Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir hafta öncesinden beni gözüne kestirmenden anlamıştım beni katakulliye getirme planının olduğunu
Hırslı olmayim da napayım Spor yap biraz gevşe iyi olur . Odem yaptığı şehir efsanesi gelme o oyunlara.

Ben 64.2 idim yaa inemiyorum loo ablaa 65 şe kaldım durdum
Sen hamilesin kız bosver kendini grubuna söyle senin yerine onlar zayıflasın. Takımlar yarışıyor sonuçta kuzu senin ki arada etkilemez
Ha ha haaaa tabi tabiii...

Bugünü guzel değerlendireceğini biliyorummm
Tabikiiii güzel değerlendiriyorum elcomm
Afiyet olsun tatlima. Masayı paylaştığın dost annense sevgiler, selamlar ona .
Gelinimiz di onunda çok slm var . Ama anneme de ilettim tebessüm edip sende slm söyle dedi
Sunumunu yesunlerr
Severiiizzz
Çok çok iddialı bir tabak
Bu kız tamam
Heraaallldeeee ablacigimmm

Sen hamilesin kız bosver kendini grubuna söyle senin yerine onlar zayıflasın. Takımlar yarışıyor sonuçta kuzu senin ki arada etkilemez

Ha ha haaaa tabi tabiii...
Bloom merak etmeee takimi bilemem ama benn zabaanann seninin yüz ifadeni merak diyorum tartimi atınca

Bloom merak etmeee takimi bilemem ama benn zabaanann seninin yüz ifadeni merak diyorum tartimi atınca
Sen onu kendi rakibine söyle onun yüz ifadesine bakalım benim yüz ifademi sadece Elhanın tartısı etkiler benim rakibim o Takımım sizin takımınızı yeneceği için de No problem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…