Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Erken kalkmaya alışınca uyandım maalesef dalamayınca tekrar kalkayım kitap okuyayım bari dedim
Kitap okuyacak zamanım olsa keşke 4 yas ve 1 yasina yaklaşan bebeyle olmuyor anam 2side akrep Kasım doğumlu yiyorlar beni gorumcecim sagolsun oda akrep ikna etti beni kasıma ayarladım 2sinide

1 kaseden birsey degil kuzumm yaa oyle suclama kendini
Şişkinlik yapınca üzüldüm mide alışmış 7 den sonra yememeye
5 ayda 17 kilo vermişimm
Çok çok.iyi az az gidince yağdan gidermiş superr
Kase olmaz kova olmalıydı
Mısır da patlamış olmalıydı
Patlamış di onu tutturdum ama.kova değil işte kase oldu maalesef
Merhaba bende grubunuza katılabilirmiyim
Merhaba his geldiniz

Son düzenleme:
Kitap okuyacak zamanım olsa keşke 4 yas ve 1 yasina yaklaşan bebeyle olmuyor anam 2side akrep Kasım doğumlu yiyorlar beni gorumcecim sagolsun oda akrep ikna etti beni kasıma ayarladım 2sinide
Benm de yükselenim akrep Allah sabır versin bebeleri gönder bana ben mıncıklarım onları sende dinlenirsin

Hahahahahah kızzz acaba çokmu kınadın görümceni buarada görümcen nerdee pek gelmiyo

Günaydın kızlar antep iptal oldu vucud ağrım var boğaz ağrım hapsuruk korktum gidersem daha kötü olurum diye biraz iyi olum sonra
Geçmiş olsun kuzum. İyileşince gidersin . Her şeyin hayırlısı. Antep için özel fazladan iki kiloyu cebine koy öyle git. Kendini kısıtlama her zaman gidilmiyor çünkü.
Acil şifalar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…