Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben her sabah tartılıyorum zaten elhan abla

Gitme haftaya muhtemelen ben kaptanım

Bugün çok şükür iyiyim amaa gıcık bogazım ne yapsam geçmediii karabiber bal limon denedim gene aynı

Elhan benim de bir teklifim var. menü yorumu olmasın. sadece afiyet olsun densin geçilsin. zaten buradaki herkes nasıl diyet yapıldığını biliyordur. bilmeyen fikir sorar o zaman konuşulur.
cumaya zaten verilen ve alınan rakamlar belli oluyor. beslenme de önemli, spor ya da hareket de diyeyim... herkes ona göre kendi menüsüne sporuna dikkat eder, değerlendirir. bence böyle devam edelim.

Olur ... inşallah yarın unutmam.
Hazırlıkta durum iyiye gitmezse tekrar katil takimlara. Umarım olmaz da...

Fulyacim bana göre bu doğru değil ama Zipzip kaptana sorarım çoğunluk da tamam derse yapabiliriz..

Afiyet olsun kaptanım
Saol cnm bnm
Bunu bana yapılmış bir saygısızlık olarak yorumluyorum. Neden diye sorarsan madem böyle bir niyetin vardı cuma akşamı bildirmeliydin. Yada cumaya kadar idare edip cumadan sonra durumunu bildirip hazırlığı talep edebilirdin. Beni ve takimi yari yolda bırakmak hoş olmadı. Elhan ablacim benim takimimdaki blonde ambition hazirliga alır misin.
Bugün çok şükür iyiyim amaa gıcık bogazım ne yapsam geçmediii karabiber bal limon denedim gene aynı
İnşallah faydası olur birseylerin kuzum

Son düzenleme:
Zencefil cayı içiyorum kuzum hamilelikte zarar yokmuş boğazımı yakması lazım

Ooo sarışın bomba (uygun emoji bulamadım ıslık ıslık )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…