Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çokk haklısınız kaptanım konuştuk sitare ile de evet bu hafta son denemelerimiz olacak yoksa seneye gidecek inşallah saolasınn iyiki varsınızz

Eğer kendini yalnız hissetmeyeceksen benim kızım da her hafta 1 gün beni deniyor/zorluyor. Bu sabah yine ağlamalar, bağırmalar… her hafta rehberlik servisindeyim. Bide benimkinin yaşı da tam, zorunlu gidiyor yani. Anında alışmasını beklememek lazım çocukların. Biz kocaman insanlarız, değişikliğe anında adapte olamıyoruz. Ben elimine ediyorum sorunu, okulundan memnun değilsen seni alabilirim diyorum, öğretmeninden yada arkadaşlarından memnun değilsen sınıf değiştirelim diyorum, zorbalığa uğruyorsan idareyle görüşelim diyorum… en sonunda ‘her gün forma giymekten sıkıldığı ve derslerde kurallara uymakta zorlandığı’ konusunda bir kez daha emin oluyorum. Formasını süslemeyi, tshirtlerini daralttırmayı, eteğin/pantolonun küçük bedenini almayı falan teklif ediyorum ve güle oynaya okula gidiyoruz. Şimdi böyle anlatıyorum ama kalp hastası olmuş olabilirim şu 1 ayda… Allah yardımcınız olsun. Bir şekilde sorunu anlayıp orta yolu bulmak lazım. Bazen herşeyin bir nedeni olmuyor, yapmak zorunda olduğumuz için yapıyoruz. Bir noktada keskin kararlarımız olması lazım, çünkü çocuklar sınırları zorlamayı çok iyi biliyor.

Canım benim çocuğumda çok hareketli idi o yüzden aynı senin mantıkla göndermiştim kreşe 3 yaşındayken. Ablasını kreşe götürüp getirirken bebek arabasında kendini atardı bende gitcem okula diye. Neyse bir dönem ancak gitti sonra aynı tepkileri verdiği için yollamamistim ikinci dönem. Şuan 4.5 yaşında ve çok şükür sorunsuz gidip geliyoruz. Eğer senin oğlunda 3 yaş civariysa erken olabilir onun için . Sitarenin dediğine katılıyorum bence onun anlayacağı bı dille izah edip bu sene de evde geçsin

51.50 çok çok çok iyi canım kendim gibi sevindim. Ya onca yemeğe tatlıya vallahi bravo.
Ozaman sen böyle devam et c.tesi tartilip istersen kapisiriz. İştemezsen de zaten kilon artık iyi böyle korumayla geçirir buralarda da takılırsin

İyiki yazdın canımm mesajınız bile çok rahatlatıyor beni.. ama bizi çocukların kullandığının çokk iyi farkındayım hediyeler filan bunların yanı sıra sağlamda duruyorum aslında belli etmiyorum veya gitmeyelim demiyorum gidilecek bitti bunun ile ilgili konuşmak istemiyorum diyorum çünkü senin yaptığın gibi alternatifler sunduğum vakit istediğin herşeyi bak herşeyi yapabiliriz desem de yani dünyayı önüne sersem istemiyorum okula gitmek diye afedersin yırtıyor kendini ağlamaktsan sonra baktım olmuyor ağlama sus ağlasan da değişmeyecek bu gidilecek diyorum öğretmene tedlim edince kusmalar sonrası filan öğretmeninin elini tutarak anne tamam ağlamıycam ama erken gel al olur mu diyor bir bakışı var bana Hallederiz cim içim paramparça sırf onun iyiliği için diye avutuyorum kendimi ama bakışları bir görsen yanii zull geliyor sanki çocuğuma oyy oyy bunalttım yazımla da hepinizi hakkınızı helal edinn

muhtemelen yol evde kalmak görünüyor nurovicim.. kilo içinde bi 50 yi görmek istiyorum gene bu hafta geçsin cumartesi seninleyim inşallahh

Ne bunaltması… dök içini rahatlarsın canım benim kız da çok uzun saatler okulda kaldığını, erken almamı söylüyor halbuki 3 yıldır kreşte/anaokulunda aynı saatte bırakıp aynı saatte aldım. Derste şımaramıyorlar, istedikleri hareketi yapamıyorlar, hatta yerlerinden bile kalkamıyorlar. Bu da onlara zulüm gibi geliyor. ‘Bende annemi arayıp, bugün işe gitmek istemiyorumm diye ağlamak isterdim ama işe gitmezsem para kazanamam. O zaman da bu hayatı yaşayamayız’ dedim bi gün. ‘Senin yerin de okul, eğer kendi çocuğuna çok daha güzel bir hayat yaşatmak istiyorsan okullarında başarılı olmalısın’ diye bağlamıştım. Ben gözyaşlarını silip ‘hadi anne, hemen okula gidelim!’ der umuduyla melül melül çocuğumu süzerken o, çığlık kıyamet ağlamaya devam etti. Ben ünv. Son sınıfa kadar keyifle gitmedim okula, sadece şımarmak gibi bir hakkım olduğunun farkında değildim..

