Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı: 1yumurta, 3dilim sucuk, 4zeytin, kaşar, 2dilim tambuğday ekmeği

Öğlen: 1 porsiyon kazandibi, kahve

Akşam: ıspanak yemeği, yoğurt

Sporlar
30 dakika koşu bandında yürüyüş
1saat kondisyon bisikleti
30 dakika plates

1,5 lt su ( ama yatana kadar en az 2lt olur)
1 kayısılı form çay
diyetkolikmom diyetkolikmom Elhan Elhan

Kahvaltı: 1yumurta, 3dilim sucuk, 4zeytin, kaşar, 2dilim tambuğday ekmeği

Öğlen: 1 porsiyon kazandibi, kahve

Akşam: ıspanak yemeği, yoğurt

Sporlar
30 dakika koşu bandında yürüyüş
1saat kondisyon bisikleti
30 dakika plates

1,5 lt su ( ama yatana kadar en az 2lt olur)
1 kayısılı form çay
diyetkolikmom diyetkolikmom Elhan Elhan
Çok iyi bence sütlü tatlılar diyete engel değil diye düşünüyorum akşam da karbonhidrat eklemeyerek dengelemissin super

Menüm

Sabah
1 haşlanmış patates
1 haşlanmış yumurta

Ogle
1 elma
1.mandalin

Akşam
Kinoalı kısır
2.dilim ekmek
7 adet zeytin

Bugünlerde doymak bilmiyorum çok zor tutuyorum kendimi
Şu 2 litre
Spor 12.bin adım yürüyüş

Elhan Elhan diyetkolikmom diyetkolikmom
Biraz daha sabır aklını başka şeylerle oyala =) :*

Çok iyi bence sütlü tatlılar diyete engel değil diye düşünüyorum akşam da karbonhidrat eklemeyerek dengelemissin super
😍 Uzun zamandır canım sütlü tatlı çok istiyordu valla reglemde bari yiyim dedim. 🌺 Sağol canım. 🤗 Arkasından da sağlam spor yaptım eritmişimdir diye düşünüyorum. 🥰
Bir daha yine 1 yada 1,5 aydan önce yemem zaten. ❤

😍 Uzun zamandır canım sütlü tatlı çok istiyordu valla reglemde bari yiyim dedim. 🌺 Sağol canım. 🤗 Arkasından da sağlam spor yaptım eritmişimdir diye düşünüyorum. 🥰
Bir daha yine 1 yada 1,5 aydan önce yemem zaten. ❤
Sutlu tatlı çok severim ama ben de 1 ay kadar yemegi düşünmüyorum eşim gelene kadar zayiflamaliyim çok hırs yaptım

Böyle bir günlük tutuyorum kalori hesabı yapabilmek adına indirmek isteyenler için adı fatsecret

Eklentiler

• Screenshot_20231118_184732_FatSecret.jpg
    Screenshot_20231118_184732_FatSecret.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 51
Şu fotoğrafta 92 kiloydum şu halime bile gelsem suanlik şükür ederim.. gerçekten kilo çok çirkin ve ozguven götüren birsey. Yanlış anlamayın kendini beğenmiş demeyin gerçekten yüzü güzel bir kadınım hepte ozguvenliyimdir ama ne zaman 80nin üstüne çıktım sanki 28 değilde 70 80 yaş kadın psikolojisine büründüm.. o yüzden muhtemelen sabahtan beri açlıktan fenalık geçirsem de sabrettim yemek saatine kadar.. inanıyorum ki eski halime dönerim ins..

Eklentiler

• Screenshot_20220118-140607_Instagram.jpg
    Screenshot_20220118-140607_Instagram.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 47
Geçmiş olsun kaptanım. :dua:Papatya çayın varsa bir fincan iç . Umarım duzelirsin.
Bugün yesil çay hsric hiç birsey içmedim gerçekten kotuyum midem falan bulaniyor bakalım 2 gün dinlendiriyor vücudumu.. Her gören 20 kg verince fark ediliyor tabi noldu naptin böyle zayıfladın falan diyor nazara geliyorum heralde .d.d.d.dmd

