Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çocuklar hasta olunca annelerin morali direkt sıfırlanıyor. Benim de oğlum hasta yarın işten izin mi alsam eşim mi alsa diye düşünüyoruz
geçmiş olsun kızlar

Makarnayı ilk öğüne alman harika olmuş tatlım. Ayrıca miktar da az. Menunu çok beğendim.
Afiyet olsun.

gezmeye mi gidiyorsun canım?
Sevgilim istanbulda onun yanına gidiyorum hem gezmeye hem onu görmeye diyelim
Hayırlı yolculuklar dilerim. Çok sevindim.
Sağlıkla git gel. Selamlar sevgiler götür oralara.
Teşekkür ederim ablacım
Güzel bir ortam var burada. Dahil olmaya çalışıyorum. Onun dışında hamd olsun
Hala calisiyormusun? Sağlığın nasıl.
5.5 ay oldu calismaya devam ediyorum,is saatlerinde buraya takip edemiyorum aksamda yoğunluktan bakamiyorum
Cok sukur sağlığım yerinde düzenli kontrollere gidiyorum sağlığımi aksatmamaya çalışıyorum, sen nasilsin cocuklar nasillar koptum ben iyice buradan

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım

iyi gezmeler o zaman canım. sağlıkla afiyetle git gel hadi artık yüzük bekliyoruz senden

Şimdi pazar günü hacamat olmayı düşünüyorum. Cumartesiden itibaren diyete girmemiz lazım. Ben ne yiyeceğim kara kara onu düşünüyorum. 3 gün boyunca ot yiyip duracağım.
valla ben pek kasmıyorum. hacamat günü sabahtan başlıyorum diyete. bir de ertesi gün o kadar. tabi daha fazla ot olsa iyi ama yapamıyorum.

Ben yaptım canım çok sağlıklı ve inanın hiç farki yok bulgurdan
Ben karnabahar kisirinida denedim ama kinoa li daha güzel tavsiye ederim
Yaaa ben de kinoa alayım da yapayim bari çok canim çekti ama cuma akşamına falan yarın baya kasmam lazım minoa şişirir falan risk almiim
O ne yaa bomba olmus Peki kabağı 2 kat mi yaptın dedin yoksa ben mi yanlış anladım
görüntü yine her zamanki gibi muhteşem Ellerine sağlık canım Peki sen ikiz çocuklarla bu tabaklari nasıl hazırlıyorsun ikizlerin kaç yaşında?
En yakın zamanda yapacağım Teşekkür ederim tarif için
Beth18 Bebeğim hurma diyetinde canın tuzlu birsey isterse leblebi yiyebilirmissin 1 avuç yada hurmali yoğurduna karıştırarak
Tuketebilirmissin
Öyleymiş Evet canım ama evde leblebi yoktu Ben de hurma ve yoğurt yerine Evdekilerden yedim bir buçuk gün yapmış oldum Hurma diyetini
Eneeee canım sen de mi başladın hurma diyetine bakalım kaç gün yapabileceksin Afiyet olsun
İyi akşamlar güzellikler :)
Kahvaltı : granola ve yoğurt yedim. Bir tanede mandalina
Akşamda: colaroda soslu tavuk buharda sebze ve salata yedim :) dışarda olunca tabak böyleydi.
Granola çok tatlı gelmiyor mu sana bana çok tatlı geldiği için bir kere aldım bir daha almadım Afiyet olsun
Canım Tek öğün beslenmeye mi geçtin Afiyet olsun ve Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…