Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Insallah evet ama dikkat etmeyince hele ki akşamları yüklenince hemen kilo alıyorum malesef 64'tum 8 9 günde 67 olmuşum
hızlı alınan hızlı verilir zaten yarısı ödemdir canım onun hemen bi detoks yapsan atarsın bu haftada hemen vücutta beklemeyen şey kolay veriliyor arayı açma hemen bi kür yap devam et moralini motivasyonunu bzoma hiç dönemsel hepimizde olan seyler

Sabah gittim fizik doktoruna hazirana gün verildi şaka gibi resmen.
Markete gittim sonra şükürcü bir teyzeyle ağız dalaşına girdim geri zekalı dedim arkasından .
Bu teyzeler zaten bi kendileri biliyo koca karı gibi aboovv hazirana mı ne için kontrolmu

Ah yavrum bir de aman dökülmesin diye yediklerimiz bizi yedi bitirdi
Amaaaaaa yemezler, maymunun gözü açildi

Bu teyzeler zaten bi kendileri biliyo koca karı gibi aboovv hazirana mı ne için kontrolmu
Teee eskiye gitti şapşik teyze maaş alamıyorduk falan filan senin yüzünden böyle dedim çekti gitti.
4 tane fıtık çıktı belimde,fizik tedavi verdi doktor,onun tedavisi için hazirana gün verdiler şaka gibidemi

Idare ediyorum ablamm ilk hamileliğimden çok farklı gidiyo hep yorgun ve uyku isteğim var halbuki gece çokgüzel uyudum
Normal kuzum bazı hamileliklerde uyku durumu oluyor. Bebişin de sen de sağlıklı ol tabi minik prensesin de zaman su gibi akıp gidecek aileniz koccaman olacak

Normal kuzum bazı hamileliklerde uyku durumu oluyor. Bebişin de sen de sağlıklı ol tabi minik prensesin de zaman su gibi akıp gidecek aileniz koccaman olacak
Evett ablaa ilkbaslarda biraz sey olduk ama alıştık beraber büyüyüp gidecek allahın izniylee

Geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…