Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Başladım canım iki gün yaparım. Cuma normal beslenir cumartesi hayvansal gıda tüketmemek lazım.
sibel_84 Neden hacamat yaptıracağım cnm?
Hangi birini sayayım canım. İki defa oldum bayağı rahatladım. Taramayı tamamlayın diyorum.

Cuma beni fazla çıkarmasında başka hiçbir isteğim yok kaptanım sabah tam 65 ciktim reglden önce
muhteşem çıkartmaz inşallah çıkartırsada canın sağ olsun
Afiyet olsun cnm
Afiyet olsun şahane görünüyor ellerine sağlık çok farklı olmuş
harikaydı çok beğendim dene mutlaka
11:30
2 dilim ekmek
Yumurta
Peynir
Salatalık
13:30
Kahve
17:30
5 yemek kaşığı pırasa
4 kaşık yoğurt
Elhan Efenin_Annesi
Oh yarasın bol eksi getirsin sana kuzum
Afiyet olsun
Iyi gelir gül gül

Eski sağlığına bir an evvel kavuşmanı diliyorum cnm menun çok güzel afiyet olsun
afiyetler olsunnn kaptanimm
geçmiş olsun kızlar
Saol cnm bnm toparlanmaya başladılar şükür
Onlarla beraber 2 kat evet cnm yerken pişmanlık sıfır isterse bi dilim daha kat ye %100 sağlıklı ve kalorisi düşük bir öğün ki bayıldım favorim

Başladım canım iki gün yaparım. Cuma normal beslenir cumartesi hayvansal gıda tüketmemek lazım.

Hangi birini sayayım canım. İki defa oldum bayağı rahatladım. Taramayı tamamlayın diyorum.
Merak ettigim için sordum canım yani bilmiyorum hacamat niye yaptırılır. Yani sağlık için evet ama neye faydası var? 1 2 tanesini söyleyebilirsin belki
Ay evet çok iştah açıcı bir yemek ellerine saglik senin bebeler bunu yiyor mu benimkiler hayatta yemez

Tesekkur ederim kaptanım

Evet evet iyi olur bırak, sen yerinde sayarken ben 7 leri göreceğim, az kaldı

Kaldır popişi kızdırma beni

Canım ilk başta güveneceğin temiz bir yer bulman lazım. Kanda birikmiş toksinler var ya kullandığımız ilaçlardan biriken toksinler ilk başta o kanla o atılıyor. Ben büyük Kahramanmaraş depremini yaşadım. Kayıplarda verdim. İlk üç ay kendime gelemedim. Kalbim hep korku ile atıyordu. Panikatak tarzı hep sanki kriz gecirecekmisim gibi hissediyordum. Belimde zaten sıkıntı vardı. Fıtık değil. Kalçamda bazen değişik bir ağrı oluyordu. İkisinde de rahatlama oldu. Hatta ilk seansta kalçama bardak vurduğunda kan çıkmadı. Düğümlenme çok fazla hocam demişti kadın. Bardağı kaldırdı masaj yapti tekrardan vurunca birazcık çıktı. İkinci gidişimde daha da çözülmüştü. Dolaşıma iyi geliyor. Kısaca ben vucud olarak rahatlıyorum.

Merak ettigim için sordum canım yani bilmiyorum hacamat niye yaptırılır. Yani sağlık için evet ama neye faydası var? 1 2 tanesini söyleyebilirsin belki
hacamatta derinin hemen altındaki kan vakum yoluyla alınıyor. bu kan kirli kandır. içinde atık bulunur. bir alt tabakadaki kan temizdir. o nedenle bu alınmaz.
hacamatı ilk kez olacak kişiye tarama hacamatı yapılır. yani sırtında ve kafasındaki belli noktalara vakum yapılır, çizik atılır ve yine vakum yapılır. kan gelmezse, az gelirse, rengi çok koyu ve pıhtı gelirse vs o bölgenin bağlı olduğu organda tıkanıklık, toksin, hastalık vs vardır. bu tespit edilir.
daha sonraki seanslarda o bölgeye daha çok kupa konup aylık seanslarla kan gelinceye, rengi açılıncaya, pıhtı gidinceye kadar tedavi edilir.
mesela bende alerji var. ilk yaptırdığımda sırtım mosmordu. daha ilk vakumlamada. bu toksinin çok olduğunu gösterir. sende dolaşım bozukluğu var dedi. karaciğer bölgem daha mordu, bayağı koyuydu. bu da karaciğerin tıkanık olduğunu gösterir dedi. çizdi vakumladı. kan gelmedi. kaç ay karaciğere en az 3 kupa koydu. ikisinden birkaç damla kan geldi. 3. kupadan hiç gelmedi. mavi kantaron çayıyla destekledim hacamat devam ettim her ay. şimdi azcık geliyor. daha da gitmem gerekli. böylelikle alerjim geçecek.

biz soyarız. üstünde yapışık kiri gidiyor iyi oluyor.
Himm yani baya iyice yıkayınca da gidiyor da. Ben çok hızlı hareket etmek zorundayım canim ondan sordum
Anladim canim. Üzüldüm yaşadıklarına benim esimin memleketide İskenderun biz de etkilendik ama tabii birebir yaşamadık. Allah yardımcın olsun . İnşallah şifa bulursun
Peki böyle böyle geçiyor mu gerçekten hastaliklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…