Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende sen gibi her gün tartılanlrdanım mesela normalde yoğurt çok sağlıklı ama ben akşam tüketirsem yoğurdu 1 kaşıktan fazla şekilde ertesi gün + çıkıyorum muhtemelen sağlıklı bu besini tolere edemiyor benim vücudum. Her gün beslenmeme göre bakıyorum özellikle insülin direncim olduğu için bende neyi harcayamıyor vücut da + ya dönüşüyor diye. Görmüştürsünüz elhan abla mesela benim diyetim de 1 ayda yediğim esmer ekmek bile 1 dilimi geçmemiştir toplam da çnkü benim insülin direncim ekmeği + ya dönüştürüyor bende maalesef kepekli Ya da tam buğday bile olsa
Her insanın beslenme haritası kendine özel canim. Bu yüzden özellikle soruyorum ertesi günü tartilip baktın mı diye...Bir de tartıya göre sonraki günler için önlemler alıyorum. Bu açıdan iyi oluyor. Bu demek değildir ki herkes böyle yapsın...

Çok değişik biri yaa bide 18 aylık çok biliyo birsey vermeyelim sinirleniyo bana 🤦‍♀️ bide cok dağınık kuzenimden biliyorum oda çok dağınıktı odasına hala öyleyim diyo işe giderim toplamam eve gelince topluyorum diyo eyvah dedim:KK70:
Benim annem ikizler canım ama aksine toplu bir kadındır düzenlidir ama yükselen burçla alakası olabilir :) fazla ben diyen bir burç ben haklıyım benim dediğim olcak diyen :)) Allah sabır versin 😅

Her insanın beslenme haritası kendine özel canim. Bu yüzden özellikle soruyorum ertesi günü tartilip baktın mı diye...Bir de tartıya göre sonraki günler için önlemler alıyorum. Bu açıdan iyi oluyor. Bu demek değildir ki herkes böyle yapsın...
Sağlıklı olupta yaramayan şeyler çok ablacım mesela babamda laktoz intoleransı var adam laktozlu süt içince ishal oluyor ama süt normalde sağlıklı işte 🤦🏼‍♀️ Her insan aynı değil bu şekilde vücudumuzu tanıyınca aslında beslenme düzenimiz oturacak ve hep diyet mantığında olmayacağız sağlıklı beslenme mantığına geçmek için şart

Benim annem ikizler canım ama aksine toplu bir kadındır düzenlidir ama yükselen burçla alakası olabilir :) fazla ben diyen bir burç ben haklıyım benim dediğim olcak diyen :)) Allah sabır versin 😅
Hahahahaha iste karakterdende kaynaklı benim ailemdede var çok rahmetli babam ikizler babannem ikizler kuzenim ikizler başkalarda var diyodu babannem diyorum bizim şansımızamı ama çok akıllıdır benim kızçe cidden birsey şöyle yap diyince iyicene bakıyo hemen yapıyo hanii herseye bilgisi var gibi

Hahahahaha iste karakterdende kaynaklı benim ailemdede var çok rahmetli babam ikizler babannem ikizler kuzenim ikizler başkalarda var diyodu babannem diyorum bizim şansımızamı ama çok akıllıdır benim kızçe cidden birsey şöyle yap diyince iyicene bakıyo hemen yapıyo hanii herseye bilgisi var gibi
Zamane çocukları 😅 biz anamızın terliğinden korkar oturduğumuz yerden kalkamazdık 🤣 misafirliğe gitsek bir bakmaları yeterdi pısıp oturmaya 😂

Zamane çocukları 😅 biz anamızın terliğinden korkar oturduğumuz yerden kalkamazdık 🤣 misafirliğe gitsek bir bakmaları yeterdi pısıp oturmaya 😂
Ayyyyeevtt yaaa simdiki bebelerr bizden beterler benim bugün burnumdan geldi ordan oraya atlıyo komanda diyoruz ona sürekli meme gidiyo dolaşıyo birseyler ediyo yok yani ben oturunca hemen koşuyo memeye ama evde dolanayim hani işim olsun asla istemiyo çok sinirlerim bozuldu dakkabaşı oturupta dinlensem hoop atlıyo bi cekiyo sonra geri ttekrsr kapatıyo cinnet gecirdim bugün meme meme meme 😄

Anladım bugün terslikler peşimi birakmayacak. :işsiz: Tekrar uyumaya gidiyorum. :işsiz:
İyi geceler ablacım
Ayyyyeevtt yaaa simdiki bebelerr bizden beterler benim bugün burnumdan geldi ordan oraya atlıyo komanda diyoruz ona sürekli meme gidiyo dolaşıyo birseyler ediyo yok yani ben oturunca hemen koşuyo memeye ama evde dolanayim hani işim olsun asla istemiyo çok sinirlerim bozuldu dakkabaşı oturupta dinlensem hoop atlıyo bi cekiyo sonra geri ttekrsr kapatıyo cinnet gecirdim bugün meme meme meme 😄
Ver eline paspası silsin süpürsün kocaman kız olmuş 😂

X