Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok kötüyüm kızlar 😢 sabah gözümün önünde kediye araba çarptı
Kenara çekilsin diye pişt dedim bir anda yola fırladı fırlayıp tutamadım 😢 o an fırlasam gerçi araba o kadar hızlı geliyordu ki bana vuracaktı . Bende hiç sağıma bakmadan sokakta karşıdan karşıya geçmek üzereydim. Kedi gözümün önünde öldü 😢 tutamadım diye vicdan azabı çekiyorum.
Çok üzüldüm. :KK43:

He valla cesaret edip de yapmadım. :cry:Gencligimde tatlıyı hiç sevmezdim. Kahvaltıda yemezdim. Yetişkin olunca vişne reçelini sevmeye başladım. Hep birileri yaptı verdi ya da aldım..:ıslık:
çok kolay aslında. benim annem çok güzel yapar. tam kıvamında ve tadında 🥰🥰🥰
bu arada vişne reçeline ben de bayılıyorum 😁😁😁😋

Bu hafta ki yarışı sen yendin abla motivasyonum sıfır. Bu hafta ne verebilirem kâr modundayım.
Daha dur cumaya kadar her şey olabilir. Bu sabah tartıda yine +900 düm. Anlamıyorum simiti tartsan 200 gr falan gelir .:işsiz: Karnım guruldayarak sabahı zor ediyorum. Her hafta aynı terane tatlim. Önce artiyi temizleyeceğiz sonra strateji yapacağız. :KK5:Dün akşamda kalsam ben de yerlerdeyim. Yok öyle...kabul etmiyorum yenilgi kabul eden hasmı...:63:vermeye de biliriz. İki haftada 2300 vermişim bu sağlıklı değil benim için ama duramıyorum ki rekabet ruhumu ele geçiriyor :işsiz:

Daha dur cumaya kadar her şey olabilir. Bu sabah tartıda yine +900 düm. Anlamıyorum simiti tartsan 200 gr falan gelir .:işsiz: Karnım guruldayarak sabahı zor ediyorum. Her hafta aynı terane tatlim. Önce artiyi temizleyeceğiz sonra strateji yapacağız. :KK5:Dün akşamda kalsam ben de yerlerdeyim. Yok öyle...kabul etmiyorum yenilgi kabul eden hasmı...:63:vermeye de biliriz. İki haftada 2300 vermişim bu sağlıklı değil benim için ama duramıyorum ki rekabet ruhumu ele geçiriyor :işsiz:
Bu hafta rekabet modunda değilim. Arada molalarım olabilir ama 58 olana kadar diyeti bırakmayacağım, sporu ise 58 olduktan sonra bile her zaman formumu, kaslarımı, vücut hatlarımı ve sıkılığımı korumak için devam edeceğim. Burası olsada olmasada bu kararım kesin. Bu modda olduğum için mutlu ve umutluyum ama dediğim gibi diğer o tatlı rekabetler, buradan aldığım o pozitif enerji , morel ve motivasyon ruhundan biraz uzaklaştım . Tabi ki sana yarisiyoruz diye sözüm var öyle olmuş olur ama sen yenmiş olursun zaten emin ol. :KK66:

Memüklerinide çek yukarı agirlık vermesinn :KK70:
20231028_163728.jpg

:lülülü::lülülü::lülülü::lülülü::lülülü: Jou Jou

🤣🤣 sen dur prenses koşu bandım yolda çıtı piti olup önce sonra atmasam banada Filiz değil filozof desinler hiiiihhhh
Kocanda maşaallahh anında aldı sana koş bandıı ben doğurana kadar sen çok fena fit olcaksınn ama yaza sen kilo alırken ben zayıflıcamm:63:

Kocanda maşaallahh anında aldı sana koş bandıı ben doğurana kadar sen çok fena fit olcaksınn ama yaza sen kilo alırken ben zayıflıcamm:63:
Onada lazim canım sınavlara giriyor ya kondisyonunu geliştirmek için ama tabi bir aydır bastırıyorm ve kararlı olduğumu gördü yoksa asla almazdı 🫣

Onada lazim canım sınavlara giriyor ya kondisyonunu geliştirmek için ama tabi bir aydır bastırıyorm ve kararlı olduğumu gördü yoksa asla almazdı 🫣
Hahahahah ondan zaten yoksa kocalar kendi istese alır istemese aldırmazz ven şarjlı süpürgeyi zarzor aldırdım hamiş olduğumuzu öğrenseydik yanmıştım almazdı ateş pahası olmus dogumlar

X