Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gribal enfeksiyon birde gözümde arpacık çıktı ya hayatımda ilk kez oluyorum
Ergenlik zamanları var elcooooo dur hele
Ay birde 2 yaş sendromu aman aman
Hurma diyeti yapan varmi
Geçen hafta burda menüler de hurmalar havada ucuyordu

Yaaa blonde ne güzel yazmışsın sen öyle teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur ilerde baktığımda bende bi şeyler başarmış olurum sağol
şimdiden bile başarıyorsun Okup bitmiş, kurslara gidiliyor , kilo vermeye azimle devam ediliyor ve daha yaş 20'lerde oohooo...Bu kız neler neler başaracak ve kimlere ilham verecek . Ben eminim bundan.
Sanatçı ruh fark edilmeyeni fark ettirir. Sende de bu özellik fazlasıyla var. kendi ruhun tatmin olduğu gibi başkalarına da haz veriyorsun.
Teşekkür ederim hocam. Sizin gibi değerli bir insandan bunları duymak çok kıymetli.

Bir daha bende öyle tartılıcam o zaman
Bu cuma öyle yapıp 15-20 dk bekleyelim
11:00
2 dilim tam buğday ekmeği
Peynir zeytin
Şekersiz çay
15:00
Kefir
18:00
4 kaşık et yemegi
2 dilim ekmek
Elhan
Canım menülerin artık git gide o kadar şahane bir hal aldı ki tam bir diyetisyen listesi gibi oldular ve tartıda da karşılığını bu haftalar hep alıyorsun

ablaa çok guzel olmus bu tablo ellerine saglik 80 ler liginde 4 sıradayım gözüm bir ustümdeki degil 70 lerde
Canım eşim benden önce oldu. Özür grubu ile ondan faydalanıp Antalya'da bir yıl görev yaptım. 2022 yaz ayında emekli oldum.
anladım ablacım
Ayyy bebişi sallamayım sevip mincirayim noluuuuur
Bebeden önce uyur kalırım sonra
gel buyur ablacım bende mıncırarak seviyorum öpe öpe
Amiinn canım teşekkür ederim insaallahh

Kız çok güzel olmamış mı ama
bayıldımmmm

yeni cıktım hamilelikten 9 ayda bile kustum ayy Allah yardımcın olsun canım ama mükemmel bir his harika bir duygu hamilelik ben insan gibi olmuyorum o ayrı
1. si kac yaşında
benimde 8 yaşında bir kızim var oglum su an 2 aylık

iki öğün bazende tek öğün besleniyorum çok daha iyi hissediyorum o zaman :) aç kalmaktan kastım oydu. Haftaiçinde hareketliyim okulda hep ayaktayım da haftasonu bizimkilerle evde geçiyor :) Çarşamba günü gidiyor ailem yine yalnız yaşamaya başlayacağım o zaman evde Leslie yaparım bol bol :) rekabet iyidir ya benimde kilo verimi duracak elbette ama hevesleniyorum böyle öğün yazmak bile kontrollü olmamı sağlıyor

1.5 yaşında

Herkese güzel akşamlar diliyorum öncelikle hemen menüyü paylaşayım :) bugün tek öğün beslendim hepsini yaklaşık bir saat içerisinde yiyip kapatıyorum günü :)
Fotoğraflara ek olarak 2 adette mandalina yedim. su 2 litre üstü.
Elhan Beth18

Eklentiler

• IMG_2184.jpeg
    235 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_2185.jpeg
    137,7 KB · Görüntüleme: 32
Tablo bize ihtiyacımız olan motivasyonu verecek inşallah.

Yerimizde durmak yok tatlım gözümüzü hedefimize diktik. Bebegin sevgiyle büyüsün. Bol bol mincirlansin minik.

Jou Hayalkuran sizden korkulur Kızlar geceden beri tüm kirli çamaşırlarımı ortaya döktürdünüz yahu hayatımın yarısın anlatmışım Artık menümü yazayım yeter

MENÜM

14:00 Kahvaltı = Sucuklu yumurta, kaşar, 2 zeytin, 2dilim Çavdar ekmeği, şekersiz çay

Ara = kahve içerken 2 kare bitter

Akşam = 1 kase tarhana, 2 köfte, 1dilim çavdar .

Elhan Sibelle önümüzden çekilip 60'lar ligine geç hemen hadi Önümde sadece ikiniz varsınız aayyyy gidiyoruuuzzzz
Beth18 Hocam kaptanım sporda yapıcam birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…