Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:rolleyes: Ayyy Çok gaza geldiiimmmm :rolleyes::KK55:
Motivasyonum düşüyor gibi hissederken birden ne kadar motive ettin beni 🥰 :KK60: Teşekkür ederim canım benim ne güzel şeyler yazmışsın sağol 🙏🏻🌺 elimden geldiğince doğru bildiklerimi yapmaya çalışıyorum.

🔥 Harikasın canım.😍 Ben klasik tartımı atıyorum buraya ama ben de yakında o tartımla devam edeyim burada da diyorum. Yağ/Kas oranımız en önemli konu zaten. 🥰 Ben de İF yapıyorum canım . Sabah çoğu zaman 12:00 ama bazen taaa 14:00 hatta 15:00 e sarkıtabildiğim oldu. Bu haftadan sonra tekrar senle tamamen dikkat edip yine elimden geldiğince uzatmaya çalışayım saati. 🤗 Kalori takibide yapıyorum. Bazen 800ama genelde 1000 kalorinin üstüne çıkmamaya dikkat ediyorum. Haftanın 5 yada 6 günü yaklaşık 2 saatlik sıkı spor yapıyorum. Su 2lt mutlaka içiyorum. Mümkün olduğunca az karbonhidrat ve az yağ kullanyrm. Yemek yada salatalar sadece Zeytin yağı ve himalaya tuzu ile yapılıyor. Kızarmış hiç bir şey asla yemiyorum. Yani mümkün olduğunca Sağlıklı diyet uygulamaya çalışyrm.
bence harika olması gerekeni yapıyorsun....
ve seni mutlu edebildiysem ne mutlu bana gerçekten böyle bir düşüşte küçük bir el herşeyi değiştirebiliyor kendimden biliyorum ve sağlıgımız varken bir sorun yokken verilebildiğini biliyoruz her zman inişler çıkışlar oluyor genel hayatımızda bile öyle olmuyor mu beraberce başaracagız bir günde mi aldıkki bir günde verelim demi :halay: :halay: :halay: :halay:
bende başta motive olmak hızlı kilo vermek için omadla başladım çok ara verdim çünkü 62 kilo olmuştum doğumdan sonra bi saldım salış 75 de buldum kendimi ama bnm bünye nankör değil yemezsem hemen verir yersem alır spora aslında balamıştım 2 gün leslie ile ama hasta olunca kaldı bugun iyi hissedersem yeniden başlayacagım akşamları 45 dk yapıyorum gün içndede 10.000 adımı atıyorum genelde o yüzden normal rutinim oldugu için fark etmiyor bende tek ögünümüde kaşam yapıyorum ailemle bir kaşam yemeğimiz var ayrı olmasın diye kendime ayrı yemekde yapmıyorum hiç evde ne pişirdiysem ondan yiyorum ağır birşeyse az alıyorum tabagıma yanınada mutlaka yoğurt yada salata koyuyorum agırlıgı ona veriyorum günde 2,5 lt su bir bardak yeşil çay bir bardak probiyotik çay içiyorum en azından içmeye dikkat ediyorum .

Cuma 80.900
Pazartesi 81.200
+300 ödem mi ki :KK43:
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Regl hafta böyle oluyor birde sürekli yemeği isteği oluyor doyma hissini kaybediyorum :KK43:
regl haftası çok normal ki hepimizde öyle oluyor ama regl haftası dikkat edebilirsen sonraki hafta bianda güzel bir sonuç alıyorum genelde regl haftası iştah kontrolü için ben genelde kalorisi düşük şeylerden çokça yiyip kendimi şişiriyorum bir leğen marul yemişliğim var:olamaz::olamaz: yoğurt tarçın bal bazende elma tarçın yapıyorum tatlı krizinede onlarda genelde koca bir kase oluyor 5-6 adet salatalık yiyorum sevdiğim bir bitki çayını yada koca bir kupa kahve yapıyorum sırf bastırayım diye inşallah sendede işe yarar canım

