Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Maşallah tez canlisin sen de benim gibi.
Olmasın ağrıların duymamazlıktan gelelim. O fıtıklar kendiliğinden oluşmadı hor kullanma bedenini Birilerinin yavaş demesi lazım. Kaliteli sağlıklı bir hayatın olsun.

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah 2 katı eksi ile geleceksin
Teşekkürler canım

İnşallah canım kaptanımm

Akşam kaçta yiyorsun canım

Su, sıvı candır. Degerlerinin normal olması sevindirici.

Aynen yavaşım yok zaten hep hızlıyım,o fıtıklsr boşa halay çekmiyor kopuyoz berabercene sjksjksjk inşallah çıtırım hepimiz sağlıklı olalım yeter ki.

Geçmiş olsun canım kuzucuk iyi mi şimdi
Biz de inanıyoruz bitanem cumaya kadar sağlıkla eksiye geçersin.

Teşekkürler canım

İnşallah canım kaptanımm

Akşam kaçta yiyorsun canım
6 buçuk max 7 gibi evdekiler kaçta toplanırsa sofraya tek öğümümü kasmıyorum ama ne yiyorsam öğünde yiyorum kapatıyorum öğün sonrası çay su dışında atıştırma yapmıyorum bir doktor sey demişti bana bişi olmaz deme agzına attıgın her lokma yağ yakımını durdurur ve yeniden yağ yakmaya başlaması içn 5 saat lazım demişti

Son düzenleme:
Zayif bir Dombili merhaba hosgeldiniz omad nedir?
merhaba hoşbuldum tesekkür ederim
omad ( One Meal A Day ) gün içinde tek bir öğünle beslenmek , 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 23 saat süre ile açlığa ve diğer 1 saatlik zaman diliminde de tek öğün ile beslenmeye odaklanmaktadır. o tek ögünde sağlıklı beslenirsen çok çok hızlı kilo verdiren bir yağ yakımı diyeti ama şeker tansiyon vb sağlık sorunu olmayan kişilerin yapması uygun görünen ve bu diyet agır diye yatmaman gerekn bir diyet tek öğün beslenme günlük hatatına uyguladıgında açlık ile yağ yaktıran bir program bir çeşit aralıkl oruç ama max noktası oluyor ben daha önce bunun ile 12 kilo verdim 1 ayda ama şuan kış oldugu için biraz dah ayavş gidiyor hem gripler vs hemde daha hareketsiz oluyorum öncelikle bir doktor ile görüşüp kan değerlerine baktırmayı diyet öncesi öneriyor bütün uzmanlar ve kendi vucudunu tanımak önemli olan
çok uzun oldu ama açıklama

Anladim twsekkurler aciklama için. Ben de farkında maden omad yaptığım zamanlar olmuş bende yaklaşık 10 kg vermiştim 3 ay gibi Bi zamanda aralıklı oruç da denebilir aslinda

Anladim twsekkurler aciklama için. Ben de farkında maden omad yaptığım zamanlar olmuş bende yaklaşık 10 kg vermiştim 3 ay gibi Bi zamanda aralıklı oruç da denebilir aslinda
aynen canım aralıklı oruç sadece saati 23-1 saat olarak sende çok güzel vermişsin inşalalh yine veririz ve bu sefer kalıcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…