Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kahvaltı

2 yumurtadan bol peynirli, biber salçalı, susam, çörekotu, yeşil soğan kurusuyla omlet
Domates, salatalık
Fındıklı, kakaolu tahinli karışım( 2, 3 çay kaşığı)

Akşam

Somon
Çoban salata
Tahinli karışım

3 kupa kahve
1,5 lt. Su
1 kupa apaform

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
@Ysmnondr
Afiyet olsun fezocum. Yeşil soğan kurusunu ilk kez duyuyorum. :confused: Yarın ben de balık yapayım. Dolapta olacaktı :rolleyes:

İlk hedefim seni nakavt etmek :KK62:
Bak bak hem motive ediyorsun hem dişini gösteriyor. :confused:
Napalim dostluk başka , alışveriş başka :süslü:bir taraftan da kaptanimsin valla işimiz bu hafta biraz zor gibi. Beni almayaydin iyiydi :işsiz:
Benim münümde baya sıkıydı , yazmıştım. :KK66:
Aynı takımdayız onun için kilo ver :KK66: ama benden bir tık az ver yeterli ahaa haaa 🤪🤣

Kara halile diye şifalı bir bitkiyle tanıştım bugün. Araştırdım bayağı etkisini görenler var. Müshil etkisi tam bize göre. Eşime sipariş et dedim. Huyudur sepete atar bekletir indirime girer bu der, sonra ben dellenirim ilk gördüğü fiyattan daha fazlasını almak zorunda kalır. :KK62:Canim yorgunluk, eklem ağrıları falan bayağı faydaliymis. Arastirmani tavsiye ederim.

Kahvaltı: 3dilim sucuklu yumurta,domates,salatalık,
6zeytin, 1dilim çavdar ekmeği, çay

Ara: 3ceviz,1 incir ,1çay kaşığı bal eklenmiş yoğurt

Akşam: 2parça tavuk ,salata

1 saat spor, 2lt su, 1sade kahve Elhan Elhan Jou Jou
İşte bu 2×2 =4
Akşam menüsünde köfte+ salata
balık + salata
ızgara veya haş tavuk+ salata
sebze fırın + yoğurt yüzde iki yüz eksi getiriyor. Arkadaşlar niye risk alıp başka şeyler yersiniz . :işsiz: :işsiz: :işsiz:
Afiyet olsun kaptanım. Menune bayılmış bir hatun var şu an evde . Ayiltacak kimse yok yaninda :KK14:

İşte bu 2×2 =4
balık + salata
sebze fırın + yoğurt yüzde iki yüz eksi getiriyor. Arkadaşlar niye risk alıp başka şeyler yersiniz . :işsiz: :işsiz: :işsiz:
Afiyet olsun kaptanım. Menune bayılmış bir hatun var şu an evde . Ayiltacak kimse yok yaninda :KK14:
Abla evde tavuk veya balık olmayabiliyor veya alamayabiliyoruz kıymada alamayan var nese konusmayayım ben üzgünüm iyi geceler kızlarr rabbim uzum ömürler versin ❤️❤️

Ben de dün yedim ya, aslında çok azdı, sabah kalktım ki elim, yüzüm şişmiş.
Bacaklar desen çok fena, utanmasam ağlayacağım 😔
+600 de ben çıktım
Tatlım bu yiyeceklerin tek garezi bizler miyiz:kızgın::kızgın:valla ağlayacağım ben de. Bir tanecik simit yedim cuma günü dün de düğünde geç yedik yemeği. Aslında yemeyecektim düğün sahibi arkadaş bizimle takıldı masada, Elazığlı kendisi yedirmeden gitmedi. :KK61:

İşte bu 2×2 =4
balık + salata
:KK70: kahkaha emojisimi ,muhteşem emojisimi bilemedim oraya ben gelip ayıltayım ama yol çok uzak 🤣 Sağol canım benim. 🙏🏻 Çok şükür regl dönemlerim de dahil tartı günlerinde hiç artım olmadı , hep eksiyle gidiyorum ve dediğin gibi 2×2=4 kesinlikle katılıyorum . Umarım bir kaç kişiye daha faydamız dokunur. Senin tespitlerinde hep %100 oluyor . Keşke herkes dinlese. 😘

Abla evde tavuk veya balık olmayabiliyor veya alamayabiliyoruz kıymada alamayan var nese konusmayayım ben üzgünüm iyi geceler kızlarr rabbim uzum ömürler versin ❤️❤️
Sebze de ekledim. Çorba da olabilir. Ben maddi durumu çok yükseklerde biri değilim canım. İndirime girdiğinde alıp dolaba koyuyorum. Aldığım balığın kilosu 78 mi 89 mu neydi....

