Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Blonde endokrine gitmiştim tüm değerlere baktı normal dedi valla bilmiyorum özellikle sormadım ama kilo aldım zor veriyorum demiştim e nabızdada çıkmıyor onun sonuçları göremiyorum o yuzdenn

Darısı bizlere canım
Verirsin canımcım biraz zor oluyor bazen,bendede duruyor dönem dönem azar azar gidiyor.
Blonde endokrine gitmiştim tüm değerlere baktı normal dedi valla bilmiyorum özellikle sormadım ama kilo aldım zor veriyorum demiştim e nabızdada çıkmıyor onun sonuçları göremiyorum o yuzdenn
Özele gittiysen ondanda çıkmıyor olabilir,onay vermen gerekiyor doktora sonuçları görebilmesi için.

Verirsin canımcım biraz zor oluyor bazen,bendede duruyor dönem dönem azar azar gidiyor.

Özele gittiysen ondanda çıkmıyor olabilir,onay vermen gerekiyor doktora sonuçları görebilmesi için.
Hayır abla devlet hastanesine gitmiştim. E nabızdan sonuçlarımızı kendimiz görüyoruz ya ben endokrin sonuçlarımı göremiyorum. Doktor baktı kendi normal olduğunu söylemişti

Patates seni çabuk acıktırır, evdeyken yapsan daha iyi sanki

Rabbim yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…