Popüler Konu LenaG ile MasterFit

iyi akşamlar herkese 💞
bugün güzel geçmedi. beslenmem kötü oldu. canım sıkıldı ama napim. işyerinden yiyeceğim artık. bakalım nasıl olacak.

Elhan Elhan Ellssa Ellssa

31 Ekim 2023

sabah 2 siyez grissini, 2 kare bitter

öğlen 1 kıymalı kaşarlı pide, salata

akşam 2 kepçe ezogelin çorbası, etli kereviz yemeği, salata, 1 dilim tbe

ara 1 avuç çekirdek
Tatlım fena değil menun. Kıymalı kaşarlı pide yerine proteinli bir salata olsa var ya kusursuz bir öğün olabilir. Zayıflamak aslında biraz da alışkanlıkları değiştirmekle oluyor. Sen hem alışkanlığım devam etsin hem zayıflayım diyorsun ama bu biraz zor kuzum. :KK60:

Kimin psikolojisi bozuk belli tacizci adamı savunan sensin. Ama pardon bilim adamı sonuçta dimi ister tecavüz eder ister taciz sen inanmaya devam et sorgulama neyse Ya kime ne anlatıyorum blokluyorum seni
Pardom konu nedir? Açarsan bizler de anlarız canım.

Yanliz tartışmalar çok üzücü taciz meselesini anlayamadım ama diş jeli olayında katılıyorum blondeye ben ufakliga ağrısı kesilsin diye bütün jelleri denedim çünkü ne uykusu vardi ne biseyi doğal şeyler bunlar sadece önermiş lütfen biraz daha sakin olun 🙏
Canım jeli duydum zaten belli bi marka bilmediğim için almadım başka yöntemlerle denedim şükürki yaradı

Hic huysuzluğuda yoktu şu son disleri zorladı oda

1 tane yemişsin oda öğlen saatinde genel olarak güzel bence menün cnm afiyet olsun siyez grisSini tadı nasil
saol canım ama yine de artık şu karbonhidratı büyük ölçüde menümden çıkarmam lazım.
siyez grissini diye yazdım. ince galeta da denebilir. ev yapımı o ben yaptım. siyez unundan ekşimayayla çekirdekli. tadı güzel ve çok tatmin edici :KK54:

Sakın ha süt vermemen lazım çocuğa. Ben emzirirken hamile kalmışim. Doğumdan sonra hiç adet olmadigim için hamile olduğumu da anlamamıştım. Bir hafta oğlum ishal oldu , kusmaya başladı , sonra emmeyi reddetti. Hiç anlam veremiyordum daha altı aylıktı. Bir gün komşum test yap hamile olabilirsin dedi. O şekilde hamile olduğumu öğrendim. Meğer sütüm çocuğu hasta etmiş.
Dedim ben ama.
Çocuk hasta oluyor. Bu doktorlar da önermiyorlar. Büyüklerimizde. Belki o yüzden kötü oldu.

Canım jeli duydum zaten belli bi marka bilmediğim için almadım başka yöntemlerle denedim şükürki yaradı

Hic huysuzluğuda yoktu şu son disleri zorladı oda
Her jel de kullanimaz elcom iyi araştırmak lazım ve Dr önermeden sırf bir başkasına fayda sağladığı için çocuğuma alipta kullanmam. Dr boşuna mı var onerseydi Dr onerirdi . İyi yaptın sen çocuğunu en iyi bilensin . Her anne kendi çocuğuna iyi geleni doğrusunu bildiği yolda ilerleyerek eğitip bakmak ister .

saol canım ama yine de artık şu karbonhidratı büyük ölçüde menümden çıkarmam lazım.
siyez grissini diye yazdım. ince galeta da denebilir. ev yapımı o ben yaptım. siyez unundan ekşimayayla çekirdekli. tadı güzel ve çok tatmin edici :KK54:
Tariiiffff isteriiimmm🩷

