Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba kızlar. Henüz kahvaltı yapmadım 18 saatlik oruç oldu. Güzel kilo vermeye başladım adet döneminde dikkat edince bakalım yarın nasıl bir sonuç alicam. Akşama dayım balık yemeye çağırdı.
Eşimle tartıştık dünden geç uyudum sinirimden, bugün benimle arayı bulması lazım yoksa sinirden ödem tutarim🤣ben asla ilk adımı atmicam, beklemedeyim
Ya zaten hep bu adamlar yüzünde ödem oluyoruz
Yoksa çok.fitiz☺️☺️☺️

İşte anlatmak istediğimi anlatmışsın. Teşekkür ederim canım 😍 dimi 70 olabilirimde
Bence çok rahat olursun tatlım. 🥰 8-10 kilo vermeyi hedefleyenler bile var. Ve verebiliyorlarda ozaman bizde 4-5 kiloyu rahatca veririz bence :KK5: zaten çok güzel yol aldık 🤩 böyle yola devam . ❤

Bugunku menum
Sabah 11:00
Yarım kase çorba
Dere otu
Peynir zeytin
3 çatal helva
Aksam 19:00
Kabak sote
Yoğurt
1 kase domates corbasi

Ara
Yesilcay
4 -5 kuru kayısı
Sekersiz cay
1 salatalık
1 lt su

Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom
Canisi menü süper ama su az olmuş
Çay biliyorsun ki şu atma özelliği olan bir takviye o yüzden vücudunun surkulasyonu için suya ihtiyaç var. Afiyet olsun 😘

Canım hep gül inşallah. :dua::KK68:
Tencereyi ocakta beş dakika ısıtıp kararan veya sararan alt tabanına Arap sabunu sürüp on dakika bekledigimizde hala pırıl pırıl oluyor.
Kendime hiç denemedim. :KK70:
O zman aynı şekil duşta kaynar suyun altında bekleyip , ısınan yağlı göbeğimize arap sabunu sürüp on dakika bekliyormuyuz hocam :KK70:

Öyle yoğun bir gündü ki 😂 bu hafta genelinde yaptğım gibi 15:00 - 16:00 ya çekeyim açlığı diye düşünmüşken , 15:00 -16:00 civarı önemli görüşmeler ve arkasından heyacanlı toplantılar (pozit olarak) ve tam her şey bitti derken , ben bide şirket sahipleri ile 18:30 da toplantıya oturunca bir çıktım ki Allahdan ev çok yakın ama saat 19:30 :KK70: Ben de şokdayım ama açlığım ani gelişen şartlarla 24 saate çıktı 😂😂😂😂 herkese sade kahve ile eşlik etmem gerekimcede iyice fark etmemişim saati :KK70:

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili rekor kırdım

🌺 Menüm 🌺

18:30'a kadar sadece sade kahve ve su ile durup,

19:30 : 1 kase ezogelin çorbası ve piyaz

Spor = şuan kondisyon bisikletindeyim, yine bisiklette 1 saati dolduracağım .

Bugün misafirlerim vardı bebede öğle uykusuna bile yatmadı bir koşturma ile geçti Aras bişi yedimmi hatırlamıyorum bile 🙈🙈
18:30 gibi
Bir kase mercimek çorbası
Koca bir kase patates salatası
3 çilek
1 lt su
8000 adım olmuş ev koşturmacasında
Yarın tartıya ne yansıyacak bilmiyorum hiç
Elhan Elhan

Öyle yoğun bir gündü ki 😂 bu hafta genelinde yaptğım gibi 15:00 - 16:00 ya çekeyim açlığı diye düşünmüşken , 15:00 -16:00 civarı önemli görüşmeler ve arkasından heyacanlı toplantılar (pozit olarak) ve tam her şey bitti derken , ben bide şirket sahipleri ile 18:30 da toplantıya oturunca bir çıktım ki Allahdan ev çok yakın ama saat 19:30 :KK70: Ben de şokdayım ama açlığım ani gelişen şartlarla 24 saate çıktı 😂😂😂😂 herkese sade kahve ile eşlik etmem gerekimcede iyice fark etmemişim saati :KK70:

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili rekor kırdım

🌺 Menüm 🌺

18:30'a kadar sadece sade kahve ve su ile durup,

19:30 : 1 kase ezogelin çorbası ve piyaz

Spor = şuan kondisyon bisikletindeyim, yine bisiklette 1 saati dolduracağım .
Afiyet olsun canım süper olmuş 😍
Böyle zamanlarda maden suyu ekle canım. Vucunu dinclestirir.

Bugün misafirlerim vardı bebede öğle uykusuna bile yatmadı bir koşturma ile geçti Aras bişi yedimmi hatırlamıyorum bile 🙈🙈
18:30 gibi
Bir kase mercimek çorbası
Koca bir kase patates salatası
3 çilek
1 lt su
8000 adım olmuş ev koşturmacasında
Yarın tartıya ne yansıyacak bilmiyorum hiç
Elhan Elhan
Benim 6bine az kalmış az kiprasayim adım sayısı artsın 😍
Ayy bugün iyi biseyler görseydim tartıda gece kesin uyuyamazdim. Heyecan stres oluyor.
Benim günüm geçiyor kızlar inşallah kilo verdiğim içindir. Bı yanım başka bı yanım başka söylüyor bu konuda 😔

X