Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Allah şifa versin canım benim çok geçmiş olsun

Hayırlı olsun takımımız kaptanım bilgini bizimle paylastigin için de teşekkürler bugün yapacağım elimde biberiye de var kendi hazir

Geçmiş olsun canım çok kötü diş ağrısı
Gerçekten iyi bir kur yapar ve dikkat ederseniz baya ödem attiriyor

Öğle yemeğini şimdi yiyorum önce planlıyor sonra yiyorum
Sabah 6 da kalkıyorum ne yazık ki :KK43:
Afiyet olsun balım
Valla 2 haftadır izinliyim en fazla 9 a kadar uyuyabildim. Uykular haram oldu modunda. Onuda söylene söylene hak ettim resmen.
Sabah beri ayaktayım. Onu derle bunu duzelt. Bide disko müziklerine eşlik ediyorum daha 2 bin adım oldu. Akşam yemekli misafirim var.

Aslında gün içinde 10 bin deniyor ya dilimize dolanmış. En azından günlük adimimiz 6 bin olsun demi ❤️
Haftada 5 gün 1 saat yürümeyi planlıyorum diğer 1 gün dinlenme 1 gün esneme düşünüyorum bakalım yapabilecekmiyim 🙏
Kış geldi şu içmeler azaldı elimden geleni yapacam şimdiye kadar 3 bardak anca içtim 750 ml

91. ETAP LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİ
KİLO70'LER LİGİKİLO
@sudansebep61.5@sibel_8471.6
Jasminium84 Jasminium84 61.7@blonde ambition73.7
@Nergis 3563.5.@Ozzybal74.2
@TemelinSafinazi65.35@Akrrep76.1
@menekse_kokusu65.5@Hayalkuran78.05

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@gezegenfeza80.3 60kiloyum 60kiloyum 91.2
ZincirKirma ZincirKirma 80.9
Mthn83 Mthn83 81.3
@Mehfam82.8
@Ysmnondr85.05

ALTIN LİGKİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
diyetkolikmom diyetkolikmom 105.8.@Chara-59.6
@sara_28106.6
Ellerine sağlık canım kaptanımmm ❤️🥰

Günaydın guzellerim. Eskiden burada bı adet vardı. Günlük su ve spor bildirimi. Yanii eski köyün adetini geri getirdim. Tablo işi zor haberiniz olsun hergun paylaşım bekliyorum. Spor konusunda sıkıntısı olan varmı? Hergun 30 dk egzersiz yaptım yada 6000 adım attım diyemeyecek kimse varmı? Su için de 1.5 lt sınırı koyalim ❤️
Ben her gün en az 7-8 bin adım atıyorum 🤩
Su da en az 2 lt içiyorum 💃🏼💃🏼

Güzel bir hafta olsun inşallah ❤️🥰🌸

Birde siz regl dönemlerindecanim tatlı istiyor yazıyorsunuz gerçekten benimde öyle oldu 1 hafta sürekli tatlı yemek istedim hatta yemek yerine bazen tatlı yedim ondan belki bu kadar hızlı kilo aldim
evet nedense regl öncesi ve reglde ilk 3 gün sadece tatlı, karbonhidrat ve et istiyorum. ilk ikisi de kilo aldırıyor.

Kahvaltım

Eklentiler

• 20231118_131849.jpg
    20231118_131849.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 29
Günaydın arkadaşlar
Sonunda evime döndüm
Annemlerdeydim ve çok yoğun geçti
Aslında diyetini bozmaya niyetim yoktu öyle olsaydı baştan yazardım ve katılmazdim yarışmaya ama annemde tartı olmayınca ben de biraz saldım açıkçası hazır yemekler önüme koyulacak dayanamadım

