Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen kimin annesi
Bende senin adını okurken ingilizce kan olarak okuyorum nasılsa
kan ile bağlantı kuramadim canim anlayamadım onu ama diğer dediğine katılıyorum bencede hitap ederken bu zorluğu yaşayan biri olarak bende aynı seyi yapıp kolay hitap edilebilir birşey yazmalıyım canm bunu düşünüp denemiştim ama ben bu ismi alali malesef kısa süre olmuş ondan değiştirmek için süresinin dolmasını beklemek zorundayım.
Efe benim özel oğlum ve onun annesi olmak ayrıcalık değiştirmeyi düşünmüştüm bi ara ama onun ismi beni çok mutlu ediyor
Canım çok güzel ama sadece önüne bir isim daha ekleyebilisin mesela Nil. Efenin annesi yada prenses. Efenin annesi böylece bizde bir sey soracakken nil bakarmisin yada prenses sence ne yapalim diye hitap edelim kuzum aynı şey benim içinde geçerli ama isim sürem dolmamış diye değişmemişti beklemek zorundaym . Yada bana şu isimle hitab edebilirsiniz diye önerin varsa oda olur

çok üzücü

Blonde ya ingilizce bloode diye söylüyorum kafamda hep. Önemli olan sana ne hissettirdiği

Blonde ya ingilizce bloode diye söylüyorum kafamda hep. Önemli olan sana ne hissettirdiği
Türkçesi Hırslı sarışın , azimli sarışın anlamlarında bir cümle ve kısaca blonde yani (sarışın) diye de hitap edibiliyor herkes aslında. Ne kadar hırslı savaşçı bir insan olduğumu , nelerle mücadele edip ,neleri başardığımı hatırlayıp hiç bir şey için pes etmiyeyim diye seçtim. Yorulmuş ve güçsüz hissettiğimizde yada ard niyetli insanların manipülasyonlarina sinirlenip çekip gitmek istediğimde arkaya bakıp yaptklarımı hatırlamam için.

Sağlıktan önemli hiç bir sey yok. Kendinle , çocuğunla yada babasınla ilgili bu konuda hepimiz sınanmış olarak buradayız ve senin kadar şanslı olmayip hem kendi hemde ailede başkalarının sağlık sorunu olup çok daha ağırını yaşayan hatta senin gibi bu süreci atlatmış olmayip omur boyu devam edecek olanlar var burda ve son derece motive edici davranıp, kibar ve güler yüzlüler zaten ben gercek zorluk yaşayanlarida bu yönlerinden hep tanirim.
Bu kisiler arada yakin hissedip derdini yazabilir bizde insan olark üzülüp morel verebiliriz bunlarda insani seyler tabi hep pozirif olamayiz ama bunlarin gidisati bu sekildeyse böyle.
Kalkip insanlarin seni eleştirdiği konuda cevap vermek kabul etmekde olabilir, karsi cikip savunmakta ama bunu yapmak yerine direk bu konuya cevabım sağlık sorunlarım şu diye yazarsan bu tam olarak Acite etmektir bilgin olsun. Acılarımız hata yaptğmza üste çıkmak için değil savaşıp yenmek için hayatta ki diğer güzelliklerin degerini anlamak ve daha güçlü kadınlar olabilmek için bize verildiler.

Yaaaaa

Hızlı sarışınım benim derdim hepinizinkini döver.
Bana odaklan enerjini bana ver
Mahallenin belalısı benim bu arada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…