Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Güzel menü canim Afiyet olsun

Yarayacak canim sık dişini güzel sonuçlar alacaksin inşallah birde ben brokoli alayım bak bana da fikir oldu

Afiyet olsun hocam

Ne guzel Allah biz e de nasip etsin amin

Ay çok canim çekti ya

Afiyetolsun cnm yarından itibaren ben de sen de dikkat edelim

Ay öyle mi? Bana yer fıstığı çok yağlı gelir o yüzden segirdi gözüm :KK66:

:KK70:

Menun çok sağlıklı ve iştah açıcı ben de yarın kendime böyle tabaklar hazirlicam inşallah

Aabilmiyordum benimki gıcır gıcır ötüyor ondan demek

:KK70:

Aaaa ben seni takımıma almıştım cnm olmadı mi
Evet canım ondan gacırdar hemen al başla yağa düzenli düzelmeye başlar . 🌼
Eski mülkleri alıp satışa sunmak ne keyiflidir. :KK68: Antalya'daki evimizi biz kendi imkanlarımızla dediğin gibi yaptık. Satmadık ama oturuyoruz. O zamanlar iletişimimiz olsaydı ne güzel olurdu profesyonel bir yardım alırdım. :confused:
Çok zevkliydi hayatım . 12 kez aldım ve alırken daha karşıdan bakarken bitmiş halini gözümde canlandırıp hayal ediyorum. Sonra bitince o hayalin somut bir halde görünür olarak ortaya koymak beni çok tatmin ediyordu. Sanata hep çok ilgil vardı canm Yağlı boya ve kara kalem çiziyorum ordada benzer duygular ya onla alakalı bence bir şeyi güzelleştirmek ve hayalindekini somut görünüre çevirmek benim ruhumu tatmin eden bir şey.

Hurma diyeti yapan varmi
Baya Çok kişi yaptı burda canım. Ben diyete ilk başladğm hafta yapıp 3 günde 2 kilo verdim. Bir arada 2günlük yapmştm . Sonrasında da hala haftanın 1 günü mutlaka yapıyorum .
Dr. Ender Saraç 'ın videosunu izle kuzu o nediyorsa ben birebir öyle yapıyorum. 😊
:KK70: Nerden buluyorsun bu lafları ya nasl güldüm :KK70: Gerçekten yediğim toplam hurmalar , bir huma ağacındaki kadar olmuştur artık hahaha

Baya Çok kişi yaptı burda canım. Ben diyete ilk başladğm hafta yapıp 3 günde 2 kilo verdim. Bir arada 2günlük yapmştm . Sonrasında da hala haftanın 1 günü mutlaka yapıyorum .
Dr. Ender Saraç 'ın videosunu izle kuzu o nediyorsa ben birebir öyle yapıyorum. 😊

:KK70: Nerden buluyorsun bu lafları ya nasl güldüm :KK70: Gerçekten yediğim toplam hurmalar , bir huma ağacındaki kadar olmuştur artık hahaha
Hahahahha ondan diyorumm yaa ilk senden duyduğum için ağamsınn:KK52:

:KK68: teşekkür ederim Elhan'ım
Günaydıııın🌸
Kilo bildirimini de yapıyım
Cuma: 62.25
Bende o rakama gelince belki diyeti bırakırım diyorum :KK61: ahhhhh ahhhh ne güzel bir rakamdı o öyle yaaaa ... Özlendin 62 💙
Hayırlı olsun canım güzel bir rakamla başladın 😊 istediğin yerlere kolayca mutlu,huzurlu gel inşlh. 🙏🏻

Hahahahha ondan diyorumm yaa ilk senden duyduğum için ağamsınn:KK52:
😂 Bilgi gördükmü kaçırmayız . Ben de senden , şu tartıya Wc ' den 15dk sonra çıkmayı duymuştum kuzu bugün denedim sabah kalkınca Wc'den çıkar çıkmaz tartılmamla , bekleyip 15dk sonra tartılmam arasında 200 gram fark oldu sağol :KK60: gün geçmiyor ki yeni şeyler öğrenmiyelim.

😂 Bilgi gördükmü kaçırmayız . Ben de senden , şu tartıya Wc ' den 15dk sonra çıkmayı duymuştum kuzu bugün denedim sabah kalkınca Wc'den çıkar çıkmaz tartılmamla , bekleyip 15dk sonra tartılmam arasında 200 gram fark oldu sağol :KK60: gün geçmiyor ki yeni şeyler öğrenmiyelim.
Heee kizzz bende hep böyle deneyerek yaptım bide soyunmamda asla şaşmazdım hiç üşenmez soyunurdum🤣🤣 bi küpe bırakmazdım neolur neolmaz diye
Işte wcden sonra bekliceksin aninda gidince oan zaten şişlik gitmiyo biraz bekleyince gidiyo yaşadıkça öğreniyo insan

Aaaayyy çok güzel olmuş Çok heyecanlandım :rolleyes: hemen 60'lar ligine geçmek istiyorum. :rolleyes:

Kolayca 90lar ligi 80lere , 80ler 70lere, 70ler 60lara, 60lar ligi de hedef kilosuna gelsin inşlh🙏🏻

