Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3332922
Geçen hafta 77.2

Attım sanıp atmamak.

Elhan
Akrep Tebrikler çok iyi gidiyorsun
Yuupppiiiii
Çok mutlu oldum kazandığımıza maviş takımın gülleri hepinizi ayrı ayrı opuyoreeeee
Beth18 kaptanım Elhan kaptanım emekleriniz için teşekkürler Harika bir haftaydı.
Ye huuu biz Kazandıkkkkkk

Teşekkür ederim canım
Pazar serbest günüm olmasa hedef haftayaydı

Teşekkür ederim hepinizi beklerim yalnız kalmayayım çok
Aminnnn Orda olmayı çooookkk istiyorummm. ama oraya daha yolum var önce 60'lar ligine geçmem lazım canım senin lige gelmem 2 ayımı alabilir.
Teşekkür ederim canım
Pazar serbest günüm olmasa hedef haftayaydı
Ablacım hiç öyle düşünme bak 2-3 kilo bile birden düşenler olabiliyor. Onun için pazar serbet yapıp da diğer günler diyetini yaptıktan sonra 1 kilocuk çok da rahat verilebilir ve bu Cuma 70'ler ligine gelinebilir.

Teşekkür ederim bitanem

Kızlar 17:00 'ye kadar aşırı yoğundum ve ondan şimdi ancak biriken sayfaları okuyup cevaplayabildim. Kilo veren herkesi tebrik ettim diye biliyorum ama arada kalan göremediğim olduysa yoğunluktandır bilsin ve kusara bakmasın lütfen.

Herkes Musmutlu bir hafta sonu olsun.

Tüm Saygıdeğer öğretmenlerimize ve öğrencilerimize güzel bir ara tatil geçirmelerini dilerim.

Yeni haftamız hayırlı , uğurlu olsun inşallah çok güzel kilolar verelim. ❤

Elhan kaptanım ellerine sağlık canım
Beth18 kaptanım tüm yoğunluğuna rağmen tebrik ederim
Kızlar bı yerlerden yontmami yapıyorsunuz 2 kg nedir bacılar aaa
@

Akrep Tebrikler çok iyi gidiyorsun

Yuupppiiiii

Beth18 kaptanım Elhan kaptanım emekleriniz için teşekkürler Harika bir haftaydı.
Ye huuu biz Kazandıkkkkkk
Evet çok şükür oglum da bu akşam normale yakın yemek yedi Allaha binlerce şükür.
Elhan kaptanım ellerine sağlık canım
Beth18 kaptanım tüm yoğunluğuna rağmen tebrik ederim
Kızlar bı yerlerden yontmami yapıyorsunuz 2 kg nedir bacılar aaa
@

Ben kilomu karıştırdım ya
En son 65.5 kiloyum saniyordum
Ona göre davrandım
Yani cuma günü 65.5tan az çıkmam gerek diye sartladim kendimi
Ama 66.3ten az gelsem yetiyormuş
Yani yanlışlıkla 2 kilodan fazla verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…