Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay en sinir olduğum şey ya. Benim eşim de öyle biraz. Tartışırız o ya da ben haklı olurum farketmez sessiz kalır. Sonra ben konuşmak zorunda kalırım tutamam kendimi ve hep ben barisirim asla kus duramam
İşte ben onu yapmak istemiyorum dün günaydın mesajıma bile cevap vermeyen adama bu saatten sonra yazmam
Sen canını sıkma bile boşver .

Önceliğim daima kendim canım zaten
Kendimi şey gibi

Sen ondan da sessiz ol.
Zaten yazmıyorum bende

İşte ben onu yapmak istemiyorum dün günaydın mesajıma bile cevap vermeyen adama bu saatten sonra yazmam

Zaten yazmıyorum bende
Arkadaşlar güzel tavsiye perde bulunmuş hiç bir şey ve hiç kimse senden kıymetli değil canim

Zaten yazmıyorum bende
Himm yani sen yazdın cevap vermedi mi? Bizim öyle değil ben konuşursam konuşur konuşmazsan Bi süre sessiz kalır eşim. Anladim pek iyi değil durum o zaman sen bosver kendini düşün canim
Zencefil maydonoz karabiber ve limon canim az da bal ekledim
Ooo bombaaaa

Evde olsam ben de yapardım bir şeyler ama işlerinde biraz kisitli

Ben dün yine de her şeye rağmen dedim ben adımımı atayım diye günaydın yazdım ama sessiz kaldı kendi bilir

Hatırladım bebeğim teşekkür ederim

Herkese günaydın,

dünkü menümü yazayım:

09:00
1 muz

12:30
1 tabak ıspanak yemeği
1 kase domates çorbası
1 kase yoğurt

15:00
1 adet armut

19:00
1 tabak fasulye yemeği
1 kase yoğurt
4 adet patates kroket

21:00
1 bardak şekersiz üzüm suyu

2 litre su

Elhan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…