Şu fotoğrafta 92 kiloydum şu halime bile gelsem suanlik şükür ederim.. gerçekten kilo çok çirkin ve ozguven götüren birsey. Yanlış anlamayın kendini beğenmiş demeyin gerçekten yüzü güzel bir kadınım hepte ozguvenliyimdir ama ne zaman 80nin üstüne çıktım sanki 28 değilde 70 80 yaş kadın psikolojisine büründüm.. o yüzden muhtemelen sabahtan beri açlıktan fenalık geçirsem de sabrettim yemek saatine kadar.. inanıyorum ki eski halime dönerim ins..
Bu fotoğrafta 92 kilo durmuyorsan en fazla 80 derdim ben maşallah çok güzelsin 😍

Kankişin özlemle öper gül yüzünden. :KK60: İhraç ederiz tabi ki :KK76:Cuma gunu beraber başlayalım mı kaptanın diyet listesini..:confused:
Vallahi olur diyeyim ama ben liste uyamıyorum ne yalan söyleyeyim bire bir aynı olamaz ama benzer yaparım varım diyeyim senle yarışmak büyük bir onur şeref olur bana
Ay valla çok kotuyum
Hayırdır canım benim ne oldu sana nazara mi geldin

Vallahi olur diyeyim ama ben liste uyamıyorum ne yalan söyleyeyim bire bir aynı olamaz ama benzer yaparım varım diyeyim senle yarışmak büyük bir onur şeref olur bana

Hayırdır canım benim ne oldu sana nazara mi geldin
Bilmiyorum ki bugün baya kotuyum spor falan da yapmayi düşünmüyorum ama diyeti asla bozmam merak etmeyin =)

Bende akşam yemeklerini kesince zayıfladım
O süreçte gündüz yedim herseyden önce
Akşam 8den sonra yemedim
1 2 ay sonra 7dem sonra yemedim
Gün içinde hersey yedim
2 3 ay sonra gün içinde yediklerime dikkat edim adim adim böyle böyle kestim akşam yemeleri
valla ben de aslında doğru düzgün diyet yapamıyorum. ama en azından sabitlemeyi başardım daha yukarı çıkmıyorum en azından.
sabah kahvaltısını kaldırdım. bu bana iyi geldi. yoksa daha da alırdım. zaten 91 kiloyum. çok yüksek bir rakam.
şöyle ki; malum iş yoğun ve çalışınca gün erken başlıyor. işyerine kahvaltı, öğle yemeği götürmek sıkıcı oluyor artık. hazırlayamıyorum çünkü çok yorgun geliyorum. aralıklı oruç bana iyi kilo verdiriyor. ama sabahı kaldırıp öğlen kahvaltı yapsam, onda da bazen öğlen yumurta yemek istemiyorum ya da kahvaltı yapmak istemiyorum. dışarıdan yediğim de karbo çok oluyor falan. ayrıca hergün dışarıdan yemek çok pahalıya geliyor. o nedenle işyerine gelen yemekten yiyorum artık. ne olursa. pilavı az alıyorum, tatlıyı yemiyorum falan. ekmek yemiyorum zaten ama diğer karboyu orantılı yiyorum.

akşam da ev yemeği. aslında burada dursam yine kilo veririm, sabit kalmam. ama akşam yemeğinden sonra çikolata, çerez falan devam ediyorum. yine de çok şükür sabit kaldım. yani ilk adım olarak sabahı kaldırdım. ilk öğünüm 12.00-12.30 falan. şimdi ikinci adım olarak da akşam yemeğinden sonrakileri kaldırsam yavaştan da olsa kilo vermeye başlarım.

Evet memnunum ben daha önce bu listeyle çok kilo vermistim sonra bıraktım devam edemedim. Şuan ben yeniden aynı listeye başladım
listeni paylaşır mısın benimle de kaptanım:KK49:
Böyle bir günlük tutuyorum kalori hesabı yapabilmek adına indirmek isteyenler için adı fatsecret
Ben de ordan tutardım şimdi indircem tekrar ❤️
Ay güzel hatunsun Maşallah dediğin gibi istediğin kilolara da inersen mükemmel olursun 🧿

ben şu an 91 kiloyum :işsiz:

X