Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugünü takvimden sil ve kaldığın yerden devam et
Benim gittiğim yerde neler vardı bi saysam , ben onlara uymadım, onları bana uydurdum, tabi pasta ve fıstıklı baklava yinede vardı, yan gözle bakıp tatmadım
Sakın bozma kaldığın yerden devam, sen ezik deyilsin

33 yaşındayım 13 aylik bir kızım var
12 senelik evliyim 6 tup bebek denemesinden sonra mucizem geldi
Allah kuzucuğa sağlık sıhhat versin. Çok bekletmiş yaramaz.
Afiyet olsun canım Üç buçuk ekmekle kurtulmuşuz bugün Öğünler çok güzel bademim.
Teşekkür ederim canım
Ne zaman leptine dikkat edeyim desem kendimi saçmalarken buluyorum. O yüzden leptin meptin düşünmeden dolu dolu besleneyim diye düşünüyorum. İnşallah verdirir bu menüler bakalım.
Yok kuzum ya sadece gözümden kaçiyor ayrıca ekmeklerine laf edemediğim için üzülürüm yani

20 saat oruçtan sonra 19:00 da
Bir kaşık pirinç pilavı oğlumun tabağında kalan
4 kaşık mercimekli bulgur pilavı
4 kaşık mantar sote
1 dilim kavun
Yarım kase komposto
Elhan
Adim 5000 Hala iyileşemedim spor yapınca öksürük oluyor ondan sporsuz devam 2 lt su 1 lt dukan birası
Herkese iyi geceler yarın misafirlerim var bakamazsam çok kusuruma bakmayın herkese bol yağ yakmalı bir gece diliyorum

Afiyet olsun canım Yarın misafirin olması risk taşıyor . Perşembe ve pazar gunlerine denk getirmemek lazım. Menun cok güzel.
Geçmiş olsun.

Kızlar bu haftayı umdugumdan daha aktif geçirdim. Tabloyu tamamlamaya çalışacağım inşallah. Son 2 gündür çok iyi hissetmiyorum ama siz ben değilsiniz. Cuma almamız gereken bı galibiyet var. Yarın telafi günü. Bana yada başkasına birşey borçlu değilsiniz. Sadece kendinize borçlusunuz. Bedeninize ve ruhunuza sağlık borçlusunuz. Güzelliğe gelince hepimiz güzeliz zaten onun için emek ve para harcamayın
İyi geceler. Uyuyun güzelleşirsiniz zaten
Takımımı etiket yapmak istemiyorum. Hepimiz bir bütünün parçasıyız. Sabah daha hafif uyanalim

Elhan Bir şey soracagim
Kaptanlar menulere yorum yapmıyor mu artık yoksa değişen bir şey var ben mi kaçırdım?
Yapıyoruz aslında canım ama mavi takım kaptanı çocuğunun rahatsızlıgi sebebiyle çok ilgilenemiyor. Bende kendi rahatsizligim sebebiyle.
Aslında çok hızlı başlamıştık haftaya nazara geldik
Hepimizin içinde o büyük kaptanlık ruhu var. Ve hepimiz birbirimizi önemsiyoruz. Kaptanları beklemeden aydinlatalim birbirimizi
İyi geceler çiçeğim

Maşallah canım
Ya ben de şimdiye kadar iyiydim. Hiç canım da çekmiyordu. Buna nasıl dayanamadım anlamadım. Ve o kadar ağır geldi ki tövbe bi daha yemem inşallah. Şeker komasına girdim sandım resmen gözümü açamadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…