Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım sakin kafayla bir düşün ve sapla samanı ayır lütfen. Diyet yapmak ,burda motive olmak başka konu... Diğer şeyler başka konu...
Pire için yorgan yakılmaz ! Sen hedeflerine ve hayallerine bakarsın, muhattap olmak istemediğinle olmazsın bu kadar basit.
Burda olmak seninde hakkın lütfen saçmalama.
Kusura bakma tacizi meşrulaştıran birinin olduğu aynı ortamda kalamam ben !!! Midem almaz

Öyle ama gercekten zor 1ay bile sürdüğü oluyo budisler nese

JEl mel almayız biz canım emziriyorum zaten ona agri kesici oluyo rahatlıyor dru na gittik bi sıkıntılar yaşadık sacma birşey amann göremedik bile dru
Canım emzirmeyi bırakmayı dene canım. Büyüklerimiz ve anneannem derdi hep. Belki o süt haste ediyor çocuğu

Kahvaltı
2 yumurta
1dilim ekmek
1 çatal helva
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
1 activia yoğurt
Akşam
1 kase eksili etli çorba
Ara öğün
1 mandalina
1 bardak çay
Elhan Elhan Ellssa Ellssa
Akşamdan sonraki ara hariç çok güzel canım.Afiyet olsun💙

Canım emzirmeyi bırakmayı dene canım. Büyüklerimiz ve anneannem derdi hep. Belki o süt haste ediyor çocuğu

Akşamdan sonraki ara hariç çok güzel canım.Afiyet olsun💙
Canım birsey olmaz koskoca yengem 2 cocugubu emzirdi birden hamileykende emzirdi duruma bağlı herşey

Allah Allah kız niye jel almayp acı ćektiriyorsun günah değil mi ? Bebekler için yapılmış bu doktor veriyor bunu. Biz çok rahat geçirmiştik ne ateş , ne başka zorluk olmadı diş çıkarma döneminde. Nasıl bile bile kıyacaksın yazık.
Kız bilmediğimiz i birsey almam doktor önermediği sürece zeytinyag karanfil yapıyorum merak etme sanadaa yazikk blonse hersey sen bilmiyosun nese birsey cektigi yok suan gayet iyi bende bi anneyim canımin yanmasinıda cok iyi biliyorum sanada yazık her dediğine sen dogrusun pardon ben degill nese daha fazla uzatmayalım birbirimizi kırıcaz hiç istemem aramiz bozulsun
Bi anneye öyle yazık mazık çocuk konusunda söz edemezsin sen annesin diye biz bilmiyomuyuz ? Nese seninle bitürlü anlaşamıcaz

Kız bilmediğimiz i birsey almam doktor önermediği sürece zeytinyag karanfil yapıyorum merak etme sanadaa yazikk blonse hersey sen bilmiyosun nese birsey cektigi yok suan gayet iyi bende bi anneyim canımin yanmasinıda cok iyi biliyorum sanada yazık her dediğine sen dogrusun pardon ben degill nese daha fazla uzatmayalım birbirimizi kırıcaz hiç istemem aramiz bozulsun
Bi anneye öyle yazık mazık çocuk konusunda söz edemezsin sen annesin diye biz bilmiyomuyuz ? Nese seninle bitürlü anlaşamıcaz
Bir günümüz de rahat geçmesin ...:skandal: noluyor....

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi kaptanlarım ben bir süre ara vermiştim. Psikolojik olarak diyete adapte olamıyorum ayrı. Siteye girip konuyu çok takip edemiyorum apayrı. Tekrar denedim ama hala aynıyım malesef. Biraz zor zamanlardan geçiyoruz ailecek. O yüzden çekilmek istiyorum bir süre gelemicem. Hepinizi çok seviyorum. İyiki sizleri tanıdım. Hepinize bol eksiler diliyorum. Tekrar görüşmek üzere inşallah 🤲🏻❤️❤️❤️❤️ Jou Jou benim burada olmama vesile olan joum sanafa apayrı teşekkür ediyorum😘😘🙏🏼❤️❤️
Delirecegim :kızgın:

Ben anneyim diye bilemem. Sende annesin diye bilemezsin . Ben sana tüm çevrem doktor olduğu için söylüyorum. Bir annenin bileceği şey olsa çocuk doktoru diye bir alan olmaz. Bu gözgöre göre çocuk acı çekmesin diye yardım edilince kızıyorsan etmem bidaha bu kadar basit. Ne yaparsan yap evet bana yazık kendime kimseye yardım etme deyip deyip gene merhametime yenik düşüyorum ve bu oluyor. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap ateşlensin ağlasın tamam bende bundan sonra asla sana hiç bir şey yazmam zaten sen kulakdan dolma halk efsaneleriyle ve sadece kendi bildiğin doğrularla devam et. Kusura bakma yardımcı olurum sandığım için.

Ben anneyim diye bilemem. Sende annesin diye bilemezsin . Ben sana tüm çevrem doktor olduğu için söylüyorum. Bir annenin bileceği şey olsa çocuk doktoru diye bir alan olmaz. Bu gözgöre göre çocuk acı çekmesin diye yardım edilince kızıyorsan etmem bidaha bu kadar basit. Ne yaparsan yap evet bana yazık kendime kimseye yardım etme deyip deyip gene merhametime yenik düşüyorum ve bu oluyor. İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap ateşlensin ağlasın tamam bende bundan sonra asla sana hiç bir şey yazmam zaten sen kulakdan dolma halk efsaneleriyle ve sadece kendi bildiğin doğrularla devam et. Kusura bakma yardımcı olurum sandığım için.
Allah'ım sana geliyorum.:ruh:

Psikolojin bu kadar bozuksa tabi biraz uzak kalmak sana iyi gelebilir. Sonra bakıp kendine sende gülersin zaten 😄😂
Kimin psikolojisi bozuk belli tacizci adamı savunan sensin. Ama pardon bilim adamı sonuçta dimi ister tecavüz eder ister taciz sen inanmaya devam et sorgulama neyse Ya kime ne anlatıyorum blokluyorum seni

X