Heee kizzz bende hep böyle deneyerek yaptım bide soyunmamda asla şaşmazdım hiç üşenmez soyunurdum🤣🤣 bi küpe bırakmazdım neolur neolmaz diye
Işte wcden sonra bekliceksin aninda gidince oan zaten şişlik gitmiyo biraz bekleyince gidiyo yaşadıkça öğreniyo insan
Kız ilkkez duydum ya tuvaletten sonra beklemeyi

vesile olmuş bak 😂 ama senin içindede var bu hırs o olmasaydıda sen aynı böyle olurdun bence 🤩😂
:KK60: Teşekkür ederim hayalimmm 😇🦋 🙏🏻💙
Bana yazdın heralde blonde 🙄😍 senin gibi hırslı değilim ben üniversiteyi 4 yıl okuyana kadar canım çıktı mezun oldum daha bi dala atlayamadım maalesef 🥺 küçük yerde yaşıyorum iş imkanı sıfır home office başvuru yapıyorum geri dönüş yok 🤷🏻‍♀️ piyano kursuna gitmek istiyorum oda burda yok en sonu halk eğitime gidiyim dedim dikiş öğrenip kendi istediğim şeyleri dikiyim onada hoca istediği öğrencileri seçiyormuş e bende dekoratif ev ürünleri kursuna gidiyorum bakalım olduğu kadar 😒

450 gr ile atağa geçebilirsin mucizem. :dua:Casmin yerinde sayarsa tabi Jasminium84 Jasminium84 ne dersin tatlım. :confused:
Bu topa girmeli miyim bilemedim şu an 😂😂

Ama yerimde saymak pek sevdiğim şeylerden değildir cancağızım 🤩❤️🥰

Ben şansımı deneyeyim :) spor yapamıyorum ben gerçi ev kalabalık burda havalar soğuk diyede. Bol bol aç kalacağım sanırım 🤭
cıkksssss 🤭 aç kalmana gerek yok, sadece kendini dinle gerçekten neye ve ne kadara ihtiyacı var vücudunun onu belirle ve o kadarını ye, azıcık da evin içinde bile turlasan beni geçersin bile bence 🥰

Bana yazdın heralde blonde 🙄😍 senin gibi hırslı değilim ben üniversiteyi 4 yıl okuyana kadar canım çıktı mezun oldum daha bi dala atlayamadım maalesef 🥺 küçük yerde yaşıyorum iş imkanı sıfır home office başvuru yapıyorum geri dönüş yok 🤷🏻‍♀️ piyano kursuna gitmek istiyorum oda burda yok en sonu halk eğitime gidiyim dedim dikiş öğrenip kendi istediğim şeyleri dikiyim onada hoca istediği öğrencileri seçiyormuş e bende dekoratif ev ürünleri kursuna gidiyorum bakalım olduğu kadar 😒
Bebeğim asla kendine öyle deme lütfen . 🙏🏻😊 Bak 4 yıllık okul bitmiş . Bitmeyede bilirdi yada hiç başlamayada bilirdin. Önemli olan başlamak ve bitirmek . Arada ki süreç zaten hepimizin düşüş kalkışlar ve mücadelelerle dolu ama bitişe bizi vazgeçmemek ulaştırıyor. Demek ki azimlisin vazgeçmemişsiz ve bitirmişsin seni tebrik ederim canım okul en önemlisi . Sonrası içinde bak hayallerin var, hobilerin var ,isteklerin var bunlarda ikinci önemli şey zaten . Yolun başındasın daha 10 yıl sonra neler neler yapmış olursun da dönüp bakınca sende kendine şaşarsın. Yeterki kendine hep inan. 💙😇

Bebeğim asla kendine öyle deme lütfen . 🙏🏻😊 Bak 4 yıllık okul bitmiş . Bitmeyede bilirdi yada hiç başlamayada bilirdin. Önemli olan başlamak ve bitirmek . Arada ki süreç zaten hepimizin düşüş kalkışlar ve mücadelelerle dolu ama bitişe bizi vazgeçmemek ulaştırıyor. Demek ki azimlisin vazgeçmemişsiz ve bitirmişsin seni tebrik ederim canım okul en önemlisi . Sonrası içinde bak hayallerin var, hobilerin var ,isteklerin var bunlarda ikinci önemli şey zaten . Yolun başındasın daha 10 yıl sonra neler neler yapmış olursun da dönüp bakınca sende kendine şaşarsın. Yeterki kendine hep inan. 💙😇
Yaaa blonde ne güzel yazmışsın sen öyle teşekkür ederim 🤩 😘 inşallah dediğin gibi olur ilerde baktığımda bende bi şeyler başarmış olurum sağol😘🤩🥰

Evet canım ondan gacırdar hemen al başla yağa düzenli düzelmeye başlar . 🌼

Çok zevkliydi hayatım . 12 kez aldım ve alırken daha karşıdan bakarken bitmiş halini gözümde canlandırıp hayal ediyorum. Sonra bitince o hayalin somut bir halde görünür olarak ortaya koymak beni çok tatmin ediyordu. Sanata hep çok ilgil vardı canm Yağlı boya ve kara kalem çiziyorum ordada benzer duygular ya onla alakalı bence bir şeyi güzelleştirmek ve hayalindekini somut görünüre çevirmek benim ruhumu tatmin eden bir şey.
Sanatçı ruh fark edilmeyeni fark ettirir. Sende de bu özellik fazlasıyla var. :KK9: kendi ruhun tatmin olduğu gibi başkalarına da haz veriyorsun. :dua:

X