bence harika olması gerekeni yapıyorsun....
ve seni mutlu edebildiysem ne mutlu bana gerçekten böyle bir düşüşte küçük bir el herşeyi değiştirebiliyor kendimden biliyorum ve sağlıgımız varken bir sorun yokken verilebildiğini biliyoruz her zman inişler çıkışlar oluyor genel hayatımızda bile öyle olmuyor mu beraberce başaracagız bir günde mi aldıkki bir günde verelim demi :halay: :halay: :halay: :halay:
bende başta motive olmak hızlı kilo vermek için omadla başladım çok ara verdim çünkü 62 kilo olmuştum doğumdan sonra bi saldım salış 75 de buldum kendimi ama bnm bünye nankör değil yemezsem hemen verir yersem alır spora aslında balamıştım 2 gün leslie ile ama hasta olunca kaldı bugun iyi hissedersem yeniden başlayacagım akşamları 45 dk yapıyorum gün içndede 10.000 adımı atıyorum genelde o yüzden normal rutinim oldugu için fark etmiyor bende tek ögünümüde kaşam yapıyorum ailemle bir kaşam yemeğimiz var ayrı olmasın diye kendime ayrı yemekde yapmıyorum hiç evde ne pişirdiysem ondan yiyorum ağır birşeyse az alıyorum tabagıma yanınada mutlaka yoğurt yada salata koyuyorum agırlıgı ona veriyorum günde 2,5 lt su bir bardak yeşil çay bir bardak probiyotik çay içiyorum en azından içmeye dikkat ediyorum .
Seninde her şey harika ve omad dışında ilerleme şeklimizde benziyormuş canım ama omad hiç hayatımda yapmadım . 😃 Yapanada hayret ve hayranlıkla baktım. 2,5 öğün çok rahat ediyorum. Bazen sadece 2 öğünde rahat yapabilirim ama tek öğün yapamam dayanamam diye düşünüyorum.

Cuma: 61,70
Bugün: 62,60
Fark: +900 gr

Dün küçük kızım epey rahatsızdı yemek yemeğe fırsat bulamadım hep böyle aıştırmalık şeylerle geçiştirdim ki bana hiç yaramıyor ne yazık ki, bir de geceyi de uykusuz geçirdik ateşi çıktığı için o yüzden çok yüksek ihtimalle ödem tuttu vücudum

Cumaya kadar eksiye geçeceğime inanıyorum canım kaptanlarım 🥰🌸 Mthn83 Mthn83 Elhan Elhan
Çok geçmiş olsun canım
İnşallah 2 katı eksi ile geleceksin 🥰😘

Canım Ekürim randevun kolaylıkla gerçekleşsin hadi sağlıklı haberler alalım :dua::KK60:
Şimdi geldim çıtırım haziran 11 randevu,arada gelmeyenler oluyormuş boşluk olursa alıyorlarmış telefonla arayın dedi.
Dışardan bakayım dedim dr ne gerek var zaten fiatlar yüksek dedi motive etti beni :KK200::skandal:

regl haftası çok normal ki hepimizde öyle oluyor ama regl haftası dikkat edebilirsen sonraki hafta bianda güzel bir sonuç alıyorum genelde regl haftası iştah kontrolü için ben genelde kalorisi düşük şeylerden çokça yiyip kendimi şişiriyorum bir leğen marul yemişliğim var:olamaz::olamaz: yoğurt tarçın bal bazende elma tarçın yapıyorum tatlı krizinede onlarda genelde koca bir kase oluyor 5-6 adet salatalık yiyorum sevdiğim bir bitki çayını yada koca bir kupa kahve yapıyorum sırf bastırayım diye inşallah sendede işe yarar canım
Aynen bende öyle regl haftası dikkat edince güzel kilo veriyorum söylediklerini denicem bol bol Cacık yerim artık ve salata 😁😁😁
Teşekkür ederim

neden olmasın ki 45 gün var 6 hafta eder haftada 1 kilo verse al sana 67 uzak bir hayal değil ki geldiğim günden beri gördüğüm sen harika bir azim ve dikkat içindesin bir o kadarda bilinçlisin bence olur ben daha agır bir hedef koydum kendimi 62 kilo olmak istiyorum haftada 1,5 kilo nerdeyse ama olmaz degil daha önce yaptım gene yaparım beraber yaparızzz:halay::halay::halay::halay:
Dualarımız ortak olsun Dombilim. :dua:Hedef koyduksak başarırız bu yolda Allah hepimize kolaylık versin. :KK68:

