Popüler Konu LenaG ile MasterFit

doğru diyorsun kimi insan bey ve hanım demekten uzaklar

bu arada bence de uyarabilirsin, sizli bizli konuşabilirsek sevinirim diye

tabii kiii

sağol canım hocam
Uyardım tatlım pardon bilmiyordum dedi. Ben yöneticilerime x hanım x bey derim mesela. Ki benim patronum bile bana hanım diye hitap eder. Babası hanımefendi der patronumun

Sacmalamaaa aksama da acıkırsın yumurta yersinn protein önemli bagışıklığın düşer yemeyerekte kilo duruyo kuzum yag yakan birşey yiycenki çalışcak yumurta gene ye
Tamam canim metabolizma çalışsın diye kahve içiyorum ama fayda eder mi bilmem. Bakalım akşama doğru acıkırım sanirim yerim o zaman. Ayrica dünkü yediklerim fazlasıyla bana yetecek gibi
Canim canını sıkma çünkü bazıları hep öyle abla teyze demeyi adet haline getirmiş. Esimin arkadaşı benden bir yaş küçük bana abla abla diyip duruyordu. Ben de sen 1 yaş küçüksün benden abla demene gerek yok dedim o da saygıdan diyorum dedi. Belki öyle düşünmüştür senin karşılaştığın kişi de

Proteinde çok önemli

Belki de canım

Diyete sadık kalayim dedim ama olmadı kuzum. Kayisi , erik yerim sanırım.

Canim dünkü yediklerimi sindiriyorum hala
Dün ne yedinde eritecen öyle kesin gene az yemişsindir
hangisinden aldın link atabilir misin?
279 idi fiatı 300 olmuş şimdi.

Diyete sadık kalayim dedim ama olmadı kuzum. Kayisi , erik yerim sanırım.

Sabah muz yediysen akşamda farklı meyve ye,benim yaptığımda böyleydi.

güzelmiş. bunun aynısını ya da çok benzerini çevremden biri almıştı. kargodan gelince görmüştüm. işe yarar güzel bir set. güle güle kullan

güzelmiş. bunun aynısını ya da çok benzerini çevremden biri almıştı. kargodan gelince görmüştüm. işe yarar güzel bir set. güle güle kullan
Çok teşekkür ederim sağol,kızımda kullanıyor bundan,daha önce vip ahmet markalı almıştı kendine banada almıştı kapakları biraz gevşek kaldı onların.

Dışarı çıkığ gelecem hemen sigara almam lazım .

Eve
EVett sanırımm ablaa kalp atişından sonra başlıyo çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…