Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hahahahah ondan zaten yoksa kocalar kendi istese alır istemese aldırmazz ven şarjlı süpürgeyi zarzor aldırdım hamiş olduğumuzu öğrenseydik yanmıştım almazdı ateş pahası olmus dogumlar
Ben luleburgaz ozelde 1 sene önce 7500e doğum yaptım şuan kim bilir ne kadar ne oda süslemesi vardi ne bisey sadece lohusa şerbeti verilmişti oysaki izmirde ozelde 3000e doğum fotoğrafı oda fotoğrafı oda süslemesi hersey içindeydi 2019da

Yaaa dimii kızzzz sen luleburgazdamı oturuyon

ben pazardan geldim çok yoruldum. şu ana kadar iyi. inşallah bundan sonra da iyi olur
Pazar yoruyor ama pazara gitmeyi özledim. Ne güzel haftalık taze sebze meyvelerini aldın. Güle güle tüket.
İyi olur inşallah.
Ya ne iyi ettin de kaptanlığı kabul ettin. Hayattaymis bizim kaptan da ne güzel.
Hem kaptan hem hamarat Hiç reçel yapmadım bu zamana kadar siftahim dahi yok desem
Sırayla paylaşım okurken birden böylesini gördüm. Hemen gözler pıt pıt. Çok teşekkür ediyorum.
Meyve yasak olduğu için bana evdeki üzümü değerlendirdim. Yoksa kalmazdı yerdim. İnternetten baktım yaptım 1 kavanoz. Güzel olmuştur inşallah.

Kiz gerçi hakkarili olamazdı özel yok burda devlet hastanelerine de hiç güvenmiyorum ne yalan soylim bi yandan da o yüzden memleketime gittim vanda var van hakkari yolunda 3 4 saat zor olur diye
Iyi etmissinn yaa bende istanbula istedimm amaa benim icin zor olurdu yol boyu yorulurdum cerkezkoyde dogurdum bunada aynı etcem özele

Akşam menüm.
Son ara öğünde de bitki çayı içer günü kapatırım.
Kahvaltı
3 yumurta
1 kiraz saplı çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Ara öğün
1 bardak süt+1 muz+1 tatlı kaşığı keten tohumu ve bir çay kaşığı tarcin karıştırıp içtim
Akşam
Bir kase salata+1 yemek kaşığı çökelek peynir
Elhan Ellssa

Eklentiler

• IMG_20231028_171604.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 22
Nere güzelse uygunsa senin için rabbim gönlüne göre versin kankis
Sagoll amin bitanemm ama tekbaşıma şuan mücadele etmem cok zor hicbirsey yiyesim yok yapasım yok bi kızıma halletmeye çalışıyorum ilkinde böyle degildi annemler gelirdi kostur kostur simdi sadece iyimisin demekle yetiyo yok kocana soyle kizına yapsın birseyler ögret bilmem ne

Okadar kırgınınki anneme

Son düzenleme:
Canımmmm kaptanımmm

Bugün gayet iyi gidiyor kaptanım, böyle gidebilirsem bence cuma güzel gelir

gerçekten hiç reçel yapmadın mı ciddi miiiiii
Ben de yapmadım

Yerim seni ❤ bir kaç gün uzak olsam iyi olabilir diye düşünmüştüm ama tatlılıklarınız fikrimi biraz degiştirdi
Biliyor musun, seninle daha önce aynı takımda mıydık da hatırlamıyorum ya da başka bi sebeple tanıyordum da nick mi değiştirdin ya da gerçekten ilk defa mı tanışıyorum emin değilim şu an ama seni ne zaman burada görsem bi mutlu oluyorum, inanılmaz pozitif bir enerjin var, bu enerjin çok hissediliyor o yüzden umarım ki hep buralarda olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…