Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şimdi okudum azcık geçmişi. Menü yorumlarına alınmayalım uygun dille yapıldıktan sonra. Belli şeyler yağ olarak artı, belli şeyler de ödem olarak artı yapıyor bu bir gerçek.
Mesela ben iki gündür sarımsaklı yoğurtlu kırmızı lahana yedim. Müthiş şişlik yaptı.

Çok mükemmell bi şişliktir o

Dördüncüsü ben de tartıya cikmazsam stres yapıyorum. Kişiden kişiye değişir. Bulgur yenilince kaçamak yapıldığı muamelesi yapmıyorum yapmıyoruz. Beş kaşıktan -o bile fazla da- fazla olmaması lazım. porsiyon kontrolü yapılmalı. Benim sana yazdığım diyet yorumuyla şu yorumunu bir karşilastir istersen. Özellikle üslup açisindan...Bu kadar üst perdeden cümleleri hak etmiyor benim cümlelerim üç nokta...

Bende sen gibi her gün tartılanlrdanım mesela normalde yoğurt çok sağlıklı ama ben akşam tüketirsem yoğurdu 1 kaşıktan fazla şekilde ertesi gün + çıkıyorum muhtemelen sağlıklı bu besini tolere edemiyor benim vücudum. Her gün beslenmeme göre bakıyorum özellikle insülin direncim olduğu için bende neyi harcayamıyor vücut da + ya dönüşüyor diye. Görmüştürsünüz elhan abla mesela benim diyetim de 1 ayda yediğim esmer ekmek bile 1 dilimi geçmemiştir toplam da çnkü benim insülin direncim ekmeği + ya dönüştürüyor bende maalesef kepekli Ya da tam buğday bile olsa

Allah sabır versin çok zor bir burç ikizler
Çok değişik biri yaa bide 18 aylık çok biliyo birsey vermeyelim sinirleniyo bana bide cok dağınık kuzenimden biliyorum oda çok dağınıktı odasına hala öyleyim diyo işe giderim toplamam eve gelince topluyorum diyo eyvah dedim

Avm de bir çift ile tartıştık mağaza da elbise bakıyorum kardeşim de dışarıda bir kediyi seviyor baktım adam bizim çocuğun üzerine yürüyor hopp dedim dur ne oluyor bir de kalkmış bir tane vurursam sana görürsün diypr kardeşime dedim foton yiyorsa vur. Karısı bir çirkefleşti adamın en son arkamdan bağırıyordu döverim seni diye bana çiftin çocuğu zavallı kedinin dibine gelip bağırmış kedi de sıçrayınca kardeşim ne yapıyorsun sen demiş çocuğa . Adam da ne olacak sanki vurdu mu kediye deyince sinirlenmiş kardeşim bende senin çocuğuna bağırsam iyi mı olur demiş . Adam da o insan o hayvan aynı şey mi deyince salterler attı kardeşimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…