Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım insülin direncin var mı ? Hurma yada patates diyeti insülin direnci olana zararlı olur diye onun yerine kabak veriyordu bizim diyetisyen. Eğer kan sonuçlarında tüm değerler iyiyse patates yada hurma tarzı şeker yada nişasta içerebilen detoksları yaptırıyordu.
Hayalkuran Hayalkuran Sende de yok demi insülin direnci ?
Blonde endokrine gitmiştim tüm değerlere baktı normal dedi valla bilmiyorum özellikle sormadım ama kilo aldım zor veriyorum demiştim 🤔 e nabızdada çıkmıyor onun sonuçları göremiyorum o yuzdenn

Darısı bizlere canım
Verirsin canımcım biraz zor oluyor bazen,bendede duruyor dönem dönem azar azar gidiyor.
Blonde endokrine gitmiştim tüm değerlere baktı normal dedi valla bilmiyorum özellikle sormadım ama kilo aldım zor veriyorum demiştim 🤔 e nabızdada çıkmıyor onun sonuçları göremiyorum o yuzdenn
Özele gittiysen ondanda çıkmıyor olabilir,onay vermen gerekiyor doktora sonuçları görebilmesi için.

Verirsin canımcım biraz zor oluyor bazen,bendede duruyor dönem dönem azar azar gidiyor.

Özele gittiysen ondanda çıkmıyor olabilir,onay vermen gerekiyor doktora sonuçları görebilmesi için.
Hayır abla devlet hastanesine gitmiştim. E nabızdan sonuçlarımızı kendimiz görüyoruz ya ben endokrin sonuçlarımı göremiyorum. Doktor baktı kendi normal olduğunu söylemişti

Canım şöyle bir şey düşündüm sabah evden çıkmadan yiyebilirim. Akşamda işten dönünce yiyebilirim. Acaba 2 öğün olarak uygulasam zorlanmadan yapabilirmiyim . 🤔 yada öğlen kötü olma ihtimaline karşı ofiste ağzıma atmak için yanıma biraz ceviz,fındık falan mı alsam yine acaba öyle olurmu acaba ?
Patates seni çabuk acıktırır, evdeyken yapsan daha iyi sanki

İyi geceler🌸
Malesef aktif olamıyorum. Bebeğim hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor, uyumuyor.
Büyük kızım da ilgi bekliyor henüz 2 yaşında. İlgilenemediğim için o da ağlıyor. Hal böyle olunca Buraya falan bakamıyorum 😑
Dün yemek bile yapamadım.
Annem ta evlerinden yemek getirdi hasta hali ile. Şikayet değil ama durum bu. Keyfi yazmıyorum sanmayın🥺
Dün ne yedim içtim toparlayabilir isem yazacağım menümü inşallah.
Rabbim yardımcın olsun canım 🤲🏼

X