Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sizin zamanınızda öyleymiş 😄 Anneminde aynı tam 27 sinde 3 çocuğu vardı 😂 3.cüsü bendim ama artık 30'dan önce özellikle benim gibi çalışan kişiler yapmıyor. Benim arkadaslarmn içinde bu kadar büyük çocuk tek bende var. Veli toplantısında da en küçük benim. Hoşuma gidiyor tabi şuan 🤣🥰 Kızımın sınıf arkadaşları abla diyor
Kızım 30 yaşında 4 tane var
Herbiri ayrı güzel
Erken anne olunca çocukla beraber büyüyorsun, zorlukları da çok tabi
Geç anne olunca daha bilinçli oluyorsun
Rabbim herkesin evladına hayırlı ömürler versin 🤲🏼

Blonde ne zaman müsait olursan o zaman patates diyetine başlayalım beraber olur mu ?🤩
Canım şöyle bir şey düşündüm sabah evden çıkmadan yiyebilirim. Akşamda işten dönünce yiyebilirim. Acaba 2 öğün olarak uygulasam zorlanmadan yapabilirmiyim . 🤔 yada öğlen kötü olma ihtimaline karşı ofiste ağzıma atmak için yanıma biraz ceviz,fındık falan mı alsam yine acaba öyle olurmu acaba ?

Canım şöyle bir şey düşündüm sabah evden çıkmadan yiyebilirim. Akşamda işten dönünce yiyebilirim. Acaba 2 öğün olarak uygulasam zorlanmadan yapabilirmiyim . 🤔 yada öğlen kötü olma ihtimaline karşı ofiste ağzıma atmak için yanıma biraz ceviz,fındık falan mı alsam yine acaba öyle olurmu acaba ?
Ya da patatesi yanında götür ofiste ye zorlanır mısın öyle 🤨

Ya da patatesi yanında götür ofiste ye zorlanır mısın öyle 🤨
Aslında oda çok iyi olur ama ben yanımda öyle bir şeyler taşımayı hiç sevmiyorum . Uğraşmasıda ayrıca bana zor gibi geliyor 🙈 sabah kızla birlikte hazırlanıyoruz ya kahvaltı ettir , hazırlan vs. Aynı saatte çıkıp onu servise bindirip işe geçiyorum ondan birde öyle yanıma yemek koy vs. Uğraşmak istemiyorum. Normalde de yani şu son 1 aydır diyette öğle yemeyi yemiyorum zaten 2,5 öğün yapıyorum yani öğleni ara öğün olarak yapıyorum. kahvenin yanında kuruyemiş yiyorum yetiyor.

Afiyet olsun sidoşum. :KK60:
Bu hafta hurmaciyiz takimca :KK76:
Bir kornişon ile sonuç anlaşılmaz iki şapşart:confused:
Hiç sorma ablacıgım tuzu da epey vardı sanırım onun yüzünden hurma diyetinin pek etkisini de göremedim. Üstelik bugün sabahtan itibaren açlıktan ötürü bir hâl vardı vücudumu da kafamı da toparlayamadim. Daha önce de detoks tarzı şeyler yapmıştım ama hurma diyeti bana yaramadı ya😔

Aslında oda çok iyi olur ama ben yanımda öyle bir şeyler taşımayı hiç sevmiyorum . Uğraşmasıda ayrıca bana zor gibi geliyor 🙈 sabah kızla birlikte hazırlanıyoruz ya kahvaltı ettir , hazırlan vs. Aynı saatte çıkıp onu servise bindirip işe geçiyorum ondan birde öyle yanıma yemek koy vs. Uğraşmak istemiyorum. Normalde de yani şu son 1 aydır diyette öğle yemeyi yemiyorum zaten 2,5 öğün yapıyorum yani öğleni ara öğün olarak yapıyorum. kahvenin yanında kuruyemiş yiyorum yetiyor.
Tamam sen nasıl dersen öyle yapalım o zaman blonde

Hiç sorma ablacıgım tuzu da epey vardı sanırım onun yüzünden hurma diyetinin pek etkisini de göremedim. Üstelik bugün sabahtan itibaren açlıktan ötürü bir hâl vardı vücudumu da kafamı da toparlayamadim. Daha önce de detoks tarzı şeyler yapmıştım ama hurma diyeti bana yaramadı ya😔
Canım insülin direncin var mı ? Hurma yada patates diyeti insülin direnci olana zararlı olur diye onun yerine kabak veriyordu bizim diyetisyen. Eğer kan sonuçlarında tüm değerler iyiyse patates yada hurma tarzı şeker yada nişasta içerebilen detoksları yaptırıyordu.
Hayalkuran Hayalkuran Sende de yok demi insülin direnci ?

