Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sidelyacım Harikasın Tebrik ederim

❤ Rakibim Tebrik ederim güzel bir hafta ve güzel bir yarıştı.

Cok teşekkürler, ben de çok keyif aldım. Bu hafta sporda daha da aktif olacağım, söz
Menuler çok iyi, beraber 6'lı rakamları görene kadar yarışalım
Çok teşekkürler kaptanım, bu hafta söz çok güzel kilo vereceğim...

Bu hafta ben de evde spora başlıyorum, yaptığım videoları paylaşırım.

Kahvaltı
Yulaf lapasi

Ara öğün
Hurma ve muzlu puding

Öğle yemeğim
Peynirli tost tb ekmeğiyle
1 kase salata

Ara öğün 1 armut
Nescafe

Akşam
Engelin çorbası Cacık

Kacamak : 2 dilim kek
SU: 6 BARDAK SU YATANA KADAR 8 BARDAK OLUR
ADIM : 12.000

Elhan TemelinSafinazi

Eklentiler

• Screenshot_20231110-200843_Samsung Health.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 17
İnanıyorum canım teşekkür ederim

Nescafe yerine Türk kahvesi olsa çok daha iyi olur canım onun dışında güzel

Bence %100 Hatta Cuma değil pazartesi bile 79.9 olup yanımıza 70'ler ligine geleceksin.
Yuppiiii

Hiç bir çorba sana engel olmasın
Sanırım Ezogelin çorbası yazacaktın.

Tatlım öncelikle içinde bulunduğun durumun farkındasın bundan kurtulmak da senin elinde. İlk sayfada davranış kurallarıni yazarken böyle hissedecek kişiler olduğunu düşünerek yazdım. 98 kilodaki kararlılık 60 kilodaki yarışmacida olmayabilir burada yanlış düşünüyorsun. Ben kaçamak yaptığım zaman önüme gelen menüdeki arızayı yazabilirim. Herkes kendi menüsünden sorumlu. Eleştiri kabul etmeyen biri varsa menü yazmasın. Bir sürü diyet sayfaları var orada çikolatalı , yağlı ballı , börekli menüleriyle mutlu mesut devam etsin. Kizmayiz gucenmeyiz bizim konseptimiz böyle. Menüler yazilip yorumlanacak . Kız kardeşler arasında bile zaman zaman anlaşmazlıklar çıkıyor ama aile birliği huzurla yaşamaya devam ettiriyor. Biz aileyiz tartışırız birbirimize kizariz ama yine aynı amaç ve hedefle yolumuza devam ederiz. Kimsenin kimseden ne yaşça, ne konumca, ne kiloca bir üstünlüğü yok. Sayfadaki isim değişikliğini yapmamın bir sebebi de kural koyabilmek , huzurun devamını saglayabilmekti. Onun dışında ben de sizler gibi bir yarismaciyim. Süreç içinde kırdığım insanlar oldu özür dilemesini de bildim. Ben insanım hata yapabilirim hiçbirimiz kusursuz, mükemmel değiliz. Sen sayfa için değerli bir insansın . Hossohbetine bayildigim birisin. Yanlış yaptığın zaman da ablalık vasfimla çekinmeden uyarabilmeliyim. Şu an sorsan çekiniyor musun desen evet çekiniyorum. kırıp , incitmekten yanlış anlaşılmaktan birini tutup seni ikinci plana attığımı düşünmenden çekiniyorum. Tüm bunlara rağmen saçının bir teline zarar gelsin istemem. Çünkü seviyorum seni. Herkes duysun bilsin . İçinde biriktirdiğin olumsuz her duyguyu resetle öyle bak bize. Göreceksin her şey daha sevimli görünecek.

Duygulandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…