Sakın ha süt vermemen lazım çocuğa. Ben emzirirken hamile kalmışim. Doğumdan sonra hiç adet olmadigim için hamile olduğumu da anlamamıştım. Bir hafta oğlum ishal oldu , kusmaya başladı , sonra emmeyi reddetti. Hiç anlam veremiyordum daha altı aylıktı. Bir gün komşum test yap hamile olabilirsin dedi. O şekilde hamile olduğumu öğrendim. Meğer sütüm çocuğu hasta etmiş.
Abla belki sende öyle oldu herkesin durumu çok farklı benim ailemde böyle yaşanmadı yengem hamileyken bebe6 aylıktı emzirdii ustüne doğurdu ikisini emzirdi belki hepimizin kişisine bağlı olabilirr yani benim kız şuan a kadar dişleri bukadar zorlamadı hee ondansa tabiki keserim o ayrı
Dun çok fazla midesini karıştırdı oyuzdende ateşi zorlayınca kustu abla ishal falan hiç yok şuan ateşide dişleri zorluyo geçen ay azılar zorladı şimdide zorluyo ilkkez geçen aydan buyana dişleri zorladı 6 ayda çikan dişler bile öyle etmedi

Hayalkuran Hayalkuran
@flziso
Arkadaşlar hepinizin münülerine baktım çok güzel beslenmissiniz bombayı patlatacaksiniz vallahi cumaya 🤩🤩✌️ maşallah benim güzel takım arkadaslarima
Ellssa Ellssa afiyet olsun kaptanım yine mükemmel bir meni pezik nedir onu merak ettim acaba pazı mi dedimm🤭
Kaptanııımmm sayende valla iyiki varsın 😘😘

Her jel de kullanimaz elcom iyi araştırmak lazım ve Dr önermeden sırf bir başkasına fayda sağladığı için çocuğuma alipta kullanmam. Dr boşuna mı var onerseydi Dr onerirdi . İyi yaptın sen çocuğunu en iyi bilensin . Her anne kendi çocuğuna iyi geleni doğrusunu bildiği yolda ilerleyerek eğitip bakmak ister .
Heeehhh bunu diyorum aslinda ordan burdan duyarak alamazdım kızımın doktoruna her şekilde dedim bolbol emzir diyodu oda başkada birşey vermezdi
Sagoll kuzumm beni anladığın icin ❤️❤️ zaten bugüne kadar ilkkez geçen aydan ve buyana dişleri bukadar ateş zorladı

iyi akşamlar herkese 💞
bugün güzel geçmedi. beslenmem kötü oldu. canım sıkıldı ama napim. işyerinden yiyeceğim artık. bakalım nasıl olacak.

Elhan Elhan Ellssa Ellssa

31 Ekim 2023

sabah 2 siyez grissini, 2 kare bitter

öğlen 1 kıymalı kaşarlı pide, salata

akşam 2 kepçe ezogelin çorbası, etli kereviz yemeği, salata, 1 dilim tbe

ara 1 avuç çekirdek
Dediğin kadar kötü değilmiş canım. Akşam somrası çekirdek olmasaymış süper olurmuş
Afiyet olsun 💙
Hayalkuran Hayalkuran
@flziso
Arkadaşlar hepinizin münülerine baktım çok güzel beslenmissiniz bombayı patlatacaksiniz vallahi cumaya 🤩🤩✌️ maşallah benim güzel takım arkadaslarima
Ellssa Ellssa afiyet olsun kaptanım yine mükemmel bir meni pezik nedir onu merak ettim acaba pazı mi dedimm🤭
Güzel kaptanım evet pazı 😍

Heeehhh bunu diyorum aslinda ordan burdan duyarak alamazdım kızımın doktoruna her şekilde dedim bolbol emzir diyodu oda başkada birşey vermezdi
Sagoll kuzumm beni anladığın icin ❤️❤️ zaten bugüne kadar ilkkez geçen aydan ve buyana dişleri bukadar ateş zorladı
2 güne biseyi kalmaz inşallah miinigimin annesi sende uzme kendimi hamilesin senin beslenmen nasil topige yakisir asil konumuza donelim hazirliktasin diye rahatliga alisma kontrol ederim böleee 🤣🤣 bilesiiinnn benimkiler toparlanmaya başladı şükür 🤲🪁🧡😙 darısı balima💞💞

X