Devam etme tatlım...kendini iyi hissetmiyorsan yararlı değil demek ki.

Canım insülin direncin var mı ? Hurma yada patates diyeti insülin direnci olana zararlı olur diye onun yerine kabak veriyordu bizim diyetisyen. Eğer kan sonuçlarında tüm değerler iyiyse patates yada hurma tarzı şeker yada nişasta içerebilen detoksları yaptırıyordu.
Hayalkuran Hayalkuran Sende de yok demi insülin direnci ?
Canım 1 sene önce 83 kiloyla başladığımda insülin direnci sınırdan biraz fazla çıkmıştı. 1 aylık diyetle normale döndü. Şuanda ne durumda bilemiyorum. Ama diyet yaptığım için normaldir diye tahmin ediyorum

İyi geceler🌸
Malesef aktif olamıyorum. Bebeğim hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor, uyumuyor.
Büyük kızım da ilgi bekliyor henüz 2 yaşında. İlgilenemediğim için o da ağlıyor. Hal böyle olunca Buraya falan bakamıyorum 😑
Dün yemek bile yapamadım.
Annem ta evlerinden yemek getirdi hasta hali ile. Şikayet değil ama durum bu. Keyfi yazmıyorum sanmayın🥺
Dün ne yedim içtim toparlayabilir isem yazacağım menümü inşallah.

Akşam ilaç içip erkenden uyumuşum gece uyandım çok açım normalde gece yemem ama.hasta olunca benim iştahı zor durduruyorum
Gece 1 elma 1 mandalin yedim
Insalah yarın artı gelmem sonuçta şeker

İyi geceler🌸
Malesef aktif olamıyorum. Bebeğim hiç durmuyor. Sürekli ağlıyor, uyumuyor.
Büyük kızım da ilgi bekliyor henüz 2 yaşında. İlgilenemediğim için o da ağlıyor. Hal böyle olunca Buraya falan bakamıyorum 😑
Dün yemek bile yapamadım.
Annem ta evlerinden yemek getirdi hasta hali ile. Şikayet değil ama durum bu. Keyfi yazmıyorum sanmayın🥺
Dün ne yedim içtim toparlayabilir isem yazacağım menümü inşallah.
Allah yardımcın olsun kardeşim ikiz gibi buyutuyorsun kolay değil ama buyudulermi bu günleri gülerek hatirlayacaksin canları sağlıklı olsun da geçecek bu günler de

27 yaşındayım. İki oğlum var. Antalya'da yaşayan bir Gaziantepliyim. :süslü:Ben de başarılar diliyorum. :KK68:
:KK57::KK57::KK57::KK57:
O zaman ben de 17,5 olmuş oluyorum 🤣 daha reşit olmadan K.K ya giriyor olmam sorun olmaz inşlh. :KK70: Neyseki 18 olamama az var
:KK64::KK64::KK64::KK64:
Patates diyeti nasıl oluyor?

İyi değilmiş kuzum. Gizli şeker( diyabet) ve kolesterol var. Haftaya bir tahlil daha yapılacak. Önceki tahlilin de yüksek oluşu doktorun dikkatini çekti. Tedavi uygulayalım dedi. Gizli şeker için bol yürüyüş yap porsiyonlarini küçült aç gez dedi. 🥺D vitamini eksikliği için ilaç yazdı. Sanırım bundan dolayı kilo vermekte zorlanıyorum. Diğer değerler normal.
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir @Jasminium84 blonde ambition blonde ambition sibel_84 sibel_84 Hayalkuran Hayalkuran başka kim sormuştu hatırlayamadım. ☺️

Eki Görüntüle 3335536
Bu da kolesterol seviyem...
İnsülin direncini iki hafta sonra sorarım...
Çok çok geçmiş olsun canımcım,bu kolestrol derdi bendede var ancak ilaçla filan düşüyor beslenmeyede çok dikkat etmek lazım.Şimdi baktım e nabızdan geçen sene benimde epey yüksek çıkmış 262 rakam vardı ilaçla biraz düşmüştü.
Normal kolestrol 345 filandı,şimdi nasıl bilmiorum.
Gıdana dikkat et doktorun dediği gibi yürüyüş yapman lazım,sigara zaten yasak brde geceden suyun içine 2 ceviz at sabah aç karnına iç canımcım. :KK200: :KK200:

X