Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız filiz 1.62 ye ilk kez benden kısa birini gördüm deyince bende ondan cevap olark 1.58 de var topikte dedim kuzu yani 1.58 de var 1.60 da var bunların hiç olmamş olması lazm o cevaba göre ya onu demek istiyorum 🤣 sen hemen üstüne alınma her şeyi şu hamilelik alınganluklari devrede yine 🤣😄
sibel_84 sibel_84 Alıntılar ı karıştırmışım canım pardon 🤣 Ya ben kimseye kısa demiyorum zaten kendim 1.80 değilim ki 4-5cm için neden kısa diyim. Ay anlatamadım da derdimi Jou Jou 🤣 filiz 1.62 ye kısa deyince bende Türk kadını için idela boylar 1.58 de var dedim hatta dedim ya o uzun heralde 1.75 falan ki öyle dedi sandm meğer değilmişte zaten 🤣 o esprilerde konu yanlış anlaşılmasın lütfen 🙏🏻
Bende 1.58 deyimm en ideal boy 1.58 :lülülü:

sibel_84 sibel_84 Alıntılar ı karıştırmışım canım pardon 🤣 Ya ben kimseye kısa demiyorum zaten kendim 1.80 değilim ki 4-5cm için neden kısa diyim. Ay anlatamadım da derdimi Jou Jou 🤣 filiz 1.62 ye kısa deyince bende Türk kadını için idela boylar 1.58 de var dedim hatta dedim ya o uzun heralde 1.75 falan ki öyle dedi sandm meğer değilmişte zaten 🤣 o esprilerde konu yanlış anlaşılmasın lütfen 🙏🏻
Yyookk beee kizzz takıldımmm 😘😘😘😘

Günaydın kızlar

A9D91D69-82E0-4244-AD9E-058DB1096BB9.jpeg

Eleştirilere açık olmak lazım bitanem. Üzülme daha çok eksi gelirsin inşallah. Yorumlar en büyük destekçimiz öyle bakalım. Yoksa diğer sayfalardan bir farkımız olmaz. :KK60: :KK5:
Abla eleştiriye açığım ama benden fazla kat kat fazla yiyene de muhteşem yazılırsa bunu kabul edemem 😊 sana saygım sonsuz bilirsin

X