Popüler Konu LenaG ile MasterFit

valla bence hiç güzel değil menüm. diyet menüsü değil biliyorum canım. diyete başladığım hafta boyu hasta olmam, bu hafta da regl olmam beni çok olumsuz etkiledi. tatlı isteği çok, zaten hipoglisemi de var. tuz biber oldu hepsi. gerginim o ayrı. bugün de pide yiyince moralim bozuldu. hah tam oldu dedim kendi kendime. yiyecek bir şey bulamadım o an. çorba da çanım istemedi.
bunlarla kilo verilmez biliyorum. nasıl toparlayacağım bilmiyorum.
yarından itibaren öğlen işyerine gelen yemeği yiyeceğim. sabah olmayacak. bugüne bakma ağzıma yanlışlıkla ikram edilen bitteri atınca grissini de yedim. yarın olmaz. akşam da daha karbodan kısıtlı yemeye çalışacağım.

Cuma paylaşacağım tartımı

Mesela şu sırf profesör diye öğrencisini taciz ettiğini söyleyen adamı körü körüne savunmasına sinir oldum neymiş adamın videosu montajdır diyor

Vallahaa bu sıra manyak manyak şeyler yedim kızımın huzursuzluğundan düzene sokmam lazımm kuzum insallahh

Kahvaltı

2 yumurta sarısı
Küflü, ipli peynir, 3 zeytin
Marul
1 çay kaşığı kadar fındıklı tahin karışımı
(Fındık bozulmuş gibi kokuyordu, kakaoyu da çok koymuşum, hem koku hem acılıktan yiyemedim

Akşam

1 dolu kase.bulgurlu mercimek çorbası
Somon
Soğan salatası
2 tüm ceviz

Elhan , Ellssa
ZincirKirma

Ellssa
Hadi söyle bana kimselere demem kilo veriyo musun ne kadar verdin söz demicem kimseye
Canım olsa dükkan senin
İnanki pazartesi cuma tartılıyorum sadece.
Çok güzel afiyet olsun canım

Cuma paylaşacağım tartımı

Mesela şu sırf profesör diye öğrencisini taciz ettiğini söyleyen adamı körü körüne savunmasına sinir oldum neymiş adamın videosu montajdır diyor
Kâlâ almaaa yazarcigim . İnsanların düşünce yapısı bizimki ile asla Bir olamaz . İnsanların düşünce yapısını değiştire bilir miyiz bu mümkün değil. Ama sen sana öğretilen doğru bildiğin yollardan yürümeye devam et çünkü temelini oluşturan anne ve baban sanmıyorum ki seni yanlış bilgilerle yetiştirsin. Devam et benimle bildirmlerin beni mutlu ediyor özellikle fotolu olanlar severiz

Bol eksili tartılar da benim hoşuma gidiyor kalıyorum sizin hatrınıza seni kırdıysam geçen gün de affola

Bamya tarifide senden alırım yazarim
Bamyayı saplarında ki o sümüğe inmeden temizliyoruz canım biz yıkayıp bekletiyoruz kenarda tavuk normal kavrulana kadar ardından içine soğan ikisi de kavrulunca domates rendesi ekleyip bamyayı ekliyoruz yarım limon sıkıyoruz domatesin ve bamyanın çiğliği gidince çok sulu olmayacak şekilde su ekleyip pişince tamam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…