İnşallah canım ya bu hafta eksi misin ?
Ne yedin ne içtin anlat bana 🙏
şuan 71 küsür geliyorum canım ben omad yapıyorum yani günde tek öğün besleniyorum bnm ki biraz agır ama bnm bedenim böyle veriyor sadece akşamalrı yiyorum onun harici gün içinde kalorili hiç bişi yok sadece su yeliş çay sade kahve haftada 1,5-2 kilo verdiriyor bnm bünyemde tabi herkezin ki farklı

Aynen bende öyle regl haftası dikkat edince güzel kilo veriyorum söylediklerini denicem bol bol Cacık yerim artık ve salata 😁😁😁
Teşekkür ederim
Evet canım regl de Metabolizma daha hızlı çalışıyor ondan dikkat edilebilirse daha fazla kilo gidiyor.

Şimdi geldim çıtırım haziran 11 randevu,arada gelmeyenler oluyormuş boşluk olursa alıyorlarmış telefonla arayın dedi.
Dışardan bakayım dedim dr ne gerek var zaten fiatlar yüksek dedi motive etti beni :KK200::skandal:
Doktor motive ettiyse tamamdir. :rapci:
Tatlım o güne kadar kendine çok dikkat et. Agir işleri yapma doktora vereceğin parayı yardımcıya ver yorma kendini minik minik temizliğini yap bitanem. :KK68:

Seninde her şey harika ve omad dışında ilerleme şeklimizde benziyormuş canım ama omad hiç hayatımda yapmadım . 😃 Yapanada hayret ve hayranlıkla baktım. 2,5 öğün çok rahat ediyorum. Bazen sadece 2 öğünde rahat yapabilirim ama tek öğün yapamam dayanamam diye düşünüyorum.
ben normaldede hayatımda kahvaltı yapmadım diyebilirim işyerindede yemek çıkmıyor gün boyu cay kahve bide kötü laşkanlığım var oda olunca akşama kadar açıkmıyorumde bende sıkıntı akşam ve gece atıştırmalığı onu kestimmi hemen fark ediyor bende

Dualarımız ortak olsun Dombilim. :dua:Hedef koyduksak başarırız bu yolda Allah hepimize kolaylık versin. :KK68:
amin amin kaptanım inşallah bu yolda bazen uzun bazen kısa kimine kolay kimine zor ama inşalah hepimiz aşacagız bu süreci sabırla zamanla :KK200::KK200:

şuan 71 küsür geliyorum canım ben omad yapıyorum yani günde tek öğün besleniyorum bnm ki biraz agır ama bnm bedenim böyle veriyor sadece akşamalrı yiyorum onun harici gün içinde kalorili hiç bişi yok sadece su yeliş çay sade kahve haftada 1,5-2 kilo verdiriyor bnm bünyemde tabi herkezin ki farklı
Açlik dikkatli yonetilirse çok güzel sonuç veriyor. Kan şekerin çok düşmesin dikkatli ol. Böyle sağlık sorunları olup aramizdan çok arkadaş ayrıldı. Hedefin boyunca sağlıkla devam etmeni isterim. :KK68:

Doktor motive ettiyse tamamdir. :rapci:
Tatlım o güne kadar kendine çok dikkat et. Agir işleri yapma doktora vereceğin parayı yardımcıya ver yorma kendini minik minik temizliğini yap bitanem. :KK68:
Şu anda deli gibi ağrılarım yok,ağrıyormu ağrıyor zaten kadın bulmak zorçıtırcım helede burda çok zor olmuş fiatlar 1000 lira yani.Çok zorlamıyorum zaten kendimi ekürim dikkat ediyorum desemde kendimi biliyorum hareketli olunca böyle işte.
Podolog diyor ki geçen gün gördüm saniyesinde yok oldunuz diyor :olamaz: oda öğrendi nasıl hızlı yürüdüğümü.

Açlik dikkatli yonetilirse çok güzel sonuç veriyor. Kan şekerin çok düşmesin dikkatli ol. Böyle sağlık sorunları olup aramizdan çok arkadaş ayrıldı. Hedefin boyunca sağlıkla devam etmeni isterim. :KK68:
şükür değerlerime baktırdım bir sorun yok kaptanım o yüzden rahatım bu kadar bide normaldede tek öğün max 2 ögün yediğim için bnm bünye alışık buna bide çok sıvı tüketimim var çay bitki çayı yeşil çay su probiyotik detoks suyu vs derken aslında midem hep su dolu:halay::halay:

X