Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20231118_143023_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20231118_143023_Samsung Notes.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 42
Afiyet olsun balım
Valla 2 haftadır izinliyim en fazla 9 a kadar uyuyabildim. Uykular haram oldu modunda. Onuda söylene söylene hak ettim resmen.
Sabah beri ayaktayım. Onu derle bunu duzelt. Bide disko müziklerine eşlik ediyorum daha 2 bin adım oldu. Akşam yemekli misafirim var.
Kolay gelsin canım yemekli misafir zor iş bayağı adim atarsın bence akşama kadar 😁😁🤣🤣

canım abine Allah rahmet eylesin 🤲🏻 kaç yaşında ve neden vefat etti?
Amiinn canım 🙏🏻 Ocak ayında 4 sene olacak vefat edeli, 36 yaşındaydı. 🥺 Zatürreye bağlı şeker koması olarak geçti kayıtlara, ancak biz covidden şüpheleniyoruz, covidin çok başlarıydı henüz Türkiye’de görünmedi diye biliniyordu ama bütün belirtiler coviddi. 😔😔 biliyorsundur ilk zamanlar covidle zatürreyi çok birbirine karıştırdılar.

Canım başınız sağ olsun. Abinin mekanı cennet olsun. Az önce alıntılarda fark ettim.🥺
Aminnn canım benim 🙏🏻 😔

Rica ederim canım casminim. Ben de her gün o kadar adım atmak istiyorum. :dua:
Atarsın tatlım tatlım, ben de bi seferde o kadar olmuyor ama olabildiğince her yere yürüyorum, mesela işe giderken dolmuştan 10 dk önce inip bi 10 dk yürüyorum gibi 🥰

Biberiye atınca altını kapattın ins benimde bitti yapacağım birazdan çok iğrenç tadı var bıktım bu hafta bitince diğer küre gecicez ins hahahaha
Harfiyen uyguladım merak etme canım. Limonların çekirdeklerini ayrıca çıkardım kaynarken acı tat olusturuyormuş.:rapci:Sabah kahvaltısı öncesine yetişmedi ama gün içinde tüketecegim kaptanım. :KK5:

Harfiyen uyguladım merak etme canım. Limonların çekirdeklerini ayrıca çıkardım kaynarken acı tat olusturuyormuş.:rapci:Sabah kahvaltısı öncesine yetişmedi ama gün içinde tüketecegim kaptanım. :KK5:
Gün içinde değil sabah aç karna aksam yatmadan

X