Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumhuriyet Bayramı Türk kadinlari için yaşasın.
Böyle bir bayrama sahibiz diye ne kadar gururlansak az hocam. Şimdi programdan geliyorum. İçim kıpır kıpır.
Sen iyice yaslandin kuzum. Hamile olan ben deeelim. Jou hamile. Bende 3 bebe var. Yeter kapattım ben o defterleri
Motive edenim yok moralim bozuluyor bari kendi kendimi motive edeyim dedim
Kendi kendime diyorum. Kk mi kafayı yedi. İsimler görünmüyor. Kendini kendinle motive ediyormuşsun.

Ahahaha napayim kiz edenim yok

Hahahahahahaha oda bana diyo zaten sana demediii aslında

Abooo geldii tartı
valla tartıya çıkmadım bilmiyorum. yarın ne çıkarsa artık yapacak birşey yok. yeşil çay falan içerim. hem regl hem dolunay.... ben su grubuyum ya çok etkiliyor beni maalesef.
spora başlarım diyordum ama bu sefer de regl geldi. neyse cumaya kadar halledicez bir şekilde.

Abla eleştiriye açığım ama benden fazla kat kat fazla yiyene de muhteşem yazılırsa bunu kabul edemem sana saygım sonsuz bilirsin
Filizim sağ ol saygın için...
Grupta kamplaşma, gruplaşma olacak diye endişelerim var. Biraz daha sabredecegim . Sonrasında Zipzip- kaptanima durumu bildirecegim. Sayfayi devam ettirecek birini bulur inşallah. Birine mesaj yazarken diken üstündeyim ve yazılan mesajlarda üstü kapalı göndermeler görmek beni üzüyor. Ben üzülüyorsam sen üzülüyorsan o üzülüyorsa burada bulunmanın bir anlamı yok. Barış ortamımızı özlüyorum birlikte gülüp birlikte üzülüyorduk.
Dayan yüreğim dayan deyip tablomuzu yapmaya geçiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…