Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar sabahtan bur şey yemedim
Bir kahve içiyorum şuanda
Öğle arasında kayısı çayı alacağım
Yanımda 2 yumurta getirdim haşlanmış ama karnım acikmadi eğer açılmazsa bugün hiçbir şey yemicem dünü telafi etmek için. Ki metabolizmam telafi etmiş aslında pazartesi günkü kilomdayim ama ben en az 1 kilo vermek istiyorum yani 65lerde gelirsem çok iyi olacak yarına inşallah gelirim

günaydın kızlarrr :halay::halay::halay:

FB_IMG_1698084919649.jpg

Yanımda 2 yumurta getirdim haşlanmış ama karnım acikmadi eğer açılmazsa bugün hiçbir şey yemicem dünü telafi etmek için. Ki metabolizmam telafi etmiş aslında pazartesi günkü kilomdayim ama ben en az 1 kilo vermek istiyorum yani 65lerde gelirsem çok iyi olacak yarına inşallah gelirim
Sacmalamaaa aksama da acıkırsın yumurta yersinn protein önemli bagışıklığın düşer yemeyerekte kilo duruyo kuzum yag yakan birşey yiycenki çalışcak yumurta gene ye

Ay Sabah sabah moralim bozuldu dolmuşa bindim 200 tl uzattım şöföre bozuk yoktu birazdan veririm üzerini dedi. Bende kulaklığı taktım en arkaya oturdum. Seslenmiş bir kaç kere para üstünü alayım diye duymadım. İnmeye yakın para üstüm vardı dedim. Seslendik bir kaç kere dedi. Bende duymadım kulaklık vardı dedim. Yanında oturan adam da 5 kere seslendik teyze dedi. Babam yaşında dediğim adamda. Teyze dedim senin anandır. Şimdi de içime dert oldu çok mu yaşlı duruyorum diye 🤦🏼‍♀️

Ay Sabah sabah moralim bozuldu dolmuşa bindim 200 tl uzattım şöföre bozuk yoktu birazdan veririm üzerini dedi. Bende kulaklığı taktım en arkaya oturdum. Seslenmiş bir kaç kere para üstünü alayım diye duymadım. İnmeye yakın para üstüm vardı dedim. Seslendik bir kaç kere dedi. Bende duymadım kulaklık vardı dedim. Yanında oturan adam da 5 kere seslendik teyze dedi. Babam yaşında dediğim adamda. Teyze dedim senin anandır. Şimdi de içime dert oldu çok mu yaşlı duruyorum diye 🤦🏼‍♀️
hiç üstüne alınma, bazı adamların konuşma dili abla, teyze ki en sevmediğim şeydir benim de

ben de bir okulda çalışıyorum, bazı erkekler ki belli benden en az 10 yaş büyükler abla abla diye konuşuyorlar o kadar sinir oluyorum ki

günaydın hanımlar :)
Günaydın kuzu :KK60:
Ugün tartıda 68.75 i gördüm Elhan Elhan cımm o yüzden hedefimi 68,4 yapıyorum inşallah 😍
Maşallah. Hedef bu cuma değil mi :rolleyes:
25.10.2023

09:30
2 yağda yumurta
1 dilim ekmek
1 zeytin
Salatalık
1 dilim peynir

12:30
1 küçük kase oatlıcan yemeği
1 küçük kase mercimek çorbası

14:00
1 bardak süt

18:30
1,5 kepçe mercimek çorbası
1 dolu yemek tabağı tavuk yemeği
3 dilim ekmek

Su 2,5 lt
Spor sadece adım var
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 Üç dilim ekmeği yukarı öğüne taşiyalim mi bir dahakine:dua::KK200:

hiç üstüne alınma, bazı adamların konuşma dili abla, teyze ki en sevmediğim şeydir benim de

ben de bir okulda çalışıyorum, bazı erkekler ki belli benden en az 10 yaş büyükler abla abla diye konuşuyorlar o kadar sinir oluyorum ki
İnsanlar hanım ya da bey demekten aciz. Geçen gün biri başladı ofiste işe. Benden 4 yaş küçük. Kadına siz ve hanım diye hitap ettim kadın direkt bana ismimle sen diyor 🤦🏼‍♀️ Kardeşimle konuştum dün alttan alma direkt ben senin üstünüm sen diye hitap etmemelisiniz bana de dedi

Mahalle aliskanligidir kuzum. Takılma amcaya :KK68:Yuzune bile bakmamıştır. Para üstün kaldı diye endiselendiydim neyse almışsın. :KK60:

İnsanlar hanım ya da bey demekten aciz. Geçen gün biri başladı ofiste işe. Benden 4 yaş küçük. Kadına siz ve hanım diye hitap ettim kadın direkt bana ismimle sen diyor 🤦🏼‍♀️ Kardeşimle konuştum dün alttan alma direkt ben senin üstünüm sen diye hitap etmemelisiniz bana de dedi
doğru diyorsun kimi insan bey ve hanım demekten uzaklar

bu arada bence de uyarabilirsin, sizli bizli konuşabilirsek sevinirim diye

Offf çok güzel. Limon da koydun mu :confused:
tabii kiii :KK4:

Afiyet olsun canım 😘
sağol canım hocam :KK60:

Naptın sen öyle bu saate kadar bişi yenmez mi hiç..
Bazı inanların genel seslenmesi hitabı öyle,çok ta kafana takma bence.
Hadi been teyzeyim banada diyorlar öyle. :KK53:
Eki Görüntüle 3323867
Benim capon diyetim kabak çiçeği gibi açildi blonde ambition blonde ambition :KK70:
Muz hiç yaramadı iki gündür wcden tık yok. Yarın için önlem aldım inşallah işe yarar. :dua:
Çıtırım muz zati kabız yapıyor,incir kayısı filan varsa ondan yesene .

Naptın sen öyle bu saate kadar bişi yenmez mi hiç..

Bazı inanların genel seslenmesi hitabı öyle,çok ta kafana takma bence.
Hadi been teyzeyim banada diyorlar öyle. :KK53:

Çıtırım muz zati kabız yapıyor,incir kayısı filan varsa ondan yesene .
Ben daha 30 olmadım hanım abla 😂🤣

X