Elhan Elhan eğer yarışmaya giremeyeceksem hazırlıkta kalayım. Bugün tartildim ve tam 3 kg almışım 1 haftada :olamaz: :olamaz: niyet ettim 2 haftada bu kiloyu vermeye
Canım hoş geldin evine. Yarışmaya girmek istersen alabiliriz . Mavi takımda bir kişilik yerimiz var. Fotoğrafli bildirim var mı? Yoksa aç karnına bugün veya yarın paylaş canım . Haber bekliyorum senden. Listemizi guncelleyeyim hemen. :KK60:

bak ben sana ne anlatacağım, annem rahmetli abime hamileyken 9 ay sırtüstü yatmış, o kadar ki 9 ay boyunca saçını yattığı yerde babaannem yıkar vücudunu ıslak bezle silermiş, çünkü kalktığı anda kanaması olurmuş :KK43:

neyse şükürler olsun sağlıkla doğumunu yapmış ama aradan bir sene geçmeden bana hamile kalmış :110:

dolayısıyla çok korkmuş aynı şeyleri yaşayacağı için o yüzden beni aldırmak istemiş, ama o zamanki doktoru ben prensip olarak 2. çocuğu almıyorum deyince eee bi de küçük yerde yaşıyorlar başka doktora da güvenemediğinden kendi kendine beni düşürmeye karar vermiş :KK70:

neler mi yapmamış bunun için, halılar silkelemiş, koltuklar kaldırmış, atlamış zıplamış velhasıl kelam bana birşey olmamış, annem hep der inadın taaa karnımdayken belliydi diye :KK70:

yiyecek ekmeği olan geliyor bu dünyaya :KK200:

sen de sağlıcakla al kucağına inşallah :anne::KK60:

kaptanımmm o iş bizde için rahat olsun, cumaya bomba gibi geliyoruz :KK76::halay:

vaaaayyyyyy, ne güzel bir eksi, arayı açtın tebriklerrrr :nazar::KK76::KK60:
canım abine Allah rahmet eylesin 🤲🏻 kaç yaşında ve neden vefat etti?

Günaydın arkadaşlar
Sonunda evime döndüm
Annemlerdeydim ve çok yoğun geçti
Aslında diyetini bozmaya niyetim yoktu öyle olsaydı baştan yazardım ve katılmazdim yarışmaya ama annemde tartı olmayınca ben de biraz saldım açıkçası hazır yemekler önüme koyulacak dayanamadım

Elhan Elhan eğer yarışmaya giremeyeceksem hazırlıkta kalayım. Bugün tartildim ve tam 3 kg almışım 1 haftada :olamaz: :olamaz: niyet ettim 2 haftada bu kiloyu vermeye
sıkı yemişsin 🤭 olsun verirsin canım.

bak ben sana ne anlatacağım, annem rahmetli abime hamileyken 9 ay sırtüstü yatmış, o kadar ki 9 ay boyunca saçını yattığı yerde babaannem yıkar vücudunu ıslak bezle silermiş, çünkü kalktığı anda kanaması olurmuş :KK43:

neyse şükürler olsun sağlıkla doğumunu yapmış ama aradan bir sene geçmeden bana hamile kalmış :110:

dolayısıyla çok korkmuş aynı şeyleri yaşayacağı için o yüzden beni aldırmak istemiş, ama o zamanki doktoru ben prensip olarak 2. çocuğu almıyorum deyince eee bi de küçük yerde yaşıyorlar başka doktora da güvenemediğinden kendi kendine beni düşürmeye karar vermiş :KK70:

neler mi yapmamış bunun için, halılar silkelemiş, koltuklar kaldırmış, atlamış zıplamış velhasıl kelam bana birşey olmamış, annem hep der inadın taaa karnımdayken belliydi diye :KK70:

yiyecek ekmeği olan geliyor bu dünyaya :KK200:

sen de sağlıcakla al kucağına inşallah :anne::KK60:

kaptanımmm o iş bizde için rahat olsun, cumaya bomba gibi geliyoruz :KK76::halay:

vaaaayyyyyy, ne güzel bir eksi, arayı açtın tebriklerrrr :nazar::KK76::KK60:
Canım başınız sağ olsun. Abinin mekanı cennet olsun. Az önce alıntılarda fark ettim.🥺

Canımsın takılıyorum Elhan Elhan kaptanım bilir
Sorma koltuk insanı değiştiriyor 🤣🤣
Yerim ben seni. :KK60: İyi ki kaptanlığı aldın. Halimiz bugün harapti gerçi son dakikalarda Akrep bacım imdadımıza yetişti ama onu diğer haftalarda değerlendiririz biliyorum ki bizi zorda birakmaz o...:dua:
Beth' i mavi takıma alacağım inşallah. :KK68:Uzak kalmak yaramıyor bize. Bu cuma programlarımız aradan çıksın ben de geleceğim. Bu şekilde kendime hakim olmuyorum. :KK14:

X