Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:33
BOYUNUZ:1.60
KİLONUZ:78 diye tahmin ediyorum pzt si netlesir
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:suan evdeyim
ÇOCUK SAYISI:1
KİLO ALMA NEDENİNİZ:hamilelik ve emzirme donemi
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:hiçbir kıyafetim olmuyor kendimi mutsuz hissediyorum

Canım takımda daha güzel motive oluyoruz bence geçme ama sen bilirsin. Ben de az önce regl olunca çok halsiz düştüm ve yarın serbest gün yapmaya karar verdim. Yarın diyet dışı besleneceğim ama Hafta içi toparlarım diye düşünüyorum. Böyle kötü oldum diye 1 gün yerim ama hazırlığa geçsem belki hergün yerim canım.
Haklısın blonde ama gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum bi kaç sorunum var bu ara motivasyonum yok bilmiyorum niye böyleyim kilo vermek istiyorum ama sürekli bi şeyler yemek istiyorum kurs başlayana kadar hazırlıkta oluyum kursla beraber düzene girerim inşallah

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
Elhan Elhan ablacım bildirim yapamadım evde de değildim zaten.
Bu hafta masterfite katılmayayım
Geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin

Hayırlı akşamlar ben malesef bugün güzel bir güne uyanmadım. Ablam kalp krizi geçirdi. Şuan hastanede bilinci kapalı, makineye bağlı. 7 gün uyutularak tedavi edilecek. Dualarınızı bekliyorum 🤲
Elhan Elhan ablacım bildirim yapamadım evde de değildim zaten.
Bu hafta masterfite katılmayayım
Çok geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşir ablan🙏🏼 güzel haberler ver bize de 🙏🏼🙏🏼

X