Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yazdan ayıklayıp bir iki poşet atıyorum çiğ çiğ bamyayi. Buzlu olarak pişiriyorsun . Dalından koparılip gelmiş gibi çok lezzetli oluyor Bethim. 30' lu yaşlardan sonra yemeye başladım ve de sevdim. Çocuklara bir şey diyemem

Bugün iki kahve içtim zaten. Gerçi birisi menengicti. Onlar bile kar etmedi yorgunluğa. Bugün bir de nobetciydim. Veeee topuklu ayakkabı giyinmistim Benim.neyime ise nöbetçi iken topuklu giyinmek
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın minikler karşılığını versin canım bizler evde 1 2 çocukla zor baş ederken siz kaç çocukla baş ediyorsunuz

Elhan @mathn83
Etiket yapmayı unutmuşum da.

Afiyet olsun canım Üç buçuk ekmekle kurtulmuşuz bugün Öğünler çok güzel bademim.

Bugün iki kahve içtim zaten. Gerçi birisi menengicti. Onlar bile kar etmedi yorgunluğa. Bugün bir de nobetciydim. Veeee topuklu ayakkabı giyinmistim Benim.neyime ise nöbetçi iken topuklu giyinmek
Afiyet olsun. Yarında Ben nobetciyim. Ama asla topuklu gidemem. Topuklu hakkımı cumaya saklıyorum kombinimi yaptım beyaz pantolon kırmızı ceket ve siyah topuklu ayakkabı
Ben oldum olası seviyorum da böyle değişik tarifleri bilmiyorum canim
Bi de bir soru sormuştum arada kaynadı gördün mü?

Hemen bulurum kuzum. kaynadı muhtemelen..

Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın minikler karşılığını versin canım bizler evde 1 2 çocukla zor baş ederken siz kaç çocukla baş ediyorsunuz
Amin canım. Bir çocuğun hayatına dokunabilirsek ne mutlu bize.
Allah seni nöbette topuklu mu giydin
Valla neyime ise topuklu giyinmek. Ve bugün ayrı yogundum. Program bende. İnan sınıf defterini bile yazmadım. Sadece sınıf defterini yazarken otururum normalde. Onu bile yazmadım. İşte yemek söylemiş arkadaşlar. Aradılar çık siniftan bir soluklan da yemek ye diye çıktım da oturdum.
Cumaya bende kombinlerimi yaptım. Sabah okula ayrı kıyafet akşam yemeğe ayrı kıyafet. Ama ikisinde de karalara burunecegim . Beyaz pantolon burada giyinemem. Hava buz gibi her yer kar. Çok sırıtır.
Bir de siyah daha zayıf gösteriyor.

Erzurum muydu senin kaldığın yer canim? Aslinda bana da zurafanjn düşkünü diyebilirler ama içimden geldi giyeceğim valla :)

Ankacim bir dilim yediysen sıkıntı olmaz inşallah.
18.00
1 küçük tabak kabak yemeği- pancarlı havuçlu ekşi elmalı salata
Afiyet olsun canım Salatan ağzımı sulandirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…