Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu seferlşk kes cezasını künefenin bas nikahı gitsin sjksjksjk
Yok sözüm var.69.90 i gounce basacağım nikahı. Şurada birşey kalmadı. Kendime söz verdim. Bari sozumde durayım
Ya hep, ya hiç
Bendede durum böyle
Ama porsiyon ayarlamayı öğrenmemiz lazım
Ya bazı şeylerde dengelemeye biliyorum. Ama aşığı olduğum şeylerde duramıyorum napayım. Yemek de o kadar duskunlugum yok. Aç kaldigim bile olmuştur. Açlık aklıma gelmez ama tatlı olunca kendimi zor kontrol ediyorum. Bu aralar yine coştum. 2-3 güne regl gelir. Onu. Etkisi herhalde

Evet abla gittiğim her sonuçları görüyordum bunu göremiyorum şaşırdım bende
İlginç aslında ara ara bak olmazsa düşer sayfaya belki.
Az kaldı o zaman biraz daha sabır sonra gelsin künefeler

Teşekkür ederim canım ekürim. Dediklerinin aynısını doktor da yapmamı istedi. Mümkün olduğu müddetçe uygulayacağım. Senin değerin de inşallah normale dönmüştür.

Aynen suradaa ikj bilmedin üç hafta sonra inşallah inerim 69 kusurlere
Çok kalmamış neyseki.
Teşekkür ederim canım ekürim. Dediklerinin aynısını doktor da yapmamı istedi. Mümkün olduğu müddetçe uygulayacağım. Senin değerin de inşallah normale dönmüştür.
Rica ederim çıtırım,bir bıraktınmı bu kolestrol belası gitmiyor hiç.bilmiyorum ki şimdi nasıl değerleri gidip baktırmam lazım gene.Şöyle bir sıkıntı var,LDL kan değerin belli olunca 1 hafta sonra gene gidip LDL bakılıyor,ilkşinden yüksek çıkarsa ilaç yazılıyor 1 haftada ne değişiecek ki şimdi.

İki hafta sonra tekrar bakılıp ilaç tedavisi başlayacağız dedi hekim....Benim aileden gelme olabilirmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…