Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Biberiye atınca altını kapattın ins benimde bitti yapacağım birazdan çok iğrenç tadı var bıktım bu hafta bitince diğer küre gecicez ins hahahaha
Ben tadını çok sevdim ne iğrenç kurler icrim ben bu ne ki
Amiinn canım 🙏🏻 Ocak ayında 4 sene olacak vefat edeli, 36 yaşındaydı. 🥺 Zatürreye bağlı şeker koması olarak geçti kayıtlara, ancak biz covidden şüpheleniyoruz, covidin çok başlarıydı henüz Türkiye’de görünmedi diye biliniyordu ama bütün belirtiler coviddi. 😔😔 biliyorsundur
Allah rahmet eylesin canım benim
Harfiyen uyguladım merak etme canım. Limonların çekirdeklerini ayrıca çıkardım kaynarken acı tat olusturuyormuş.:rapci:Sabah kahvaltısı öncesine yetişmedi ama gün içinde tüketecegim kaptanım. :KK5:
Vayyy kankişim süpersin yansın yağlar ihraç edecektik demi
Özelden attim :*
Bende isteremmm

Ben tadını çok sevdim ne iğrenç kurler icrim ben bu ne ki

Allah rahmet eylesin canım benim

Vayyy kankişim süpersin yansın yağlar ihraç edecektik demi

Bende isteremmm
Kankişin özlemle öper gül yüzünden. :KK60: İhraç ederiz tabi ki :KK76:Cuma gunu beraber başlayalım mı kaptanın diyet listesini..:confused:

Amiinn canım 🙏🏻 Ocak ayında 4 sene olacak vefat edeli, 36 yaşındaydı. 🥺 Zatürreye bağlı şeker koması olarak geçti kayıtlara, ancak biz covidden şüpheleniyoruz, covidin çok başlarıydı henüz Türkiye’de görünmedi diye biliniyordu ama bütün belirtiler coviddi. 😔😔 biliyorsundur ilk zamanlar covidle zatürreyi çok birbirine karıştırdılar.

🥰
çok üzüldüm :KK43: muhtemelen öyledir çünkü dediğin gibi covidlere hep zatürre deyip geçtiler. mekanı cennet olsun canım 🤲🏻

Sabab menemen
3 zeytin
Peynir
1 dilim tb ekmek

Ara
Siirt fıstığı
Yesilcay
( ayva )
Akşam
Karnabahar graten ( patates de var içinde)
1 dilim tb ekmek

Eklentiler

• GridArt_20231118_183500536.jpg
    GridArt_20231118_183500536.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 26
X