Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkes neyin ne olduğunu biliyor tatlım. Zaman kaybedecegiz ama olsun nefisle savaşmak zor biliyorum . Zayıflamayı kafaya koyan zaferi kazanacak.

Hemen baktım, Almancasını bulamadım.
Bir öğün yediğim salataya sinameki otu serpiyorum, kahveme Hindistan cevizi yağı koyup içiyorum, arada apaform çayı içiyorum, bakalım ne zaman sökecek. Abartamıyorum, malum alt taraf hala sıkıntılı

Sebze de ekledim. Çorba da olabilir. Ben maddi durumu çok yükseklerde biri değilim canım. İndirime girdiğinde alıp dolaba koyuyorum. Aldığım balığın kilosu 78 mi 89 mu neydi....
Eve 3 maaş giriyor, hamdolsun iyi de kazanıyorlar, yeri geliyor bizde de et olmuyor, olmak zorunda da deyil.
Nice sebzeler et gibi besleyici, yeşil mercimek desen etten daha çok severim
Biz de Rabbimin verdikleriyle ortaya harika menüler çıkarabiliriz

Ayrıca ben de indirim takip ederim

Alındı mı ki
Ben genel birşey söyledi diye düşündüm

Alındı mı ki
Ben genel birşey söyledi diye düşündüm
Genel söyledim fezom. Arkadaşlar diye hitap ettim. Öncesinde bulgur muhabbetimiz vardı o yüzden üzerine alındı. Diyetlerde kimse beni etiketlemesin. Ben tablolarimi oluşturur görevimi yaparım. Menulerinin eleştirilmesini istemeyen , ağır gelen özellikle belirtsin.

Bianlık oyle dedim ya canım kotü bi amacım yoktu aslında kusura bakmayın kuzum ablama da ozelden yazdım ona

Tatlım öncelikle afiyet olsun. İnşallah yarın artı gelmezsin. Bugun tartıldım mi? Dün de kısır yemiştin. Risk aldığını düşünüyorum. İnşallah yanilirim.
Birincisi uyguladığım sağlıklı beslenme listemde pirinç yok sadece bulgur var o yüzden rahat yiyorum.
İkincisi her bulgur yediğimde tartılmam. Zira hergün tartının strese stres de kilo vermeye engel olduğunu biliyorum. Kaldıki pazartesi bile tartılmaya karşıyım ben. Haftada bir defa en ideali.
Üçüncüsü lütfen buigur yenilinde kaçamak yapılıyormuş gibi yaftalanılmasın lütfen.
Bir meyve bir tatlı bir hamur işi yiyormuşuz gibi kendimizi suçluyoruz.
Oysa gayet sağlıklı menü paylaşıyorum.
Nokta..

Afiyet olsun canım. Çok güzel. Bu saatten sonra kavun yemesen daha iyi bence illa canın çekecekse 1 Çatal ye canım. Kavun, karpuz diyette önerilmiyor şeker oranları yüksektir bide akşam oldu.
Canım şimdi gördüm mesajını. Biraz yedim abartmadan. Tarçın ektim üstüne. Ben daha çok WC içim yedim.

Aslında öyle öyle eğriyi, doğruyu öğreneceğiz, bence hiç mahsuru yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…