Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım hoş geldin evine. Yarışmaya girmek istersen alabiliriz . Mavi takımda bir kişilik yerimiz var. Fotoğrafli bildirim var mı? Yoksa aç karnına bugün veya yarın paylaş canım . Haber bekliyorum senden. Listemizi guncelleyeyim hemen. :KK60:
Foto ekledim eklenmemiş mi acaba Bi daha ekliim
sıkı yemişsin 🤭 olsun verirsin canım.
Sorma evet :KK43:

Eklentiler

• 20231118_104042.jpg
    20231118_104042.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
Yerim ben seni. :KK60: İyi ki kaptanlığı aldın. Halimiz bugün harapti gerçi son dakikalarda Akrep bacım imdadımıza yetişti ama onu diğer haftalarda değerlendiririz biliyorum ki bizi zorda birakmaz o...:dua:
Beth' i mavi takıma alacağım inşallah. :KK68:Uzak kalmak yaramıyor bize. Bu cuma programlarımız aradan çıksın ben de geleceğim. Bu şekilde kendime hakim olmuyorum. :KK14:
Sagol kaptanım ben de buraya yazmayınca acayip yiyorum

Burda yazıyor:*
😍 büyük kısım benim diyetisyenin öneriyle aynı canım 😃 bende aynı kayısı çayı hep bulumduruyorum , aynı açlık olursa bastırsın diye salatalık yada 2-3 kaşık yoğurt ve tatlı krizi için hurma 😃 maydonoz limon suyu tansiyonumu anında şak duye düşürdü onu ilk hafta başlamamla bırakmam bir olmuştu tansiyondan . Sütlü tatlı ayda 1 kez yiyorum ve en son yiyeli 1 ayı geçmişti benimde regle gelmişken bugün yeme hakkımı kullandım 😃 1haftadır kazandibi hayali ile yatıp kalktım 🤣😄
Aklıma geldi yeminle Hitler diye linç yerim neme lazım dedim yazmadım. :confused:
:KK70:
Uzanamadigimiz ciğere öyle diyoz işte napak
:KK70:

Menüm aşağıdaki gibidir sayın yetkilileri
Kahvaltı
2 yumurta
9 adet zeytin
Yeşilliklerle yapılmış salata
Bir ısırık ekmek çünkü d vitaminini damlattim
Dışarıda idim ara öğün yapamadım
Akşam
3 adet et köfte