Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Noldu bana anlayamıyorum gerçekten enerjimi kaybetmiş gibi hani derler ya ölü toprağı atılmış gibiyim diye öyle hissediyorum enerjisiz isteksiz ama mecburen yapıyorum herseyi bıraksalar yataktan kalmayacağım kısaca tükenmişlik var gibi nötr bakıyorum herseye niye bilmiyorum aslında belli başlı bir sebebimde yok ama genel durumum bu çözemedim anlamlandiramadim kendi kendimi inşallah toparlarım 😊. Birde şu var abla kaptan olmak istemiyorum neden diyeceksin çünkü 98 kg birinin 65 75 kg daki kişilere yön vermesi menulerini eleştirip yada onaylaması kendimce şu hissiyatı veriyor bana ya sen bi kendi kilona bak ben ne yicegimi zaten biliyorum ki bu kilodayim asil sen kendi tabağını yeme alışkanlığını duzeltememissin bu kg dasin ne haddine diye düşünüyorum . Kötü bir kaptanlık yapıyorum bence blonde ambition blonde ambition haklı.
canım böyle düşünme ne alakası var. kilonun çok olması kaptan olmana neden engel olsun ki? kilon fazla olabilir ama herkesle beraber gayet güzel diyet yapıyorsun. böyle düşün 😘

IMG_3683.png

Bugünkü menumu yazayım acayip abarttım
Sabah
Maydanoz,soğan,3 kaşık makarna, biber, 3 yumurta, nane, dereotu, marul, biraz peynir, ceviz, salatalik domates belki başka şeylerde vardır içinde salata

Ara
Cikolata soslu kek
1 avuç kuru uzum(sari)
2 tane glutensiz kurabiye
2 kupa cay

Ara
Yarım tambugday ekmeğiyle kaşarlı tost

Akşam
Aşağıdaki tavuk tabağı
Çok az yağla airfryer da pisti

Elhan Elhan
Bunlara ek olarak