Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öncelikle hayırlı olsun kaptanım Dun misafirlikteydim gecede gec geldik menumu paylasamadim dünkü menum

Kahvaltı
1 adet h. Yumurta
4 adt zeytin
2 çatal labne
1 dlm ekmek

Ara öğün
4 adet ceviz

Akşam
3 adet nuget
1 adet firinda patates
1 dlm ekmek

Misafirlikte tatlılar vardi sadece mini bir kase kuruyemis yedim 🫣

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi 🤗🫶
Afiyet olsun canım 😘

Çok kötüyüm kızlar 😢 sabah gözümün önünde kediye araba çarptı
Kenara çekilsin diye pişt dedim bir anda yola fırladı fırlayıp tutamadım 😢 o an fırlasam gerçi araba o kadar hızlı geliyordu ki bana vuracaktı . Bende hiç sağıma bakmadan sokakta karşıdan karşıya geçmek üzereydim. Kedi gözümün önünde öldü 😢 tutamadım diye vicdan azabı çekiyorum.

Allah oglusuna size bağışlasın kuzum cennetlik annesin canım benim
Saol ablacım amin cümlemizin evladını. Allahim inşallah layık görüyordur bizi cennetine. Emanetine gözüm gibi bakıyorum 🥰
Öncelikle hayırlı olsun kaptanım Dun misafirlikteydim gecede gec geldik menumu paylasamadim dünkü menum

Kahvaltı
1 adet h. Yumurta
4 adt zeytin
2 çatal labne
1 dlm ekmek

Ara öğün
4 adet ceviz

Akşam
3 adet nuget
1 adet firinda patates
1 dlm ekmek

Misafirlikte tatlılar vardi sadece mini bir kase kuruyemis yedim 🫣

Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi 🤗🫶
Teşekkür ediyorum bitanem.🥰 menune bayillldiiimmm 🤩🤩🤩 yalın bir menü .
Acıktım. Açlığı unutmak için ev temizliğine başlayan ben :KK53: :KK53:
Güzel bir fikir 🤣🤣

Kayinvalidemdeyim ablacım. Kahvaltımı unutmadan yazayım. Yumurta salatası yarım avokado 1 dilim süzme peynir ve 1 kaşık lor peyniri kavurması domates salatalık.
Şimdi 1 soda ve Türk kahvesi iciyorum Elhan Elhan Ellssa Ellssa

Çekmeceleri döküp tekrar yerleştiriyorum ben de :KK70:Acikmak ve onu görmemezlikten gelmek kutsaldır :KK72:
Zayıflamak için herşey yapılır :KK70:
Ben daha kahvaltı yapmadan odamın şeklini değiştirmeye giriştim şimdi bitti uzandım ama bende bittim yatağı Çek dolabı Çek döndür derken 🤦🏼‍♀️
Aynı işlemi bende yaptım çocukların odasına girdim. Yatakların yerlerini değiştirdim. Dolapları boşalttım. Kuculenleri ve yazlıkları kaldırdım. Bir taraftan da çamaşır yıka as yaptım. Şimdi evin diğer odalarına başlayacağım. Tabi küçük bey uyursa. Sonrasında da ütü beni bekler. Arada da yemek yapmam lazım. Kayınvalidem yemeğe çağırmış akşama. Eşim gelemeyiz Sibelin işleri çok demiş. Gitsem yemek mecburiyetinde kalacaktım. Akşama arar bir çay içmeye gideriz. Gönül koymasinlar.
Saol ablacım amin cümlemizin evladını. Allahim inşallah layık görüyordur bizi cennetine. Emanetine gözüm gibi bakıyorum 🥰

Teşekkür ediyorum bitanem.🥰 menune bayillldiiimmm 🤩🤩🤩 yalın bir menü .

Güzel bir fikir 🤣🤣
Değil mi? Acikmamak için çalış,temizlik yap. Ama yeme
Hayalkuran Hayalkuran
flziso flziso
menekse_kokusu menekse_kokusu
blonde ambition blonde ambition
ZincirKirma ZincirKirma
s i d e l y a s i d e l y a
Cookiie Cookiie
TemelinSafinazi TemelinSafinazi
@Ysmnonder
❤️❤️❤️❤️ HAFTASONU DIYE KACAMAK YAPMANIZI ISTEMIYORUM KIZLAR PAZARTESI TARTI ZAMANI HEPINIZE GUVENIYORUM SU ICMEYI VE SPOR YAPMAYI IHMAL ETMEYELIM LUTFEN ❤️❤️❤️❤️
Hayır kızlar. Haftasonu yiyebilirsiniz. Hafta içi dikkat ederiz no problem kendinizi çok sıkmayın ız.:KK70::KK70:

Zayıflamak için herşey yapılır :KK70:

Aynı işlemi bende yaptım çocukların odasına girdim. Yatakların yerlerini değiştirdim. Dolapları boşalttım. Kuculenleri ve yazlıkları kaldırdım. Bir taraftan da çamaşır yıka as yaptım. Şimdi evin diğer odalarına başlayacağım. Tabi küçük bey uyursa. Sonrasında da ütü beni bekler. Arada da yemek yapmam lazım. Kayınvalidem yemeğe çağırmış akşama. Eşim gelemeyiz Sibelin işleri çok demiş. Gitsem yemek mecburiyetinde kalacaktım. Akşama arar bir çay içmeye gideriz. Gönül koymasinlar.

Değil mi? Acikmamak için çalış,temizlik yap. Ama yeme

Hayır kızlar. Haftasonu yiyebilirsiniz. Hafta içi dikkat ederiz no problem kendinizi çok sıkmayın ız.:KK70::KK70:
Biz daha yazlık kışlığamgiremedik maalesef çnkü hava 28 derece bizde 🤦🏼‍♀️

Çok kötüyüm kızlar 😢 sabah gözümün önünde kediye araba çarptı
Kenara çekilsin diye pişt dedim bir anda yola fırladı fırlayıp tutamadım 😢 o an fırlasam gerçi araba o kadar hızlı geliyordu ki bana vuracaktı . Bende hiç sağıma bakmadan sokakta karşıdan karşıya geçmek üzereydim. Kedi gözümün önünde öldü 😢 tutamadım diye vicdan azabı çekiyorum.
Oy aman çok üzüldüm 😔
İki kedim var çok korkuyorum bişey olacak diye 😔

X