Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Adımımı attım ben de tartışma gördüm ve anladığım kadarıyla bir süredir devam ediyormuş çözülür umarım 💕
Hosgeldinn 💞
saol canım ama yine de artık şu karbonhidratı büyük ölçüde menümden çıkarmam lazım.
siyez grissini diye yazdım. ince galeta da denebilir. ev yapımı o ben yaptım. siyez unundan ekşimayayla çekirdekli. tadı güzel ve çok tatmin edici :KK54:
Bekliyorum merakla😚
az işim var gelince yazayım canım.
Tamam kuzum
insallah kaptanım ❣😊
Hadi bakemmm🤩
Cuma paylaşacağım tartımı

Mesela şu sırf profesör diye öğrencisini taciz ettiğini söyleyen adamı körü körüne savunmasına sinir oldum neymiş adamın videosu montajdır diyor 🤦🏼‍♀️

Canım olsa dükkan senin😀
İnanki pazartesi cuma tartılıyorum sadece.

Çok güzel afiyet olsun canım 💙
Neeyseee tamam tamam 🤣🤣 cuma öğrenirim nasıl olsa hihh

Bamyayı saplarında ki o sümüğe inmeden temizliyoruz canım biz yıkayıp bekletiyoruz kenarda tavuk normal kavrulana kadar ardından içine soğan ikisi de kavrulunca domates rendesi ekleyip bamyayı ekliyoruz yarım limon sıkıyoruz domatesin ve bamyanın çiğliği gidince çok sulu olmayacak şekilde su ekleyip pişince tamam :)
Hazırda bamya var denemelik sağlıklı ve bağırsak dostu bu tarifi denemem lazım :KK49: :kk77:

Unuttum giitti:KK60:
Kalmana sevindim cumaya sabırsızlıkla bildirimini bekliyor olacagim:sampiyon:
🥰 bende bende
Hazırda bamya var denemelik sağlıklı ve bağırsak dostu bu tarifi denemem lazım :KK49: :kk77:
Ben bamya kereviz vesaire çok severim hatta tüm sebzeleri :) pırasa ve kabak hariç onlardan da tiksindim maalesef. İzmirde yaşıyorum Ya bizimkiler her çeşit yapıyor sebzeleri etli tavuklu zeytinyağlı 🤣😂

Efenin_Annesi Efenin_Annesi

200 gr siyez unu
30 gr oda sıcaklığında tereyağ
30 gr zeytinyağ
100 gr ekşi maya
60 gr yoğurt (sulu kısmından)
1 silme tk tuz
1 tatlı kaşığı sirke
10 gr esmer şeker
1/2 bardak çekirdek karışımı (kabak+ayçekirdeği)

bunu iyice yoğurup 1 saat beklettim. sonra iki yağlı kağıt arasında merdaneyle açtım. pizza silindiriyle kesip fırında 180 derecede 20 dk pişiriyoruz. soğuyor. soğuyunca kesik yerlerin üzerinden tekrar geçip 175 derecede bir 10 daha pişiriyoruz.

Kimseyle ortam gerilmesin diye bir daha diyologum olmayacak . Sadece tek bu sözüm ilk ve son kez yazacağım. Kim durduk yere beni üzüp sonra da yeterince üzebilmişimdir artık oohh bir neşelenebilirim diye duygulara girebilecek kadar kalbi kötüleşmişse onu tüm kalbimle Allaha havale ettim. Bunun için aynı şekil hakaret vari cevaplar vermedim kimseye çünkü ben haklı kalayım ki benim gücüm kısıtlı, gücü sınırsız olan benim hakkımı arasin. 🙏🏻 Bunu yapanları Tüm kalbimle affetmiyor ve vicdan rahatsızlığı çekip ,canı yanan beni hatırlasın bunu diliyorum. İyi olmayı başara bilenlere iyi geceler olsun.

Kimseyle ortam gerilmesin diye bir daha diyologum olmayacak . Sadece tek bu sözüm ilk ve son kez yazacağım. Kim durduk yere beni üzüp sonra da yeterince üzebilmişimdir artık oohh bir neşelenebilirim diye duygulara girebilecek kadar kalbi kötüleşmişse onu tüm kalbimle Allaha havale ettim. Bunun için aynı şekil hakaret vari cevaplar vermedim kimseye çünkü ben haklı kalayım ki benim gücüm kısıtlı, gücü sınırsız olan benim hakkımı arasin. 🙏🏻 Bunu yapanları Tüm kalbimle affetmiyor ve vicdan rahatsızlığı çekip ,canı yanan beni hatırlasın bunu diliyorum. İyi olmayı başara bilenlere iyi geceler olsun.
Hic öyle düşüncelerede kapılmadım şükür kii öyle bi huyum yoktur uzamasın diye daha fazla kalbimiz kırilmasın diye yorumlamak istememiştim sanada iyi geceler olsun 💜

🥰 bende bende

Ben bamya kereviz vesaire çok severim hatta tüm sebzeleri :) pırasa ve kabak hariç onlardan da tiksindim maalesef. İzmirde yaşıyorum Ya bizimkiler her çeşit yapıyor sebzeleri etli tavuklu zeytinyağlı 🤣😂
Bende şu kerevize ısınamadım yaa sevdiremedi bana kendini😅😅 yarın denemeyi düşünüyormuş bamyayi cocuklarda severse tamamdır bu iş.

X