşallah.

Ama ben sabaha kadar çok gidiyorum wc ye. İçmesem susuz kalcam. İçiyorum mecburen bu sefer de uyku arası devamlı banyo. Çoğunlukla gözüm kapalı oluyor.
Sende neden öyle olmuyor?
Ben şikayetçiyim hakim bey
Benim lenfler su topluyor ve tiroid var ya, uzun zamandır ödem problemim var zaten. Hemde gece wc gitmeye korkarım
Şaka deyil, gerçek, biraz minnoşlardan cesaret alıyorum

Talebiniz kabul edildi, dava düşmüştür
Eskiye nazaran daha az şişiyorum ama tamamen gitmedi malesef
Ben dava açabilirim

Günün menüsü

Sabah
2 çeri domates
6.zeytin
Lor peyniri
1 hindi füme
1 tatlı kaşığı bal

Ogle
Turk kahvesi yanında 1 lokum

2.adet mandalin

Aksam
1 kase tavuklu sehriye corbasi
Ispanak kavurmasi
Brokoli salatası 3 çatal
2 kaşık yoğurt

18 bin adım yürüyüş
2 litre su şimdilik
Devam ediyor
Elhan diyetkolikmom

Harika bir hanıma da böyle bir perşembe menüsü yakışırdı.
Afiyet olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…