umarım seneye bunu kızıma uzun uzun anlatırım artık ama bu sene pes edicem muhtemelen çükü seneyede kreş yaşı sonraki sene de ilkokul olacak yani seneye direnicem bakalımm yazdıkların ilham oldu banada saoll herşey içinn

Ana kızın mıydı Allah im pardon canım ya. Nedense anlattıklarından erkek oldugunu düşünmüş olmaliyim ki oğlun demistim msj inda

Sevgili Masterfit ailesi salı transfer hakkını kazanan kaptan Lavinia_98 olduuu tebrik ediyorum. Fit mutlu anne sen de çok güzel yarıştın tebrik ederim canım.

Kızlar kabul edelim bir iki arkadaşımız hariç döküldük. Hastalık tı,regl di,kaçırdık da,cozuttuk da ama bir silkelenmek lazım. Kaza kabul edelim ama "aman bu da böyle oldu ne yapayım" demeyelim. "Bu da böyle oldu ama bir daha olmaması için elimden geleni yapacağım" diyelim. Hadi kendimize gelelim hanımlar inanmamız lazım hayal ettiğimiz bedene ulaşmamız için kararlı olmamız, sabretmemiz lazım.

Ben bize güveniyorum, yapıcaz bu işi

Cumartesi için bol eksiler diliyorum

Fit mutlu anne
Cumartesi 83.90
Salı 84.15
Fark +0.250
Oran -0.297

Lavinia_98

Cumartesi 66.50
Salı 66.50
Fark 0
Oran 0

Masterfit 135.Etap 28.09.01.10Fark
KIRMIZI TAKIM
Fit mutlu anne Kırmızı takım kaptanı83.9084.15+0.250
Oran-0.297
@gezegenfeza76.8077.30+0.500
Sitare55 72.4073+0.600
@Makaron2367.6066.90-0.700
@Beyaz leylak83.40--
@Cicekbocekkaktus82.9083.30+0.400
@Cakinin Gelini84.5084.500
@Efenin_Annesi98.3098.90+0.600
@Jou72.4071.40-1.00
@60kiloyum87.5088+0.500
bluegreeneyes 7373.20+0.200
@Ellssa71.2072.10+0.900
@Beklenen27574.80-0.200
MAVİ TAKIM
Lavinia_98 Mavi Takım Kaptanı66.5066.500
Oran0
sibel_84 69.2569.80+0.550
LenaG 89.9090.30+0.400
@Lotus123492.7092.20-0.500
@malahit55.7056.20+0.500
A Asya89 77.8078.10+0.300
G Goklerce 70.20--
@tomrs65.1064.70-0.400
@Deltavealfa65.7566.80+1.05
Boncuk2307 69.80--
nurovic 51.6552.05+0.400
@Tesnim190372.60--
HAZIRLIK
Y yosunlupapatya -51.50-
Azmet5255 64.6564.85+0.200
@Sem2024 (baş.22.09)94.4094.45+0.050
@dolar milyoneri (başlangıç 28.09.)63.20--
U urfaktefek (başlangıç 01.10)83.50
yazarhanim35 -84.50-

16 kişi +
5 kişi -

Hakkaten bu salı feci döküldük.
Cumartesi artılar kadar eksimiz olsun inşallah amin inşallah amin inşallah aminnnnnnn

Seni çok iyi anlıyorum. Gerçekten çok zor bir dönem.
Benim küçükte yarım gün kreşe gidiyor. Öğleden sonrası benim için tam bir eziyet

Evden çıkmadan başlıyor gitmek istemiyorum diye. Orada bırakınca ağlıyor

Artık okulun içine girip üstünü başını değiştirip öğretmeni kucağına alıyor ben öyle çıkıyorum ki arkamdan kıyameti kopartıyor.

İyi yani öğretmen diyor 5/10 dakika sonra oyun oynuyor beslenme yiyor arkadaşlarına yavaş yavaş ısınmaya başlıyor.

Mecbur gidecek benimki seneye inşallah 1. Sınıfa başlayacak alt yapısının sağlam olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…