Kız sen niye alındın şimdi . Menüsünde her gün aralıksız bulgur, pirinç vs. Olanlar var Elhan ablada ondan iyilikleri için bunu yazdı ve kibar,güzel bir dille yazmış zaten canım hatta olabilecek seçenekleri bile düşünüp yazmış sağolsun . O yazdığı seçeneklerde sebze+yoğurtta var zaten canım et evde olmak zorunda değil. Olmadığında Sebze+yoğurt yenir. Ve senin kendi genel menülerinde zaten sebze ağırlıkta sen her gün bulgur yemiyorsun ki zaten bu günlük canın çekmiş yemişsin diye bunu niye alınıyorsun .

:KK70: kahkaha emojisimi ,muhteşem emojisimi bilemedim oraya ben gelip ayıltayım ama yol çok uzak 🤣 Sağol canım benim. 🙏🏻 Çok şükür regl dönemlerim de dahil tartı günlerinde hiç artım olmadı , hep eksiyle gidiyorum ve dediğin gibi 2×2=4 kesinlikle katılıyorum . Umarım bir kaç kişiye daha faydamız dokunur. Senin tespitlerinde hep %100 oluyor . Keşke herkes dinlese. 😘
Geçen gün hayalkurana söyledim bu mucize değil ki herkesi dikkatle inceliyorum canım benim. Evet diyet biraz fedakarlık istiyor ama ilaçlara büyük beden kıyafetlere hatta diyetisyenlere vereceğimize kendimize yatırım yapalım. Yiyecek bir şey bulamiyorsan iki yumurta kır domates sosunun içine veya taze soğan kavur , ne bileyim yoğurt ekle ....pazardan ucuz bir sebze bul...sadece özen göster farkındalık yarat...

Kız sen niye alındın şimdi . Menüsünde her gün aralıksız bulgur, pirinç vs. Olanlar var Elhan ablada ondan iyilikleri için bunu yazdı ve kibar,güzel bir dille yazmış zaten canım hatta olabilecek seçenekleri bile düşünüp yazmış sağolsun . O yazdığı seçeneklerde sebze+yoğurtta var zaten canım et evde olmak zorunda değil. Olmadığında Sebze+yoğurt yenir. Ve senin kendi genel menülerinde zaten sebze ağırlıkta sen her gün bulgur yemiyorsun ki zaten bu günlük canın çekmiş yemişsin diye bunu niye alınıyorsun .
Benim canımı da sıktı. Derste sınıftan çıkarken kapıyı sert kapatan öğrencinin hisettirdiklerini yaşattı bana...kırgınım ona...

Geçen gün hayalkurana söyledim bu mucize değil ki herkesi dikkatle inceliyorum canım benim. Evet diyet biraz fedakarlık istiyor ama ilaçlara büyük beden kıyafetlere hatta diyetisyenlere vereceğimize kendimize yatırım yapalım. Yiyecek bir şey bulamiyorsan iki yumurta kır domates sosunun içine veya taze soğan kavur , ne bileyim yoğurt ekle ....pazardan ucuz bir sebze bul...sadece özen göster farkındalık yarat...
kesinlikle katılıyorum canım. 1 ay olmadan kaç kez fast-food yiyenler gördüm burada . O menü parasına 1 kilo tavukta alınabilir yada diğer kaçamaklara verilen parayı ete versek aslında sorun kalmaz . Onun dışında da dediğin gibi yumurta yada sebze seçenekleri var . Bugünlerde 1 torba aburcubur =1 kilo et parası onuda anlamıyorum günah çocuklara veriyorlar. Benim evime hiç aburcubur girmez . O parayı sağlıklı şeylere alıyorum zaten kıyıp yediremem o kansarojenleri kızımada. Aslında sağlıklı beslenmek daha ucuz ama malesef çok yanlış alışkanlıklar var işte değiştirilmesi gereken.

A ha da gidiyorum. :KK14: :KK14: İyi geceler dostlar. Yarın tartı günü.
blonde ambition blonde ambition ve Jou Jou kaptanlar tartı bildirimlerini özel mesajla bana atıyor , diğer arkadaşlar normal bildirimlerini yapıyor. Gözünüzü seveyim bildirimlerinizi aşağıdaki gibi yapiverin. :dua:

Cuma tartım:
Pazartesi :
Fark :
Kaptan etiketi / Ekürisi olan onun etiketini ve beni etiketle

X