Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben evde yapıyorum canım ama spor merkezi daha farklı olur tabi kilo verme açısından malzemeler olduğu için benim kardeşim hergun spora gidiyor 110 kilodan 80e düştü spor ve diyetle
Evet haklısın ne güzel kilo vermiş gerçekten sağlık açısından kıyıdan dönmüş resmen

Darısı başımıza bende spor merkezine gitmeye karar verdim orda direnç uygulayınız vucud daha iyi çalışıyor evde sadece vucud ağırlığı var oda etkili ama en iyisi spor merkezi çarşamba günü yaziliyorum 💃

Nebiliyim yapardim çikmazdı ondan😀hata olurmuşabla hissetmiyorum hic olduğunu ondan
Canım yakınında varsa üşenmeyip sağlık ocağına şüpheleniyorum de kan ver baksınlar kuzum. Bu kadar erken günlerde ev testleri göstermeye biliyor. Ama kan testi %100 garantidir . Döllenme olur olmaz hormonların değişir ve kanında direk çıkar. Yarın git kan ver ve folik asit al.
Günaydın kızlar antep iptal oldu vucud ağrım var boğaz ağrım hapsuruk korktum gidersem daha kötü olurum diye biraz iyi olum sonra
Geçmiş olsun olsun canım vardır bunda da bir hayır.

Canım yakınında varsa üşenmeyip sağlık ocağına şüpheleniyorum de kan ver baksınlar kuzum. Bu kadar erken günlerde ev testleri göstermeye biliyor. Ama kan testi %100 garantidir . Döllenme olur olmaz hormonların değişir ve kanında direk çıkar. Yarın git kan ver ve folik asit al.

Geçmiş olsun olsun canım vardır bunda da bir hayır.
Bakalım insallah canım

Hahahahah vallahaa öyle oluyorr hamişsem hazırliğa geçerim nedir yani😄😄
Ben çok sık tartılıyorum zaten meraklıyımdır fazla dayanamayıp tartıya çıktım yine 🤣🤣🤣
Bu gün fark yoktu . Regleme denk gelsede, haftasonu olsada artı yok bende . Ama ekside yok şuan . 🤣 yani her şey bu güne bağlı ay çok heyecanlı 😂 heran her şey olabilir

Ben çok sık tartılıyorum zaten meraklıyımdır fazla dayanamayıp tartıya çıktım yine 🤣🤣🤣
Bu gün fark yoktu . Regleme denk gelsede, haftasonu olsada artı yok bende . Ama ekside yok şuan . 🤣 yani her şey bu güne bağlı ay çok heyecanlı 😂 heran her şey olabilir
Hahahahahah bende öyleyim hatta tokken bakarımm hangileri yukseltiyo beni diye anlardim yarın kesin -geliyo diye 😄😄 bende şişlik yok ama cuma ne yediysem 200 gram almışım düne göre bugun vermişim yarin ola hayrola:KK70:

Kesinlikle katılıyorum benim eşimde oyle bayağı destek veriyor aslında. Ben dışarıya git gel zaman kaybı diye aslında gitmiyorum spora spor merkezine evde istediğim saat yaparım bilemedim
Evde zor canım hele yaparım diye geçiyor zaman. Dışarıya çıkmak gerek. Spor salonu olmasa bile yürüyüş iyi olur. Psikolojik olarak da iyi gelir. Ama spor salonunda senin gibi insanlar olacak öyle düşün. Senin gibi çabalayan. Farklı hissetmeyeceksin

Evet haklısın ne güzel kilo vermiş gerçekten sağlık açısından kıyıdan dönmüş resmen

Darısı başımıza bende spor merkezine gitmeye karar verdim orda direnç uygulayınız vucud daha iyi çalışıyor evde sadece vucud ağırlığı var oda etkili ama en iyisi spor merkezi çarşamba günü yaziliyorum 💃
Hayırlı olsun canım bol yağ yakmalar 🫶

X