Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet baktım ve çok güzel gozukuyor ağzınızın tadını biliyorsunuz vesselam. Ben yapsam evde çocuklar yemez çok besleyici aslında ama bamya alıp denerim yanına pilav önüne çorba yaparım yemek isteyen yer. Ben sebze yemeklerini çok seviyorum. Ama eşim daha çok etci. Yaparsam da niye yaptın demez yer.
.
Yazdan ayıklayıp bir iki poşet atıyorum çiğ çiğ bamyayi. Buzlu olarak pişiriyorsun . Dalından koparılip gelmiş gibi çok lezzetli oluyor Bethim. 30' lu yaşlardan sonra yemeye başladım ve de sevdim. Çocuklara bir şey diyemem :confused:

Bugün iki kahve içtim zaten. Gerçi birisi menengicti. Onlar bile kar etmedi yorgunluğa. Bugün bir de nobetciydim. Veeee topuklu ayakkabı giyinmistim :KK70::KK70: Benim.neyime ise nöbetçi iken topuklu giyinmek :cool::cool:
Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın minikler karşılığını versin canım bizler evde 1 2 çocukla zor baş ederken siz kaç çocukla baş ediyorsunuz

Menüm
Sabah 10.30
sahanda 1 yumurta peynirli salata 5 zeytin

16.00 2.5 dlm ekmek 2 yumurtalı menemen yoğurt 3 kornişon 1 mandalina yeşilçay

Akşam 2
20.00 1 kepçe çorba balık salata 1 dlm ekmek 1 çatal helva
Su 1 lt
Spor yok ama 2 saat çarşı gezmesi artı 30 dk çocukları okuldan aldım .
Elhan Elhan @mathn83
Etiket yapmayı unutmuşum da.

Menüm
Sabah 10.30
sahanda 1 yumurta peynirli salata 5 zeytin

16.00 2.5 dlm ekmek 2 yumurtalı menemen yoğurt 3 kornişon 1 mandalina yeşilçay

Akşam 2
20.00 1 kepçe çorba balık salata 1 dlm ekmek 1 çatal helva
Su 1 lt
Spor yok ama 2 saat çarşı gezmesi artı 30 dk çocukları okuldan aldım .
Afiyet olsun canım 😘 Üç buçuk ekmekle kurtulmuşuz bugün :dua: Öğünler çok güzel bademim.

Bugün iki kahve içtim zaten. Gerçi birisi menengicti. Onlar bile kar etmedi yorgunluğa. Bugün bir de nobetciydim. Veeee topuklu ayakkabı giyinmistim :KK70::KK70: Benim.neyime ise nöbetçi iken topuklu giyinmek :cool::cool:
Afiyet olsun. Yarında Ben nobetciyim. Ama asla topuklu gidemem. Topuklu hakkımı cumaya saklıyorum kombinimi yaptım beyaz pantolon kırmızı ceket ve siyah topuklu ayakkabı
Yazdan ayıklayıp bir iki poşet atıyorum çiğ çiğ bamyayi. Buzlu olarak pişiriyorsun . Dalından koparılip gelmiş gibi çok lezzetli oluyor Bethim. 30' lu yaşlardan sonra yemeye başladım ve de sevdim. Çocuklara bir şey diyemem :confused:
Ben oldum olası seviyorum da böyle değişik tarifleri bilmiyorum canim
Bi de bir soru sormuştum arada kaynadı gördün mü?

Afiyet olsun. Yarında Ben nobetciyim. Ama asla topuklu gidemem. Topuklu hakkımı cumaya saklıyorum kombinimi yaptım beyaz pantolon kırmızı ceket ve siyah topuklu ayakkabı

Hemen bulurum kuzum. 🥺 kaynadı muhtemelen..🙈

Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın minikler karşılığını versin canım bizler evde 1 2 çocukla zor baş ederken siz kaç çocukla baş ediyorsunuz
Amin canım. Bir çocuğun hayatına dokunabilirsek ne mutlu bize.
Allah seni nöbette topuklu mu giydin :eek:
Valla neyime ise topuklu giyinmek. Ve bugün ayrı yogundum. Program bende. İnan sınıf defterini bile yazmadım. Sadece sınıf defterini yazarken otururum normalde. Onu bile yazmadım. İşte yemek söylemiş arkadaşlar. Aradılar çık siniftan bir soluklan da yemek ye diye çıktım da oturdum.

Cumaya bende kombinlerimi yaptım. Sabah okula ayrı kıyafet akşam yemeğe ayrı kıyafet. Ama ikisinde de karalara burunecegim :KK70: :KK70: . Beyaz pantolon burada giyinemem. Hava buz gibi her yer kar. Çok sırıtır.
Bir de siyah daha zayıf gösteriyor.:KK70::KK70:

Amin canım. Bir çocuğun hayatına dokunabilirsek ne mutlu bize.

Valla neyime ise topuklu giyinmek. Ve bugün ayrı yogundum. Program bende. İnan sınıf defterini bile yazmadım. Sadece sınıf defterini yazarken otururum normalde. Onu bile yazmadım. İşte yemek söylemiş arkadaşlar. Aradılar çık siniftan bir soluklan da yemek ye diye çıktım da oturdum.

Cumaya bende kombinlerimi yaptım. Sabah okula ayrı kıyafet akşam yemeğe ayrı kıyafet. Ama ikisinde de karalara burunecegim :KK70: :KK70: . Beyaz pantolon burada giyinemem. Hava buz gibi her yer kar. Çok sırıtır.
Bir de siyah daha zayıf gösteriyor.:KK70::KK70:
Erzurum muydu senin kaldığın yer canim? Aslinda bana da zurafanjn düşkünü diyebilirler ama içimden geldi giyeceğim valla :)

Selamlar herkese:KK36:

@gezegenfeza ben bu günü hiç ettim resmen ya. Akşam akşam komşu kireçte bekletilen kabak tatlısından yapmış getirmiş. Dayanamadım yedim valla :olamaz: şimdi de o kadar rahatsız oldum ki pişman oldum yediğime :olamaz:
Ankacim bir dilim yediysen sıkıntı olmaz inşallah.
18.00
1 küçük tabak kabak yemeği- pancarlı havuçlu ekşi elmalı salata
Afiyet olsun canım 😘 Salatan ağzımı sulandirdi :KK53:

X