Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün neredeyse hiç birsey doğru düzgün yiyemedim çocuklarım hasta olunca iştahım komple kapanıyor. Ben suan tartida 95 gördüm şu saat diye bilirim meyve falan atıştırdım çiğ badem su kahve soda . Elhan Elhan
Ellssa Ellssa
Çocuklar hasta olunca annelerin morali direkt sıfırlanıyor. Benim de oğlum hasta yarın işten izin mi alsam eşim mi alsa diye düşünüyoruz :KK43:
geçmiş olsun kızlar

Elhan Elhan Ellssa Ellssa

1 Kasım 2023

sabah yok

öğlen 12.15
1 kepçe sebze çorbası
2 köfte
3 yk makarna
4-5 çatal salata
küçük ayran

ara 2 ince siyez galeta

akşam 19.00
2 kepçe ezogelin çorbası
zeytinyağlı pırasa yemeği
söğüş salata
1 dilim tbe

ara 1 avuç çekirdek
Makarnayı ilk öğüne alman harika olmuş tatlım. Ayrıca miktar da az. Menunu çok beğendim. :KK60:
Afiyet olsun. :dua::KK200:

gezmeye mi gidiyorsun canım?
Sevgilim istanbulda onun yanına gidiyorum hem gezmeye hem onu görmeye diyelim🥰
Hayırlı yolculuklar dilerim. Çok sevindim. :KK73: :KK73:
Sağlıkla git gel. Selamlar sevgiler götür oralara. :KK68:
Teşekkür ederim ablacım 🥰
Güzel bir ortam var burada. Dahil olmaya çalışıyorum. Onun dışında hamd olsun 😘
Hala calisiyormusun? Sağlığın nasıl.
5.5 ay oldu calismaya devam ediyorum,is saatlerinde buraya takip edemiyorum aksamda yoğunluktan bakamiyorum
Cok sukur sağlığım yerinde düzenli kontrollere gidiyorum sağlığımi aksatmamaya çalışıyorum, sen nasilsin cocuklar nasillar koptum ben iyice buradan🙈🙈

1 Kasım 2023

sabah yok

öğlen 12.15
1 kepçe sebze çorbası
2 köfte
3 yk makarna
4-5 çatal salata
küçük ayran

ara 2 ince siyez galeta

akşam 19.00
2 kepçe ezogelin çorbası
zeytinyağlı pırasa yemeği
söğüş salata
1 dilim tbe

ara 1 avuç çekirdek
Afiyet olsun canım 💙

Mutfak 18 de kapandı

Aç karnına
Zencefil limon salatalık shot

Sabah
Tam bugday ekmeği ile tost

Aralarda kahve dukan birası soda

Akşam
Tavuk sote 1 tabak
Köz patlıcan salatası
İnce minnak 1 dilim ekmek

Su 3 ü bulur
Spor 11 .bini hızlı tempo
24 bin adım yürüyüş
Afiyet olsun canım 💙

Sevgilim istanbulda onun yanına gidiyorum hem gezmeye hem onu görmeye diyelim🥰

Teşekkür ederim ablacım 🥰

5.5 ay oldu calismaya devam ediyorum,is saatlerinde buraya takip edemiyorum aksamda yoğunluktan bakamiyorum
Cok sukur sağlığım yerinde düzenli kontrollere gidiyorum sağlığımi aksatmamaya çalışıyorum, sen nasilsin cocuklar nasillar koptum ben iyice buradan🙈🙈
iyi gezmeler o zaman canım. sağlıkla afiyetle git gel :KK60: hadi artık yüzük bekliyoruz senden :KK66:

Şimdi pazar günü hacamat olmayı düşünüyorum. Cumartesiden itibaren diyete girmemiz lazım. Ben ne yiyeceğim kara kara onu düşünüyorum. 3 gün boyunca ot yiyip duracağım. :işsiz: :işsiz:
valla ben pek kasmıyorum. hacamat günü sabahtan başlıyorum diyete. bir de ertesi gün o kadar. tabi daha fazla ot olsa iyi ama yapamıyorum.

Ben yaptım canım çok sağlıklı ve inanın hiç farki yok bulgurdan
Ben karnabahar kisirinida denedim ama kinoa li daha güzel tavsiye ederim
Yaaa ben de kinoa alayım da yapayim bari çok canim çekti ama cuma akşamına falan yarın baya kasmam lazım minoa şişirir falan risk almiim :KK66:
YEMEGIMIN ADI SAGLIK BOMBASI😍
Ispanak kırmızı kapya biber yeşil biber mantar Haşlanmış tavuk göğsü tuz Karabiber pul biber 1 yemek kaşığı zeytinyağı da kavruldu 3 kabak kabukları soyulduktan sonra ince ince resimde gördüğünüz gibi uzunlamasına doğrandı 2 kat olmak üzere iç harcı koyup üzerine kabak yerleştirdim beşamel sos yerine sadece 4 kaşık yoğurt ve biraz dereotu tuz ekleyip çırpıp döktüm sağlıklı kabak lazanya tarifi geçenkinde beşamel sos yapmıştım Hindistan cevizi unuyla şu an un yok tam tamına sağlık bombası denenebilir lezzeti harika Ben bayıldım :KK8: :kk77::rolleyes::confused:
Eki Görüntüle 3327696
O ne yaa bomba olmus:kk77: Peki kabağı 2 kat mi yaptın dedin yoksa ben mi yanlış anladım
:dondurma::dondurma::dondurma: görüntü yine her zamanki gibi muhteşem Ellerine sağlık canım Peki sen ikiz çocuklarla bu tabaklari nasıl hazırlıyorsun ikizlerin kaç yaşında?
Canım 1 ölçü kınaya 2 ölçü su ile hasla
Ben denemek için ilk kez yaptım 1 cay bardağı kinoa
2 cay bardağı su ile hasladim arada karıştırdım pilav gibi düşün
Sonra derlenmesi bırakıyorsun arada karistirarak
Sonra bildiğin kısır gibi malzemeyle yap karıştır bu kadar
Ve bu ölçüye baya bi oldu sisip kabardı bulgur gibi
En yakın zamanda yapacağım Teşekkür ederim tarif için
Beth18 Beth18 Bebeğim hurma diyetinde canın tuzlu birsey isterse leblebi yiyebilirmissin 1 avuç yada hurmali yoğurduna karıştırarak
Tuketebilirmissin 🥰
Öyleymiş Evet canım ama evde leblebi yoktu Ben de hurma ve yoğurt yerine Evdekilerden yedim bir buçuk gün yapmış oldum Hurma diyetini
Menümü yazayım
Kahvalti
5 hurma+2 kaşık yogurt
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi+6 adet kaju
Akşam
7 adet hurma+2 kaşık yoğurt

Bitki çayı içerim. Dukan içtim sabah aç karnına.
Eneeee canım sen de mi başladın hurma diyetine bakalım kaç gün yapabileceksin Afiyet olsun
İyi akşamlar güzellikler :)
Kahvaltı : granola ve yoğurt yedim. Bir tanede mandalina
Akşamda: colaroda soslu tavuk buharda sebze ve salata yedim :) dışarda olunca tabak böyleydi. 😊
Granola çok tatlı gelmiyor mu sana bana çok tatlı geldiği için bir kere aldım bir daha almadım Afiyet olsun
01.11 çarşamba

08.30
Sade americano

12.10
Tavuk tandır
3-4 yk yoğurtlu köz biber
3-4 yk fava

14.00
Sade Türk kahvesi

Su:2 lt

@Efenin_Annesi Elhan Elhan

Midem bir şey almıyor kızlar maalesef öğlen de mide bulantım açlıktansa geçsin diye yedim ama. Menümü paylaşıp çıkıyorum yarın görüşürüz
Canım Tek öğün beslenmeye mi geçtin Afiyet olsun ve Geçmiş olsun

Bugünkü yediklerimi
Sabah
4 hurma
Yarım kase süzme yoğurt

Ara
1 tane kurabiye

15.00 salata

18.00
Resmini attığım diğer tabak

Eklentiler